- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pouští vás ochotně manželky,přítelkyně na ryby?
Jaký mají vaši rodinní příslušníni názor na váš koníček?
Autor diskuse: sim - , 1.10.2004 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Prdola | Pá 1.10.2004 16:21:53
Já mám doma taky pohodu, na ryby se dostanu v průměru 3 víkendy v měsíci, ten jeden je na návštěvu rodičů přítelkyně. Holka se mnou jezdí celkem ráda, ale spíš jen na denní akce, přes noc se bojí. Podporu mám dokonce i materiální, nedávno mě překvapila magnetickou krabičkou na háčky, vůbec nevím, jak přišla na to, že bych jí fakt moc potřeboval.... Jinak jak píše Noe, kdyby byl i zbytek rodiny tak chápavej, byla by to pravá pohoda.
Noe | Pá 1.10.2004 15:36:13
expritelkyne byla vzdy v pohode a byla rada ze se necemu venuji, skoda utekla do ciziny, achjo........no a okoli a rodina? ty ty ryby poustis? proc tam chodis? ty si divnej, nechapu te atd...... ale to je jako s alkoholem, ty nepijes? opravdu si nedas? ty si divnej atd....... jo lid to jeste nepochopil..... :o)
vokl | Pá 1.10.2004 14:59:43
Střídavě oblačno. Nemrčí jenom tehdy, když má na víkend svůj program. Taky už jsem jednou odpoledne odjížděl v obleku na" jednání" s cajkem v kufru. Celovíkendový výjezd rozdýchává měsíc. Na druhé straně - při takovémto výjezdu mi peče a vaří 2 dny dopředu, prokládá to školením o slušném chování, konzumaci alkoholu apod. Je to v jádru zlatá holka. Někdy i tu flašku přidá, když je špatné počasí.
raduch | Pá 1.10.2004 14:26:17
Dohoda zněla jasně : Kolik hodin na rybách,tolik hodin se věnovat přítelkyni.Poslední 3 roky jsem toho moc nenaspal :-)))
Vase jmeno zde Milan | Pá 1.10.2004 11:17:46
Každému rybáři bych přál tak tolerantní manželku. Nejen, že jsem nikdy neslyšel žádné výtky, ale navíc za hezkých letních večerů sedáváme dlouhu do noci spolu. A když si k vodě vezmete dobré vínko, idylka je dokonalá...
vašek - Profil | Pá 1.10.2004 10:15:25
většinou je to bez problémů chodím i se synem (teď už méně začínají ho víc zajímat holky), ale ani to není problém.Když jde manželka k sousedce na kafe jdu na ryby a většínou jsem doma dřív já než ona a to nejdu jen na hodinku . Při návštěvě tchýně dám zdvořilostní kavu a hajdy na ryby, bez problémů a výčitek no a když někdy i něco chytnu a zůstane po naší návštěvě tchýni v ledničce rybka připravená na tepelnou úpravu je spokojenost na obou stranách.Když vyrazím ráno na ryby tak abych tam v létě byl na 4 není problém vracím se domů dřív než žena vstává (pokud není v práci) a pouze kroutí hlavou proč si alespoň v So a Ne nepřispím , ale to stejně nepochopí. Když jdu na noc je to trochu s reptáním , ale jak už řekl BoBo kdyby nebylo byl bych ve střehu:)
Salám - Profil | Pá 1.10.2004 10:11:32
Mě teada manželka nepouští, můžu jednou tejdně a eště prská, je to holt hrůza.
drda - Profil | Pá 1.10.2004 9:07:54
Nemám s tím žádný problém. Rybaření je totiž náš společný koníček a na ryby
jezdíme tedy spolu.
Souhlasím s "jk". Je to fakt pohoda.
jezdíme tedy spolu.
Souhlasím s "jk". Je to fakt pohoda.
Peca - Profil | Pá 1.10.2004 8:58:43
Ještě před svadbou jsem svou nastávající upozornil, že ryby jsou a budou vždy na prvním místě, tak aby si dobře rozmyslela do čeho jde. Rozhodla se svobodně, už jsme spolu nějaký ten pátek, chodit na ryby mi nebrání a občas mně i na ně vyhání. Na oplátku ji i s dětmi občas vezmu s sebou a je to v pohodě. Nemám si prostě na co stěžovat.
pepe - Profil | Pá 1.10.2004 8:51:11
Po 20 letém manželství nejčastěji slyším narážky typu: Zase nic neneseš, to byl zase ztracenej čas. Ajá odpovídám : pro mě to ztracenej čas nebyl, chyt sem asi 10 ryb a byl jsem v přírodě. Pokud domu něco přinesu, tak mě pochválí, protože moc ráda jí ryby.
Šarky - Profil | Pá 1.10.2004 8:33:23
Ako kedy. Keď vidí, že toho mám v práci veľa dokonca ma tam vyhodí :-)) Ale dalo by sa povedať, že je to ako u iných žien, raz sa jej to páči, inokedy nadáva. 100% argument je to o sedení v krčme alebo pri telke.
Radek Ch. | Pá 1.10.2004 8:29:43
JK - ...chodíš tajně. To mi připomíná kolegu, který kdysi, čerstvě po svatbě manželce tvrdil, že chodí v SO + NE brigádně skládat vagóny. Z domu vycházel v montérkách a převlíkal se až u vody. Na nějakém podnikovém mecheche to prasklo a doma musel asi hodně vysvětlovat, chudák. Dnes už jsou spolu okolo dvaceti let a jeho drahá si na jeho koňa už zvykla
hraji - Profil | Pá 1.10.2004 8:29:02
nejméně jednou za rok musím té své rybařinu znechutit, abych měl zase rok pokoj, nejlépe mi s tím pomáhájí komáři. O tom, jestli půjdu na ryby nediskutujeme, protože každý má své zájmy, naštěstí rozdílné.
jk: to co považuješ za ideální pár považuji za neštěstí, co člověk, to názor :-)
jk: to co považuješ za ideální pár považuji za neštěstí, co člověk, to názor :-)
jk | Pá 1.10.2004 8:25:12
No nic moc... Po celodennej rybacke sa spravidla dozviem novinku typu ze nas vztah prechadza krizou..... Po pociatocne euforii kedy so mnou chodila s radostou k vode ostali len vycitky a ksichtiky..... Tak musim chodit na ryby casto tajne... Inak asi pred dvoma tyzdnami som uzrel na Morave zazrak - parik - asi 23 rocny - SPOLU - vlacili.... Viete si niekto predstavit takeho idealneho partnera? :-)
BoBo - Profil | Pá 1.10.2004 8:17:58
Kdyby mě pouštěla moc ochotně, začal bych být ostražitý :-) Ale je to docela v klidu, domluvíme se.
jariss - Profil | Pá 1.10.2004 7:50:38
Dá se rozdejchat to mudrování. Zase prý lepší než sedět v hospodě. Někdy není špatné oboje :-) Chodil bych na ryby daleko častěji, ale toho času je dost málo :-( Tak jsem rád, že se dostanu alespoň 1x týdně.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
ÚtRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17










