- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sumeček a vracení do revíru.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NLadináč - Profil | Pá 18.4.2014 23:38:50
Ndvorák - Profil | Pá 18.4.2014 23:25:41
Chudák sumeček za to kde žije nemůže a já pokud ho nechci sníst ho jen tak vraždit a pohazovat na břehu nebudu.
Takže šup s ním zpátky a RS mě v tomto případě může .......
Stejně jsem žádného porybného za posledních cca 500 vycházek nepotkal,tak co!
Npekeno - Profil | Pá 18.4.2014 23:22:51
NPytlákmira - Profil | Pá 18.4.2014 23:18:00
Npekeno - Profil | Pá 18.4.2014 23:15:58
Njaa1959 - Profil | Pá 18.4.2014 23:13:25
Npekeno - Profil | Pá 18.4.2014 23:12:23
Njaa1959 - Profil | Pá 18.4.2014 23:10:09
Njaa1959 - Profil | Pá 18.4.2014 23:08:49
Měj se.
Npouštěč - Profil | Pá 18.4.2014 23:06:28
NPytlákmira - Profil | Pá 18.4.2014 23:05:17
Nnofish - Profil | Pá 18.4.2014 23:04:42
Je prokazatelné, že jakmile se nějaký živočich přemnoží, vždycky ho postihne nějaká "kalamita". Zajíce tularemie, lišky vzteklina atd... Lidi se brání co to jde, ale x studií prostě píše ( a není čemu se divit), že lidstvo jako takové se zničí samo. Je to prostě fakt, bez smajlíků, bez legrace nebo přehnané vážnosti. Prostě jen velice pravděpodobný fakt.
Už mizím. Musím. Ale myslím, že takhle jsme to pěkně uzavřeli :-)
Npekeno - Profil | Pá 18.4.2014 23:03:00
Npekeno - Profil | Pá 18.4.2014 23:00:19
Njaa1959 - Profil | Pá 18.4.2014 22:56:06
Npekeno - Profil | Pá 18.4.2014 22:52:45
Npekeno - Profil | Pá 18.4.2014 22:51:43
Nnofish - Profil | Pá 18.4.2014 22:50:42
NPetr P - Profil | Pá 18.4.2014 22:50:41
Njaa1959 - Profil | Pá 18.4.2014 22:50:15
Nnofish - Profil | Pá 18.4.2014 22:49:37
Občas mě taky štve, že se hospodaří bez myšlení, jen "Podle tabulek". Ale co naděláš.
Npekeno - Profil | Pá 18.4.2014 22:47:53
Nnofish - Profil | Pá 18.4.2014 22:47:40
Naštěstí mám doma kocoura, takže jsem "v klidu".
NPytlákmira - Profil | Pá 18.4.2014 22:46:34
Nnofish - Profil | Pá 18.4.2014 22:45:34
Fakt bych ho nikam necpat. Je to blbost. Ale taky uznávám, že s tím sumcem je to občas to samé, věřím tomu.
NPytlákmira - Profil | Pá 18.4.2014 22:43:02
Njaa1959 - Profil | Pá 18.4.2014 22:42:26
Njaa1959 - Profil | Pá 18.4.2014 22:41:10
Npekeno - Profil | Pá 18.4.2014 22:39:19
NPytlákmira - Profil | Pá 18.4.2014 22:38:57
Nnofish - Profil | Pá 18.4.2014 22:36:47
Nnofish - Profil | Pá 18.4.2014 22:34:38
Ti cejni taky nic moc. Na salát jo, ale jen ten vezírek už je kýbl, když vezmeš zeleninu k tomu.
Se vám to tam asi nějak vesele množí, ta droboť :-) Ono je to pak celkem neštěstí. Ryb hodně, ale sama malá, ne?
Nnofish - Profil | Pá 18.4.2014 22:31:11
NPytlákmira - Profil | Pá 18.4.2014 22:27:27
Njaa1959 - Profil | Pá 18.4.2014 22:25:16
Foto ze včera, nějací kluci od Štětí. Prý původně přijeli chytit si kapra:-)
Ndrvoštěp - Profil | Pá 18.4.2014 22:25:08
Npekeno - Profil | Pá 18.4.2014 22:22:58
Nnofish - Profil | Pá 18.4.2014 22:22:35
To máš jako na pstruhovce. Tlouště pustit zpátky nesmíš. Ale když jsi při manipulaci tak nešikovný, že ti ta ryba nedopatřením uteče zpět do revíru, co se dá dělat? ....
NM0RGAN - Profil | Pá 18.4.2014 22:21:07
Nnofish - Profil | Pá 18.4.2014 22:19:39
Ndrvoštěp - Profil | Pá 18.4.2014 22:18:28
NPytlákmira - Profil | Pá 18.4.2014 22:18:12
Njaa1959 - Profil | Pá 18.4.2014 22:17:59
Npekeno - Profil | Pá 18.4.2014 22:17:09
NPytlákmira - Profil | Pá 18.4.2014 22:15:54
Nnofish - Profil | Pá 18.4.2014 22:15:28
Jinak, subjektivně, připadá mi to, že jim vyhovují rybníky. Bahno, hromada žrádla, teplá voda. To na přehradách nenajdou.
Nnofish - Profil | Pá 18.4.2014 22:14:04
Npekeno - Profil | Pá 18.4.2014 22:13:41
Nnofish - Profil | Pá 18.4.2014 22:10:36
MI šlo o to, že ho ani na tu louku zahodit nemůžeš. Začneme hledat kolika zákonům to odporuje? :-) Ber to jinak. Do 15kg, nebo kolik to bylo, můžeš mrtvé ryby zakopat. Učili nás to ohledně nemocí ryb (úhyny). Akorát bys měl myslím nosit trošku vápna na zasypání :-) A furt si můžeš říct, že krmíš žížaly :-)
NTEZAR - Profil | Pá 18.4.2014 22:09:56
Nfreddys - Profil | Pá 18.4.2014 22:08:23
Njaa1959 - Profil | Pá 18.4.2014 22:08:00
NPytlákmira - Profil | Pá 18.4.2014 22:08:00
Npekeno - Profil | Pá 18.4.2014 22:07:54
NPytlákmira - Profil | Pá 18.4.2014 22:07:17
Npekeno - Profil | Pá 18.4.2014 22:06:58
Njaa1959 - Profil | Pá 18.4.2014 22:05:47
Nnofish - Profil | Pá 18.4.2014 22:04:54
NM0RGAN - Profil | Pá 18.4.2014 22:04:29
Mně to přijde barbarské :-( Je pravda, že s invazivními druhy bývá potíž, ale tohle si nezaslouží. Lidé jsou daleko horší a taky je nikdo nemrzačí a nepohazuje jen proto, že se přemnožují.
Nejlepší řešení tohoto přemnožení? Jednoduše udělejte závody nadšenců, kteří je rádi udí. Ať se sjedou třeba jednou ročně, vyloví velké množství sumečků a zbaští. A je!
Když "rybář" hodí jakoukoliv rybu živou na břeh, tak to není rybář, ale hajzI. JAKOUKOLIV rybu. Když už to nechci jíst ani vracet do vody, tak rychle zabít a někde zužitkovat (slepice, mraveniště) nebo vyhodit na místo k tomu určené. A tím břeh rozhodně není.
Nhona1 - Profil | Pá 18.4.2014 22:03:22
Nnofish - Profil | Pá 18.4.2014 22:03:20
Npekeno - Profil | Pá 18.4.2014 22:03:17
Nnofish - Profil | Pá 18.4.2014 22:01:53
Kdybys měl slepice, je to jasné. A ještě by ti to oplatily.
Házet to po břehu je totální blbost a neúcta k rybě, i když je to strašná potvora.
Kde to žije - všechna témata
12:09NATTs hlásiče a ATTx příposlech 523
11:32NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 38
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:31NRybáři vs ochránci přirody 41
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












