- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak často potkáváte porybné?
Tak jsem se díval na docházku k vodě a za těch X docházek v tomhle roce "jen 1" kontrola od porybného. Co Vy?
Autor diskuse: Kato - , 2.11.2004 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nprazacek | Út 2.11.2004 9:50:08
1 x na Labi 14a jsem viděl člověka s odznakem, ale nekontroloval mě .. .už jsem měl sbaleno.
NBacil | Út 2.11.2004 9:44:15
Za posledních 10let tak 5 kontrol,ale mimo tyto na L.říčce 1 kontrola prakticky každou docházku a když tam sedím celý den,vidím RS třeba 4x za den.Někdy jde jiný,jen zkontroluje a když vidí podpis od jiného,už se nepodepisuje.Naproti tomu Svratka 3-nejčastěji navštěvovaný revír a dosud ani jedna kontrola.
Ncarlos - Profil | Út 2.11.2004 9:26:09
Letos ani jednou a to chodím na různé revíry, kde mě nikdo nemůže znát.
Naposledy jsem měl kontrolu v roce 2002 - byl jsem na týden u příbuzných na Moravě, prošli jsme každý den jiný revír (někdy i více) a jen jsme rozbalili nádobíčko, už u nás byl porybný. Tolik kontrol bych v okolí Prahy zažil tak za 30 let ! Asi tam RS v té době opravdu dělal svou práci nebo je dráždilo pražské číslo na autě.
Naposledy jsem měl kontrolu v roce 2002 - byl jsem na týden u příbuzných na Moravě, prošli jsme každý den jiný revír (někdy i více) a jen jsme rozbalili nádobíčko, už u nás byl porybný. Tolik kontrol bych v okolí Prahy zažil tak za 30 let ! Asi tam RS v té době opravdu dělal svou práci nebo je dráždilo pražské číslo na autě.
NPavouk - Profil | Út 2.11.2004 8:56:08
Letos třikrát, ale vím i o případech, kdy jedna RS kontrolovala toho samého rybáře během dvou hodin taky třikrát, to už je zase buzerace.
NAladin - Profil | Út 2.11.2004 8:48:43
Poslední kontrolu jsem měl když mi bylo pět a neměl jsem paíry)))). Jiank jsem u nás na Labi RS neviděl.
NMartin | Út 2.11.2004 8:38:05
Chytám rok a kontrola zatím jedna a to od Městské policie. Bohužel policie asi ani neví přesně co a jak má kontrolovat, protože jsme chytali s kamaradem dva dohromady 4 pruty, ale polictum stacilo ukazat pouze muj ryb. listek. Povolenku ani nic jineho vubec vidět nechtěli. :)
NJohnGin - Profil | Út 2.11.2004 8:27:37
Letos - 60 vycházek, různé revíry, RS jsem nepotkal ani jednou. Letos jsem se k rybařině vrátil po cca 10ti letech a dříve jsem kontolu RS považoval za naprosto běžnou věc. Upřímě řečeno - moc to nechápu...
Nzubáč | Út 2.11.2004 8:25:48
Členy RS potkávám na každém kroku, sice mě nekontrolují, ale jsou u vody a to je duležité, nekontrolují mě proto, že jsem člen předsednictva a výboru MO a všichni mě znají, sem tam mi Některý hodí autogram do papíru, např. za minulý týden měli pár skupinových akcí s policajty ...ale v podstatě bet větších problému... Přes víkend přišli regulérne chytat, museli toho nechat a jít dělat pořádek, protože se našli "nenažraní" rybáři, kterým 2 kapři nestačili...Disciplinárka bude mít o práci postarané...
NLudaT - Profil | Út 2.11.2004 7:41:45
Na mimopstruhové 1x loni policajti a 1x letos RS.
pif: neznám ani jednoho člověka z RS a ani jednoho policajta, a letos sem byl u vody minimálně 60 krát a na různých revírech.
pif: neznám ani jednoho člověka z RS a ani jednoho policajta, a letos sem byl u vody minimálně 60 krát a na různých revírech.
NBoBo - Profil | Út 2.11.2004 7:34:06
Letos 2x na jaře, od té doby jsem je ani nezahlédl... Chdím několikrát týdně, takže jsem u vody skoro pořád a navštěvuji jednu z nejatraktivnějších vod v okolí...
Npif - Profil | Út 2.11.2004 7:17:46
nechci se nikoho zastávat,ale není možné,že vás ten porybný zná?když tři roky(příklad)kontroluji u vody dvakrát týdně jednoho a toho samého člověka,tak bych si připadal jak vůl ho neustále kontrolovat.když se potkáme,pozdravíme se,pokecáme jak to jde a nejde...je to jen jedna z možností,proč vás na vašich domácích vodách nekontrolují,ale co když je to ta správná.
NRoKro | Út 2.11.2004 7:12:16
Jedinkrát v životě, loni na Berounce 3, přímo v Berouně v podstatě na navigaci. Jinak za celej život ne, chytám cca 20let, letos asi 60x u vody.
NLadys' | Út 2.11.2004 6:51:19
Za dva roky co zas chodím na ryby mě take nikdo nekontroloval tuším že je to jak píše Forest o revírech s velkým rybářským tlakem ,ale určitě vyjímky mezi RS jsou už tím že chodí rybařit na méně přístupmá místa A TAM....na sebe možná někdy narazíme.
NMates(původní) | Út 2.11.2004 6:44:27
Mě kontrolovali naposled v roce1998.A to se snažím být u vody každý víkend.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...










