prut 3/4 + naviják 7/8 + šňůra 7/8?

mohu na muškařský prut 3/4 dát naviják 7/8 s šňůrou také 7/8? Včem by to bylo špatné kdybych to udělal? děkuji

seko - Profil | Po 14.7.2014 4:03:31

Huxley >> to nam povec ti neaku mudrost

    Huxley - Profil | St 9.7.2014 6:21:33

    jesusmárjá, to je moudrostí...

      Mikšík- jen jednou - Profil | Pá 4.7.2014 8:58:15

      on taky prut trojka není pokaždé trojka

        Řízek 5,21 - Profil | Pá 4.7.2014 8:46:21

        jehla >> to byla doba bohatýrských činů, to už se nevrátí, dneska by nevěděl, jakou "lžíci" si vybrat a navíc, plandavka je už dávno dead:-))

          jehla - Profil | Čt 3.7.2014 19:48:08

          Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 3.7.2014 18:40:22 >> Michael Sklářů ho nemoh´sundat, tak to jel Rapalou, ta měla dobrou lžíci....ranní probuzení s vílama jsem ti i vyprávěl...:-))) ..a nožky - věšáčky..:-))) ---do you remember? :-)))

            Řízek 5,21 - Profil | Čt 3.7.2014 18:40:22

            jehla >> srabe, kdybys byl drsnej, tak si tam ten trojhák necháš:-))

              LaMa1 - Profil | Čt 3.7.2014 17:13:50

              Mam od Barria GT90 v af5 na Orvisu a zadne susteni nepozoruji... stejne tak jako u Mallardu nebo SLX... Plovouci lajny chytam uz jen Barrio ;) jen potapivku mam od Airflo...na to moje placani musek a chytani veverek u vody plne dostacujici :-D

                jehla - Profil | Čt 3.7.2014 16:31:10

                Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 3.7.2014 16:11:26 >> Ale gothaj před krámem jsme si za totáče s kamarádama fakt horní částí návazce řezali...na Volyňce to bylo..:-))) a v Anníně žrali salát z düháků plandavkou se sundaným trojhákem...:-)))

                  jehla - Profil | Čt 3.7.2014 16:29:34

                  Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 3.7.2014 16:10:27 >> aha, netušil jsem, že jsem trefil do Know Haúúúúúúúúúúúúú:-))

                    mdx - Profil | Čt 3.7.2014 16:24:25

                    Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 3.7.2014 16:11:26 >> Tedy pro tebe ideální :-))

                      Řízek 5,21 - Profil | Čt 3.7.2014 16:11:26

                      mdx >> ta řeže i ten uherak:)

                        Řízek 5,21 - Profil | Čt 3.7.2014 16:10:27

                        jehla >> hele,to se nedělá,takhle propalovat výrobní tajemstvi:)

                          mdx - Profil | Čt 3.7.2014 15:53:33

                          Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 3.7.2014 15:25:10 >> Sharkskin je dobrá píšťalka :-))))) a řeže prsty když strímruješ :-)

                            jehla - Profil | Čt 3.7.2014 15:48:54

                            Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 3.7.2014 15:25:10 >> nepíská, páč je hluchej a neslyší to....ačkoli sto metrů od řeky zastavujou auta v domění, že na ně píská četník...(ale voni až asi dneska ani nemají píšťalky, co?)...kolegové si prošťuchujou uši pod dojmem zdravotních problémů a psi zvedají hlavy v tušení toho, že je přivolává páníček..:-)) Nebo mu to fakt v těch vočkách nepíská, páč to promazal šlupkou vod uheráku..:-))))

                            Keramika je keramika, já to říkám furt..:-)))

                            Rio nepíská a Sylk taky ne..:-))

                              Řízek 5,21 - Profil | Čt 3.7.2014 15:25:10

                              pche,a přitom treba takovymu Řízkovi na prutu nepíská nic, ono se to řekne, přimotat očka k blanku, ale to neni jen tak,to se musí umět pánové!teprve tisící očko bude v pořádku!:)
                              btw-je to lajnou,budte radi,ze nemate sharkskin za 100usd:),a nebo si tam dejte priste keramiku,piskat to nebude a takova trojka na francouze získá velmi zajimavou akci:)

                                welbin - Profil | Čt 3.7.2014 15:00:06

                                Royale with Cheese 3 >> Jj - ale většinou s ní chytám na řece a v létě

                                  jelen10 - Profil | Čt 3.7.2014 13:57:23

                                  fraisix >> A máme viníka, za všecko může Řízek:).

                                    Royale with Cheese 3 - Profil | Čt 3.7.2014 12:56:50

                                    boriak >> ano s DT 7F. Stejnej problém jako s 333 - tvarová paměť taková, že to na stojáku dělá potíže. Ale třeba se to u nižší AFTMA a na řece menší problém.

                                    EDIT: co ovšem musím 333 a Fairplay nechat, to je velká odolnost proti mechanickýmu poškození. Abych jen nekritizoval.

                                      fraisix - Profil | Čt 3.7.2014 12:52:08

                                      jelen10 >> no, jestlis je kupoval od Řízka, tak je to velmi pravděpodobné :)), no, prostě se to bude muset zkusit na jiným klacku. jinak ta šňůra lítá hezky.

                                        Royale with Cheese 3 - Profil | Čt 3.7.2014 12:46:24

                                        welbin >> Cortland 333HT mám teď na prutu #3 jako resuscitovanou nouzovku poté, co jsem přetrhl perfektní Hardy Marksman ( ta funguje fantasticky ale bohužel nemá pletený jádro). Tu samou mám v #7 na stoják, ale sundal jsem ji a nahradil jinou. Ta šňůra je použitelná, ale mám k ní dost zásadní výhradu: pokud se ochladí, má hnusnou tvarovou paměť. Na potoku se to přežít dá, většinu roku se to ani nepozná. Na stojáku je ale nepoužitelná, válí se na povrchu jak péro z gauče. Matesovi bych ji nedoporučil. Za stejný prachy ( tisíc vočí ) sežene určitě lepší šňůry.

                                          jelen10 - Profil | Čt 3.7.2014 12:21:21

                                          fraisix >> Šustí, možná máme i stejný vočka:). Ale není to nijak hrozný, oproti Scierra HMT V2 je to jen tichounké ševelení.

                                            Palusko - Profil | Čt 3.7.2014 12:12:17

                                            Brázdič - >> Chytat sa s tym rozdielom urcite da, ale urcite to bude trapenie a daleko s tym nedohodis. Jednym casom som chytal na 6ke prute s 8mickou snurou a ten prut to nedokazal odhodit tak daleko aky bol potencial tej snury.

                                              Palusko - Profil | Čt 3.7.2014 12:07:56

                                              Royale with Cheese 3 >> Presne tu 4ku mam, je to kvalitna snura, tenka, nekruti sa. Nejak extra daleko sa mi s nou hadzat nepodarilo ale co moze chciet clovek od 4ky.

                                                fraisix - Profil | Čt 3.7.2014 12:03:20

                                                jelen10 >> taky ti ta gt 90 šustí? tedy nemusím zkoušet, zda to není prutem :)

                                                  jehla - Profil | Čt 3.7.2014 11:46:09

                                                  Mates PB >> Sylk je skvělá lajna - ale původně výrobcem zamýšlená prioritně na bambusoklacky!!!... to až bys zjistil, vyrveš si potom nejspíš ze zoufalství (případné) zbytky vlasů..:-)) jinak bezva lajna, jen konec se občas lehce potápí, měkká, bez paměti, hezky lítá...

                                                    boriak - Profil | Čt 3.7.2014 11:31:40

                                                    welbin >> má niekto skusenosť s Cortlandkou fairplay?

                                                      welbin - Profil | Čt 3.7.2014 10:10:46

                                                      Mates PB >> Mám Cortlandku 333 ve trojce- tři roky spokojenost

                                                        Mates PB - Profil | Čt 3.7.2014 9:12:25

                                                        Mám tyhle dvě....

                                                          Mates PB - Profil | Čt 3.7.2014 9:04:58

                                                          jelen10 >> Na Cortland jsem myslel....

                                                            jelen10 - Profil | Čt 3.7.2014 8:52:14

                                                            Mates PB >> Kupoval jsem Barrio GT90 na wt6 (je dobrá, levná, trochu šustí), při té příležitosti jsem vzal i Mallard DT wt3 na rozestavěnou trojku jako doplněk k FN. Ještě jsem jí teda nepoužil, ale příjde mi, že má přeci jen malinko větší paměť. Small stream jsem vyloučil, bo je jen WF.

                                                            Na pomalejší wt4 mám Cortland 444 Sylk a jsem s ní moc spokojenej, měkoučká bez pamněti, 3DT by mohla bejt gut.