Jaké základní woblery?

Zdravím, rozhodl jsem se letos poprvé za 15 let rybaření trochu více se věnovat přívlači. Prosím o radu jaké "základní" woblery pořídit. Chytat nejvíce chodím na řeku Moravu a okolní rybníky. Celkem se mi líbí woblery od Rapaly (shad rap a original floating) Díky za rady ;)
Autor diskuse: Kruty - Profil , 19.6.2014 dravci - nástrahy, návnady

Nrybomil - Profil | Pá 4.7.2014 10:55:17

afjee >> Pedro taky není žádnej MUDr. ...... a debilita lidská je neléčitelný degenerační syndrom :§)

    Nschiwa - Profil | Pá 4.7.2014 10:17:20

    Meo >> Lipani a potočáci taky berou líp na žížalu než na umělou nástrahu,ale každej rybář by měl ctít nějaký kodex a chovat se k rybám šetrně a ne jak dobytek někde v Rusku.

      Nminatrix - Profil | Pá 4.7.2014 10:03:51

      Meo >> ..ty ses vocas... Clovek taky cpe horem padem, ze dva trojhaky ci cilena ryba - kudla, tak vzdy lanko... A ty sem napises takovou kokotinu.

        Nabu jelito - Profil | Pá 4.7.2014 9:53:40

        http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=642848 Kdo nemá ještě dost,krásná fotka štiky na linoleu...

          Nabu jelito - Profil | Pá 4.7.2014 9:41:16

          Meo - 4.7.2014 0:15:19 >Silná káva po ránu....

            Ntuzemak - Profil | Pá 4.7.2014 8:46:44

            Knapík >> bohužel dnešní realita,takových u vody potkávám čím dál více...

              NKnapík - Profil | Pá 4.7.2014 8:42:11

              Meo >> tak tohle je naprostá demagogie a neúcta k rybě !

                NPedro1 - Profil | Pá 4.7.2014 8:37:49

                afjee >> Mám k tomu blízko:-)

                  Nafjee - Profil | Pá 4.7.2014 8:36:59

                  Pedro1 >> Včera, resp. dneska brzy ráno, když jsem to četl, tak jsem si říkal, že jestli ty to budeš číst v práci, tak dáš výpověď, prodáš rákosky tady na bazaru, koupíš leginy a dáš se na balet o)

                    NPedro1 - Profil | Pá 4.7.2014 8:26:27

                    Meo >> Ze srdce Ti přeju,abys už nikdy v životě žádnou štiku nechytil.Nikdy.

                      NPedro1 - Profil | Pá 4.7.2014 8:25:26

                      afjee >> Tvl pátek ráno,víkend před sebou,těším se na ryby jak prvnička a pak si tady přečtu tohle " Sice riskuji ukousnutí, ale s tím se musí počítat. Lépe více záběrů s občasným ukousnutím, než žádný ;-)."

                      Normálně bych se rozběhl hlavou proti zdi:-)))

                        NP!F - Profil | Pá 4.7.2014 8:14:02

                        afjee >> to bude MB-ckove alter ego, nemoze byt skutocny :))))

                          Ndevils9 - Profil | Pá 4.7.2014 6:09:44

                          Meo >> Chytat cíleně štiky bez lanka a to i na woblery to mi přijde do nebe volající!!!

                            Nfuuckir - Profil | Pá 4.7.2014 0:33:26

                            Meo >> Můžu se jenom zeptat. Když tedy chodíš vyloženě přímo na štiky bez lanka.Kolikrát Ti to už kousla?Aspoň přibližně? Bez ironie. Mě to fakt zajímá..

                              Nfuuckir - Profil | Pá 4.7.2014 0:23:42

                              afjee >> :-))).. Já si to musel přečíst dvakrát.

                                Nafjee - Profil | Pá 4.7.2014 0:20:26

                                Tak tohle už je úplný konec. To už ani Pedro nevyléčí .))

                                  NMeo - Profil | Pá 4.7.2014 0:15:19

                                  Ahoj, sice se ptáš na woblery, ale po dnešní vycházce bych ti doporučil mít v krabičce s nástrahama na štiky pár bílých dvouocasých twisterů a červené hlavičky přiměřené velikosti. Celé dopoledne jsem bičoval vodu woblery různých barev, druhů a značek, včetně rotaček i plandavek a nakonec jsem svou letošní první štiku uvláčel na toho bílého twistera. Takže kolikrát není třeba utratit x stovek za woby, ale stačí nástraha za 20 Kč ;-). Jo a podotýkám taky, že nepoužívám lanko. Jen vlasec (nejlépe čiré nebo světlé barvy) a karabinku s obratlíkem. Lanku se bráním, pže dle mě ovlivňuje chod nástrahy a je taky určitě víc vidět. Sice riskuji ukousnutí, ale s tím se musí počítat. Lépe více záběrů s občasným ukousnutím, než žádný ;-).
                                  Jinak přidávám můj dnešní úlovek. Měj se a ať se daří.

                                    NBobler - Profil | Út 1.7.2014 22:34:09

                                    kamet- vyrábí i trojdíly

                                      NPedro1 - Profil | Út 1.7.2014 18:45:16

                                      Piskořík >> Několik stovek:-)

                                        Nkamet - Profil | Út 1.7.2014 18:41:15

                                        Bobler -bohuzel pouze dvojdil