- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Aký silón použiť?
Chcel by som sa spýtať aký priemer silónu mám zvoliť ak budem chytať ostriežov, pstruhov a náhodou nejakú malu šťuku?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NSiven Polní - Profil | Pá 2.5.2014 10:03:34
Tloušť 40 v mírném proudu nad jámou - pleteka 0,28, nejsilnější microvire na 16kg. Candáti loni - to samé, nebo místo pletenky 0,25 mono a microwire na 13kg. Je to vydřené a uznávám, že s jemnou sestavou bych nachytal ryb víc - ale nějak nemám důvod to dělat.
NPedro1 - Profil | Pá 2.5.2014 9:26:26
Hele to není možný.Executor psal,že bolen je nejprefíkanější ryba za všech.Normální bolen.
86 cm bolen musí být chytřejší než většina lovců.
Takže je jediné vysvětlení - chtěl spáchat sebevraždu.
Nafjee - Profil | Pá 2.5.2014 9:24:21
Překliknutí redaktora se vylučuje :)
NPedro1 - Profil | Pá 2.5.2014 9:19:15
NSiven Polní - Profil | Čt 1.5.2014 23:52:19
NSiven Polní - Profil | Čt 1.5.2014 23:06:40
Chyba psaného textu je, že nevynikne tón, v jakém byl napsán - a pak skáčou čerti z krabiček.
Nmarmyš - Profil | Čt 1.5.2014 22:39:52
NBachy - Profil | Čt 1.5.2014 22:32:33
Nmarmyš - Profil | Čt 1.5.2014 22:14:52
Nnofish - Profil | Čt 1.5.2014 22:00:15
Ale zas je pravda, že neumím chytat ryby a desetikilové kapry nechytám už vůbec. Každému sedí něco jiného. Je to i i prutu a o rukou :-)
Nmolca - Profil | Čt 1.5.2014 21:56:43
NSiven Polní - Profil | Čt 1.5.2014 21:56:29
Ale v pohodě - když někdo mikromrdkuje hrouzky, aby v sobě načechral dušičku moderního závodníka, ať činí, co jeho jest. Ono taky záleží, co za vlasec to je.
Nnofish - Profil | Čt 1.5.2014 21:53:01
A jak už tady zaznělo. Nikdo ani nespecifikoval s jakým cajkem chce vlasec používat :-)
Já chytám okouny s prutem co by jiný bral na štiky. Jestli jich chytím 5, nebo 25 zatím neřeším.
Nmarmyš - Profil | Čt 1.5.2014 21:47:15
NSiven Polní - Profil | Čt 1.5.2014 21:26:51
Nnofish - Profil | Čt 1.5.2014 21:22:48
Ať si každý chytá na co chce, ale já třeba s 0,22-25 nemám žádný problém.
Super je když najdeš utrhané gumy. Vlasec tak sotva ta osmnácka (asi protože to psali na mrku) a lanko snad na metrák, to pak "má" fakt smysl... kromě těch tří metrů o které to doletí dál :-)
NSiven Polní - Profil | Čt 1.5.2014 21:18:57
Nnofish - Profil | Čt 1.5.2014 20:46:57
Já jen že jdu okolo a musím podpořit kolegy co chytají na normální průměry vlasců... :-)
NDendy036 - Profil | Čt 1.5.2014 19:54:09
NMarlek - Profil | Čt 1.5.2014 19:12:17
osobně chodím na pstruhy (okouny) s vlascem o průměru 0,12 mm (Stroft GTM). Minulé jaro se mi podařilo s přehledem na tento vlasec vytáhnout i kapra 69 cm! Na „kapitální“ pstruhy a menší štiky bych samozřejmě doporučil vetší průměr — ideálně 0,14–16 mm. Na štiky rozhodně s lankem, třeba Surfstrand…
Každopádně vše závisí na tvé sestavě a typu vody!
Kde to žije - dravci
4:21NÚhoří sezona 2012 10519
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
PáNBurza na přívlačové nástrahy 33421
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












