Jaké základní woblery?

Zdravím, rozhodl jsem se letos poprvé za 15 let rybaření trochu více se věnovat přívlači. Prosím o radu jaké "základní" woblery pořídit. Chytat nejvíce chodím na řeku Moravu a okolní rybníky. Celkem se mi líbí woblery od Rapaly (shad rap a original floating) Díky za rady ;)
Autor diskuse: Kruty - Profil , 19.6.2014 dravci - nástrahy, návnady

NPalusko - Profil | Po 23.6.2014 12:39:06

Martinbati >> Tak ano tam kde ti staci hadzat polovicu toho co s inym woblerom sa s nim da zachytat, inak zaujimave ze taky jointed lieta o poznanie lepsie.

    NOrion24 - Profil | Po 23.6.2014 12:38:43

    Palusko >> vsetko je otazka vody.....neda sa pausalizovat....radsej nelietajuci a chytajuci vob......:-), ked si mozem vybrat.....SR moze byt ucinejsi za urcitých podmienok.....ale kazdy lovime inde.....ja som na SR napriklad na vychode chytil fakt minimum ryb a na ine voby nebol problem

      NPalusko - Profil | Po 23.6.2014 12:34:30

      Orion24 >> Bez dobreho hadzania casto tych ryb vela nenachytas :) Ono ani shad rap nelieta bohvie ako, ale OF je priam katastrofa... a SR je myslim aj ucinnejsi... najlepsie lietaju plastaky ktore zase pouzivam len vynimocne.

        NOrion24 - Profil | Po 23.6.2014 12:29:21

        Palusko >> ty si chodis zahadzat?..ci chytat ryby?...:-)))))

          NMartinbati - Profil | Po 23.6.2014 12:24:36

          Palusko >> OF uboho lieta to je fakt, ale pracuje a chyta dobre, tot moja skusenost :) na pstruhy jalce ostrieze OF5 parada

            NPalusko - Profil | Po 23.6.2014 11:52:27

            venca1 >> Inak rapaly su podla mna este lacne woblery :)

              Nvenca1 - Profil | Ne 22.6.2014 23:16:42

              Kruty - >> Mrkni na voby NilsMaster, jsou levnější než Rapaly a u mne víc chytají. :-)

                NPalusko - Profil | Ne 22.6.2014 22:38:23

                OF by som nekupoval, lieta to uplne uboho :) Joined je zase taky stukovy wobler, nie prilis univerzalny. Zato ak rapala tak urcite kup shad rap 5 a 7 najlepsie farbu S, najuniverzalnejsi wobler od rapaly.

                  NPedro1 - Profil | Ne 22.6.2014 13:16:08

                  Kruty - >> Tak si kup OF v 9 a 11 cm a Jointed v 11 cm.
                  Žerou to všechny ryby a šance ze tyhle woby utrhnes je minimální.Repektive pokud ho někde povesis,tak si vyhrnes nohavice a dojdes si pro něj.

                    NMartinbati - Profil | So 21.6.2014 19:36:38

                    Kruty - >> ked budes trpezlivy a budes sledovat tuto diskusiu, tak kupis peknu sadu voblerov za velmi dobru cenu
                    http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=410754

                      NAnýzový dědek - Profil | So 21.6.2014 19:19:23

                      fuuckir >> Ok.

                        Nfuuckir - Profil | So 21.6.2014 19:17:55

                        nofish >> Už jsem objednal :-)Na rsp

                          Nfuuckir - Profil | So 21.6.2014 19:17:22

                          Anýzový dědek >> No já to pochopil taky tak, že chce zkusit vláčet s woblerama.

                            Nnofish - Profil | So 21.6.2014 19:14:34

                            fuuckir >> Jaxona zkus na RS fish, ale nevím kolik jich mají. Mívali hodně dobré ceny.

                              NAnýzový dědek - Profil | So 21.6.2014 19:12:21

                              Kruty >> Dobře, Všechny tebou jmenované druhy krom tlouště a sumce jsem dokázal chytit i na gumu nebo na třpytku.
                              Woby moc nepoužívám, ale možnost chycení těchto druhů nevylučuji.

                                NAnýzový dědek - Profil | So 21.6.2014 19:09:14

                                nofish >> Jo ptá se na woby specielně od Rapaly což jsou dle mého poměrně asi ty nejdražší.
                                Ale kdo chce kam pomozme mu tam že?
                                Když mu nabízím levnější variantu, tak to není košer. Tak ať chytá třeba na rudé třpytky- mě už je to jedno.

                                  Nfuuckir - Profil | So 21.6.2014 18:55:55

                                  nofish >> No děkuji. Ty Jaxony mají taky zajímavý ceny.

                                    NKruty - Profil | So 21.6.2014 18:42:28

                                    Anýzový dědek >> Školák nejsem :) nějakou fin. krizí netrpím a je mi jasné, že přívlač stejně jako celá rybařina stojí šílené prachy. Přesto jsem se rozhodl tento, pro mě nový druh rybařiny zkusit. Je mi jasné že zezačátku nenakoupím 1 wobler s kterým budu uspěšný a odchytám to s ním až do důchodu... Taky jsem ale nechtěl kupovat 20 woblerů naráz, abych pak zjjistil, že třeba polovina z nich je o ničem. Proto jsem doufal, že mi tu někteří poradí ( a taky poradili) přesné tipy na určité woblery. Za to VELKÉ DÍKY!!! Jinak se tu ještě někdo ptal na jaké ryby se chci zaměřit. Na našem úseku řeky je především śtika, bolen, candát, tloušť a také celkem dost sumčích dorostenců. Takže asi tak celkově (každá ryba potěší a cíleně se na žádnou nějak extra zaměřit nechci). :)

                                      Nnofish - Profil | So 21.6.2014 18:39:31

                                      fuuckir >> no, vzhledem k tomu, že se ty woby vyrábí v asii, hledal bych je právě tam. Jinak tu máme googl a hledání.
                                      Jaxon má třeba pěkně chodící a celkem levné. V decathlonu jsou nějaké, chce to hledat. Já ti to vyhledávat nebudu.

                                        Nfuuckir - Profil | So 21.6.2014 18:07:33

                                        nofish >> Já chci taky levný woblery, já gumy nerad.Hoď odkaz prosím ,kromě číňanů na alibabě.