MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Akce pro děti

Diskuse o akcích pro děti.Závody,vycházky,kroužky prostě sem přidávejte vše z různých akcí pro děti,co se kde událo.At třeba i ostatní můžou čerpat inspiraci:-)

Autor diskuse: Junior2 ®
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 5.5.2014

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Junior2 - ® Ne 18.5.2014 12:07:55
valcha186 >> Pohárů je plnej internet stačí jenom vybrat amyslim,že se daj sehnat za rozumnou cenu.
N Junior2 - ® Ne 18.5.2014 12:06:39
http://www.daiwafeeder.cz/node/123
N valcha186 - ® So 17.5.2014 9:50:09
Tak se nám to pomalu rozjíždí. Už je asi 15 dětí a k tomu i asi 5 tis. od sponzorů. Budou docela dobré ceny. Lodí už máme 6, tak už jenom toho poníka a je to v pohodě. Dalším problémem je velikost ryb. Při posledním vážení minulý týden 6 K 18 kg. Děti budou zápasit a nebo rodiče. Dost bílé ryby. Jaké jsou ceny pohárů a medailí? Nemáte někdo přehled ? Bereme všechny rady. Máme slíbenou řepku, obilí asi i chleba a rohlíky z pekáren.
N Junior2 - ® Čt 8.5.2014 12:22:14
http://daiwafeeder.cz/node/119
N Junior2 - ® Út 6.5.2014 7:26:10
valcha186 >> Tak to budete mít bohatej program pro děti:-) A pokud budete mít i děti nerybáře a budete jim pučovat pruty a převazovat jim to když to uthrnou a věř tomu že budou hodně trhat,tak doporučuju hodně pomocníků,protože když vás bude málo tak nebudete vědět kam dřív skočit.
N valcha186 - ® Po 5.5.2014 22:45:10
Jsem rybář proti své vůli, ale už jsem se nemohl na to dívat, jak malí rybáři chytají jen čudly. Nechal jsem se přemluvit a děláme dětem závody. Máme sice oiezen počet míst, ale už máme 5 dědí z DD a další se hlásí. Jako doprovodný program máme zajištěné lodě, trampolínu, párek v rohlíku, buřty, možná i poníka a k tomu vymyslíme ještě nějaké legrácky. Děti jsou neskutečně vděčné. Byl jsem na závodech v Mimoni a líbilo se, teď jedu do Kněžic a podle toho se přizpůsobíme. Závody jsme ještě nedělali, tak dejte nějaké informace.
N Macinek - ® Po 5.5.2014 14:35:30
Chválim vaší práci přitáhnou děti k rybám a blíž k přírodě.
N Junior2 - ® Po 5.5.2014 14:29:06
splávkař >> Tak doufám,že pak dodáš foto a info jak celá akce probíhala:-)
N Junior2 - ® Po 5.5.2014 14:28:10
A ještě nějaký odkazy:
http://daiwafeeder.cz/node/116
http://daiwafeeder.cz/node/113
http://daiwafeeder.cz/node/107
N splávkař - ® Po 5.5.2014 14:22:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Třetí neděli v červenci děláme tradičně pro děti závody na Obecňáku v Přepychách-krom toho,že si každý prcek zachytá se snažíme aby tam byl další program jak pro děti tak dospělé.
N Junior2 - ® Po 5.5.2014 14:20:03
Dne 3.5. 2014 proběhla další akce zaměřená na děti.Tentokrát celá akce byla zaměřena na děti z nízkopráhu Armády Spásy.Vše probíhalo na jednom z rybníku Borecké soustavy který nám zapůjčila MO Ostrov.Na této akci šlo převážně o to,aby se dětem ukázali základy rybařiny a jak se k rybám chovat.
Vše odstartovalo okolo půl 11 kdy 10 dětí i s doprovodem dorazilo k rybníku.Po usednutí dětí na pal posty které jsme jim připravily se začalo chytat.Po našich počátečních obavách,že ryby nebudu moc aktivní,jelikož byla prudká změna počasí a hodně se ochladilo jsme byli velmi rychle vyvedeni z omylu.
Již hned po prvním nahození se začala tahat ryba za rybou.Kolikrát jsme si říkali,že jsme měli zavolat podpůrný team na telefonu Frantu Pelíška,Honzu Levaie a Láďu Chalupu,protože to co se odehrávalo jsme v nejmenším neočekávali.Dá se říct,že děti chytali rybu na hod,takže děti byli velmi spokojené a my jsme běhali od jednoho prutu k drůhemu,aby jsme dětem pomohli při zdolávání a podebírání.
Po 2 hodinách velmi intenzivního chytání všem dětem vyhladovělo,takže se na chvíli přerušilo chytání a děcka si šla upéct buřta a my jsme též využili pauzy na kafíčko a trošku vydechnutí:-)
Poté co děcka nabrala novou sílu na zdolávání jsme pokračovali v chytání zhruba hodinku a půl.Vše se dále neslo ve stejném duchu,takže záběr střídal záběr:-).A i malý cyklista který jel okolo a chvíli nás pozoroval tak si vytáhl svojí první rybu a vypadalo to,že se mu zalíbil ten pocit mýt rybu na prutě,takže je možné,že přibude další člen Petrova Cechu:-).
A chvíli před koncem celé akce se rozjel jeden feedr na plné obrátky a přišel ten největší kapr celého dne.Po vytažení se kapr musel cítit jak celebrita jelikož se kolem něj seběhli všechny děti a v ten moment je již nezajímalo nic jiného než ten kapr:-),největší radost měla samozřejmě lovkyně.A kapr má se všemi hromadnou fotku:-)
Vytažením onoho kapra vlastně celá akce skončila.Abych nezapomněl říct kolik se vlastně vytahalo ryb tak jich bylo opravdu hodně,že nebyl čas je ani počítat,ale můj hrubý odhad je hodně přes 100 ks ryb.Tahal se převážně kapr,nějaký lín a jeden amurek.
Tímto chci poděkovat MO Ostrov,že nám zapůjčila vodu na uskutečnění celé této akce.A doufám,že v těchto akcích budeme i na dále pokračovat.
Za Feedr Team HDD V.Dohnal
N Junior2 - ® Po 5.5.2014 14:15:55
Tak něco přidám.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic set hrazd a vidliček (SLEVA 53%)

Za 999
Skvělý set od firmy Prologic ve kterém získáte čtyři vidličky a dvě hrazdy na tři pruty! Dali jsme dohromady naše vidličky a hrazdy a vytvořili tak perfektní lehký a kompaktní set, který je dodáván v elegantním pevném přepravním obalu. Tato verze pojme tři pruty.

akce, rybareniSavage Gear 3D

Nově naskladněno! Gumové rybky Savage gear 3D. Velmi věrná imitace, která je vhodná na trolling i klasické vláčení.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CK Varga CK Varga

CK zajištuje pobyt, rybaření v Maďarsku na jezeře Pölöske, kde ubytování je na výsoké úrovni, zajištujeme sportovní lístek tak i rybářský...