Nash Scope Carp Rods

Zkušenosti rybářů s těmahle prutama, jak starší model, tak i novější...
Autor diskuse: lado40 - Profil , 23.6.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Nmazar - Profil | St 12.4.2017 23:16:20

pizzamuzik >> Já mám dwarfy, no pár drobností by se taky našlo, ale za 2000 se dá přimhouřit oko :). Ale pokud tam máš nějaký kaz a hlavně křivě vyvázané očko, tak to určitě reklamuj.

    Ntonouš - Profil | St 12.4.2017 21:40:58

    6ft 3lb. Je to dost specificky prut, ale opravdu silny, do ktereho je mozny se oprit. Minuly tyden ho provetralo par kapriku mezi 6-16kg a musim rict ze dobry. Nebal bych se s nim jit do vazek a na mista, kde je treba rybu brat poradne zostra. Mam objednany este 6ft 2lb, tak jsem zvedavej, asi bude o neco univerzalnejsi, nez tenhle vykostovak..foto minuly tyden...

      Npizzamuzik - Profil | St 12.4.2017 21:33:39

      Honza 68 >> jojoo, vim o nich, ale 3ks asi zbytecny. Ale cena super no. Kazdopadne jsem nasel okolo 150ti liber kus taky na jinych shopech.

        Nfheavy - Profil | St 12.4.2017 20:57:59

        pizzamuzik >>

          Npizzamuzik - Profil | St 12.4.2017 20:48:18

          Honza 68 >> nene, ja korek nechtel, jsou to s delenou rukojeti. Klasika.

            NHonza 68 - Profil | St 12.4.2017 20:46:06

            pizzamuzik >> jak se nedají sehnat jsou to 10ft 3 lb full cork . Honza 68

              Npizzamuzik - Profil | St 12.4.2017 20:35:11

              Honza 68 >> no i sam ten majitel rybarskyho obchodu je z nich rozladenej. Je to skoda, neni lehke je sehnat. A kdyz prijdou a prohlizis je a nejdes tam takovyhle problemy. Mam free spirity E.S. A tam zadnej takovej problem neni

                NHonza 68 - Profil | St 12.4.2017 20:31:54

                pizzamuzik >> za ty prachy musí být 100% jsme pořád pro západ východní blok tak proto možná ta druhá jakost já myslím že ta kvalita těch prutů co píšeš by v UK neprošla je to jenom můj názor Honza 68

                  Npizzamuzik - Profil | St 12.4.2017 20:22:23

                  Honza 68 >> no hele objednaval to od ceskyho zastoupeni a to je nejspis kuba bzoch. Aji jsem s nim mluvil jak jsme to obednaly, ale verim ze na ne nekoukal. Proste poslal dva Scopy. No a ja jak jsem na ne koukal, no nevim, hulky za takovy prasule musi byt bezchybny. Nebo nevim jestli jsem jen moc puntickar

                    NHonza 68 - Profil | St 12.4.2017 20:13:26

                    pizzamuzik >> ty pruty scope jsou od nás nebo dovoz UK. Honza 68

                      Npizzamuzik - Profil | St 12.4.2017 20:06:50

                      mazar >> ahoj, tak jsem mel obednane u znameho Scopy, dneska mi volal ze je ma tak jsem houpl do auta a jel s na ne podivat. No, jsem trosku sklamanej. Na jednou prute u horniho dilu, kdyz se podivam jestli jsou ocka rovne vyvazana tak utikaji nepatrne do strany. Druhej cajk. No a u druhejo na spodnim zasunovacim dile je zas kaz na blanku. Jakoby ta "mrizka" neni proste soumerna. Je to citit i hmatem. Tak ja nevim, jestli je vzit. Je to standart?

                        NRetro - Profil | St 12.4.2017 15:43:37

                        mazar >> už to mám :-)

                          Nmazar - Profil | St 12.4.2017 11:55:10

                          Retro >> Na dwarfech jde, je tam jen nějaký tmel nebo co. Jestli jsem dobře překládal, tak to doporučují pro delší životnost.

                            NRetro - Profil | St 12.4.2017 11:23:36

                            Zdar koupil jsem pouzite Scoupy 10 ft a potreboval bych dostat necistoty u vnitr prutu pri zasunovani dilu .Ted to jako drhne od necistot. Neda se nahodou sundat koncovka prutu? Nemate tucha? Dik moc

                              NCarpper - Profil | Ne 2.4.2017 13:29:52

                              Oproti Dwarfum velikej rozdil. Moc hezky pruty :o)

                                NBobin83 - Profil | Pá 17.3.2017 16:10:42

                                za me super, 3m--3lb

                                  Nmazar - Profil | Pá 17.3.2017 14:11:00

                                  Tak pruty dorazily dnes, zpracování na dvě, ale ta dvojka jen kvůli prkotiny, dle mě. Facelift se fakt povedl a designově jsou krásné. Co se sedla týče, tak vyzkoušen Biomáster 3000 co mám na přívlač a zkutečně je tam vůle. Red arc 4000, který má tu nožku jen o 1.1 mm delší už se ani nehne, sice došroubováno na doraz, ale žádná vůle. Ergonomické sedlo navijáku se drží perfektně, ale nemám velké ruce.

                                    Ncarp.maniak - Profil | Čt 16.3.2017 20:41:20

                                    malé upozornění k novým dwarfům
                                    http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=747421&kw=dwarf

                                      NPallermo - Profil | Čt 16.3.2017 15:31:15

                                      delete z toho drama ty pruty sezenete a nebo vam je do 14 ti dnu objednaji nebo vy sami primo z anglie tam jsou vsechny verze dostupne