- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Starbaits Tuna Max
Chcem sa opýtať či nemáte skusenosti s touto gulou. Objednal som s dánskeho e-shopu sk 30 majú to tam za 6,7 kg ak objednáte 10kg ale to nie je podstatne. Poslali mi namiesto SK 30 tuna max. Vyhadzovat to nebudem tak radte ci to slape...
Autor diskuse: minonka292 - Profil , 7.5.2014 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
19 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nmolca - Profil | Ne 22.5.2016 9:52:54
Toufi >> namoč je tak na cca 5min do vody, potom to bude v pořádku, je to tím že jsou čerstvé a měkké, pokud bude potřeba tak i 10min, a rozpadat by se už neměli.
NToufi - Profil | Ne 22.5.2016 8:44:25
Včera jsem poprvé vyzkoušel Starbaits spicy salmon ve 14mm, byl jsem mile překvapen ryby na boilies reagovali a brali jej poctivě bez předkrmení, ikdyž se kapři koupali v mělčině a prohřívali se na sluníčku. Na to že jsem prakticky mohl používat jen pár nadrcených kuliček do PVA. Krmení kobrou nebylo možné, protože se kuličky při letu rozpadali, struktura kuličky nebyla v pořádku uvnitř byla díra, pasta se při rolování nespojila. Zkusím je trochu vysušit, jestli se to zlepší.
Nmolca - Profil | Čt 8.5.2014 15:23:30
minonka292 >> Voda měřená den před tím a voda měla 15° takže, neřekl bych že je jen do studené vody, čuměl jsem že přechytal ten probiotic Red One 😁
Nminonka292 - Profil | Čt 8.5.2014 10:29:48
molca >> Gratulujem asi skusim cez leto toho demona aj ked je to asi skôr na chladnu vodu ako pisu. Uz ma to lakalo skusit aj teraz ale dal som prednost rybine
Nmolca - Profil | Čt 8.5.2014 1:32:13
minonka292 >> Zdravím ve středu kolem 23:30 jsem vylepšil svůj osobák na 96cm. 18,5kg. A jak jinak než na starbaits Hot Demon, furt říkám že to jsou jedny z nej kuliček 😁
NPíňas - Profil | St 7.5.2014 19:25:14
Tavris29 >> svatá pravda,když už klucí nachytali i na mnou vyrobené kule tak to je co říct :-)
NTavris29 - Profil | St 7.5.2014 19:22:10
minonka292 >> Ničeho se neboj, nachytat se dá úplně na vše.
Nminonka292 - Profil | St 7.5.2014 19:19:03
molca >> Presne tak. Ja som mal najlepsiu rybacku ked som krmil monster crabom performance baits vysuseným na kamen a chytal som na spicy salmon a ganstra od mikbaitsu. Na craba som chytil len jednu rybu ale boli tam 2 gule druha bola spicy salmon. Ked som dal cisty monster tak nic. Nechapem tomu ale ten monster totalne odlakal malu rybu( este som to vsetko dipoval ciernym korenim) Mal som vsetko ryby nad 4,5 kg pricom na tej istej vode ked som krmil inym tak vacsinou do 4,5 kg
Nmolca - Profil | St 7.5.2014 18:30:09
minonka292 >> Starbaits je kvalita sama o sobě s tím Chybu prostě neuděláš, pokud necháš ten boilie jen na krmení tak si prostě kup ten dip Demon a dipuj kuličky pouze co budeš dávat na háček, není pravda že musíš chytat tím čím krmíš, ba naopak chytám už tak několik let a funguje to.
Nondiktt - Profil | St 7.5.2014 18:08:57
minonka292 >> chytal som nanho na jednej nasej vode, aj to mozno 2x (cize moc nemozem hodnotit), a chytil som kaprov do 60cm...
Nminonka292 - Profil | St 7.5.2014 17:07:07
molca >> Ja som este na to nechytal akurat na spicy salmon čo je podobne na to som mal aj vacsie ryby. Ti co mali probiotic tak to mali makke to mas pravdu ja tiez vsetky gule od starbaits susim aj 2 tyzdne. Nevadi mi az tak ten tuna max prinajhorsom tym budem len krmit ale zas to nemusi byt zle ved starbaits ma dost podobne gule
Nmolca - Profil | St 7.5.2014 17:03:53
minonka292 >> Nejmenší ryba 60cm ale musíš to nechat pořádně proschnout protože jsou hodně atraktivní když jsou čerstvé to bude asi tím.😉
Nmolca - Profil | St 7.5.2014 17:01:49
minonka292 >> Minulí rok jsem na to tahal ryby pres deset kilo, mám ale 24mm koule
Nmolca - Profil | St 7.5.2014 16:58:28
Píňas >> jj samozřejmě stačí nadipovat pár kuliček do pva ale může zkusit i těch 10 kilo 😁
Nminonka292 - Profil | St 7.5.2014 16:56:12
Neviem ale na ten probiotik som vydel chytat male ryby tak to ma moc nelaka a najlepsie ze som chcel dipy sk 30 a poslali mi namiesto toho tiez tuna max
NPíňas - Profil | St 7.5.2014 16:51:01
molca >> Tak to se chlapec prohne než nadipuje 10kg při té ceně dipu hot démon. Jinak taky ho mám pokaždé sebou.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
0:00NKrátkodobá kaprařina x 9903
NeNHarrison - vše o této značce 3721
NeNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNKyjský rybník, Džbán 50903
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNLabe fishing store 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
PáNZlatá kaprařská malina 1332
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...











