Jaké základní woblery?

Zdravím, rozhodl jsem se letos poprvé za 15 let rybaření trochu více se věnovat přívlači. Prosím o radu jaké "základní" woblery pořídit. Chytat nejvíce chodím na řeku Moravu a okolní rybníky. Celkem se mi líbí woblery od Rapaly (shad rap a original floating) Díky za rady ;)
Autor diskuse: Kruty - Profil , 19.6.2014 dravci - nástrahy, návnady

NPiskořík - Profil | Út 1.7.2014 18:23:45

Pedro1 >> Budeš prodávat Lovec Rapy?....:o)

    NPedro1 - Profil | Út 1.7.2014 18:11:54

    Piskořík >> Ještě budeš prosit:-)))

    Jo a brzy bude výprodej,tak davej pozor,aby Ti něco neuteklo:-)))

      NPiskořík - Profil | Út 1.7.2014 17:38:45

      Pedro1 >> Nechci...ještě bych začal propalovat, vylhávat si úlovky a měnit nicky...:o)

        NPedro1 - Profil | Út 1.7.2014 16:32:16

        Piskořík >> To taky není na chytání.Počkám 5 let a pak Ti ho za 500 Kč prodám.Bez těch háčku samozřejmě:-)))

          NPiskořík - Profil | Út 1.7.2014 16:30:21

          Pedro1 >> Wob od Klamára...na to chytneš velký kulový....:o)

            NPedro1 - Profil | Út 1.7.2014 11:33:10

            P!F >> Máš pravdu,je to k ničemu.

              Nčolkař,zloch - Profil | Po 30.6.2014 21:50:11

              Pokud chytáš i hlubší úseky ,přidal bych k tomu co ti od Rapaly poradil Pedro ještě Tail Dancera v délce dle gramáže tvého prutu.

                NBobler - Profil | Ne 29.6.2014 18:35:11

                kamet-indiána z bývalého Znaku vyrábí D.A.M.

                  N85 32 56 - Profil | So 28.6.2014 20:29:20

                  kamet >> Ja som na to chytal a nič som na to nechytil,smola.Teraz to má 1mrkan doma,dal som to ako darček :D Bežne sú v predaji,ale treba starostlivo sledovať inzerciu.

                    Nkamet - Profil | So 28.6.2014 20:21:13

                    skoda fouskum vemi chutna loni 2x 185 svazovka ve12 odpoledne za lodi

                      N85 32 56 - Profil | So 28.6.2014 19:55:30

                      kamet >> Asi v Retro bazáre,už sa to nevyrába

                        Nkamet - Profil | So 28.6.2014 19:44:00

                        zdravim chlapy kde bych sehnal toto?

                          NP!F - Profil | Pá 27.6.2014 7:50:58

                          rybomil >> ja viem prd, vzdy chytim nieco uplne ine ako planujem, typicky hounochyt so stastim som.

                            Nrybomil - Profil | Pá 27.6.2014 7:20:40

                            P!F >> ta diskus nebyla taky určená tobě, ty už toho víš až mooc :O)

                              NP!F - Profil | Čt 26.6.2014 8:36:58

                              Paradny diskus, zase som sa vela dozvedel :o)

                              Najhorsie ale je, ze jointed je stukovy wpbler, to asi mozem vsetky vyhodit, ked stuky nechytam :o( A to som sa tak tesil na ten J13CLN co ku mne cestuje :o(((

                                NRasto. - Profil | Čt 26.6.2014 8:26:51

                                venca1 >> ty ale skôr myslíš takýto že?

                                  Nfuuckir - Profil | St 25.6.2014 17:25:57

                                  Rasto. >> Máš to nějaký vybledlý a má to i nějaký divný očička a málo háků a tak vůbec....Na to ryby nepudou :-)

                                    Nvenca1 - Profil | St 25.6.2014 17:15:45

                                    Rasto. >> Nepotřebné kraviny posílej na moji adresu. :-)))

                                      Nfuuckir - Profil | St 25.6.2014 17:08:10

                                      rybomil >> ORO už není...Neexistuje..Kdysi dávno bylo prý pár exemplářů v emerice, ale odvezl je mimozemšťan..Všichni ho hledaj, kopou v zemi, ale ORO není na Zemi..Jako fatamorgána, přelud.Není skutečný - neexistuje...Jako U.X.A - ten taky neexistuje :D

                                        NRasto. - Profil | St 25.6.2014 12:35:47

                                        OF je kravina ja bych to nebral