- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Likvidace anonymů ANO či NE?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Ncomputerfish - Profil | Út 5.2.2013 19:17:41
NPitris - Profil | Út 5.2.2013 19:00:04
Njon007 - Profil | Út 5.2.2013 17:38:43
Nxycht - Profil | Ne 26.9.2004 16:58:02
NDědek - Profil | Ne 19.9.2004 15:59:31
NNeználek | Út 14.9.2004 0:47:06
Nxycht - Profil | Po 13.9.2004 22:29:11
NMirek - Profil | Po 13.9.2004 18:39:07
NSalám - Profil | Po 13.9.2004 13:05:10
Nmirmen - Profil | Ne 12.9.2004 19:22:07
Něco jsem naťuknul, ale rozepisovat to nechci ze soukromých důvodů.
Co se týče Neználka a mnoha dalších, ať už registrovaných nebo zůstávajích v anonymitě,zřejmě si své názory a postoje dovede obhájit stejně jako ty nebo já,
( teda - pokud se chce věnovat tomu čas).
Máš pravdu v tom, že mejl je nejrozumnější řešení pro komunikaci o konkretním problému na konkretním lovišti. Celá řada lidí má svůj důvod, proč se vyjadřuje všeobecně , a občasné rýpnutí je něco jako koření do guláše :-)
( I když uznávám, že kuchař může být pod parou nebo se setsakramentsky mýlit či mít úlet z jiných důvodů. A o tom, že strávník může být vegetarián už ani nemluvě).
Nxycht - Profil | Ne 12.9.2004 9:13:01
Nmirmen - Profil | Ne 12.9.2004 7:32:09
Dalibor : 7.9. - 15.35 : "..nahlédnout do karty jen pro registrované ..."
Má to několik dalších aspektů.
a) řekněme, že se rybář bude chtít registrovat.
Nebude-li možnost mít nahlédnout do KLUBu, nebude si moct ověřit, zda zamýšlený nick už neexistuje.
b) při komunikaci na dané téma chceš mít jistotu, že mluvíš s tím, s kým jsi mluvil posledně . Máš ji? Nezaměníš si diskutující?
Vždyť duplicity jsou časté.
Kolik je Michalů, Jirků, Honzů či Petrů? ( 3,6,6 a 3) atd. atd.
Kolik lidí má registrační kartu - nick -nevyplněn ? ( 66 )
Kolik lidí si napíše do karty cokoliv? Třebas se přihlásí i prezident Mugabe ??
Martin M. : já vím, že na tom děláš a že máš práce nad hlavu, jen reaguju na návrh, jehož případná realizace s sebou i něco přinese ( v kladném i negativním)
Nmirmen - Profil | Ne 12.9.2004 6:43:18
Je zajímavé, že se to týká i registrovaných :-)
NNeználek | Ne 12.9.2004 0:20:18
Nxycht - Profil | So 11.9.2004 16:15:57
NMirek - Profil | So 11.9.2004 15:21:52
NNeználek | Pá 10.9.2004 17:44:34
Nboyscout - Profil | Pá 10.9.2004 13:56:10
Nboyscout - Profil | Pá 10.9.2004 13:03:20
Nmorlor - Profil | Čt 9.9.2004 18:42:27
NPavel D. | Čt 9.9.2004 18:06:40
NVlasta | Čt 9.9.2004 10:53:08
NVéna S. - Profil | Čt 9.9.2004 10:05:42
K otázce NE a NE
NG.Moolis - Profil | Čt 9.9.2004 8:51:28
NUrbo - Profil | St 8.9.2004 19:07:59
NMedeo - Profil | St 8.9.2004 18:26:04
NSalám - Profil | St 8.9.2004 17:43:05
PS: Taky se občas z někym poštěkám, ale v tomto případě mi nějak uniká smysl této diskuze. Zkrátka je to úplně jedno!
NMacOS | St 8.9.2004 17:30:26
v podstatě mi šlo jen o + body za aktivitu :o))
NLeo - Profil | St 8.9.2004 17:23:53
NPan Slamáček | St 8.9.2004 16:56:43
nakonec to stejne muze zmenit jen RC a jeho kolektiv, martin promine :-))
NRici - Profil | St 8.9.2004 16:51:58
NMacOS | St 8.9.2004 16:24:31
právě proto že anonymům je dovoleno vše, jediným omezením je pokud vím počet denních příspěvků, tak k registraci uživatele opravdu téměř nic nemotivuje. to je myslím špatně.
NOndrej - Profil | St 8.9.2004 16:19:46
NPan Slamáček | St 8.9.2004 14:35:15
registrace samotna ti nezaruci ze se zbavis prudicu. podivej se treba na mne! nekteri kulickari mne opravdu maji moc radi! :-)
Nrybomil | St 8.9.2004 13:24:13
Nic.
NRici - Profil | St 8.9.2004 11:14:58
NPobřežní candát | St 8.9.2004 10:12:30
NKataban - Profil | St 8.9.2004 9:56:05
Nrybopet - Profil | Út 7.9.2004 22:03:25
Njidoš - Profil | Út 7.9.2004 20:57:48
NSpinner - Profil | Út 7.9.2004 19:55:28
NMacOS | Út 7.9.2004 17:54:00
ujišťuju vás že s kádrováním a s Kluky S Číry to nemělo mít nic společného. odpověď ANO/NE - chtěl jsem si ušetřit pročítání sáhodlouhých rozborů, ale asi to nebyl úplně dobrej nápad, takže jestli to někdo považuje za nutné tak ať se klidně rozepíše.
není mi jasné, proč někteří lidi co sem chodí pravidelně a pravidelně přispívají, tak zarputile odmítají registraci v klubu, někteří ji dokonce zrušili. chápu to třeba na x-chatu, ale proč tady? nikdo tu přece nechce rodné číslo a číslo kreditky, stačí jméno, město a třeba ročník narození. problém s viry by měl být taky vyřešený. vždyť přece když s někým o něčem diskutuju a ten dotyčný si dá tu práci a podívá se na mojí kartu, tak ať se klidně dozví jak se jmenuju. to že se někdy zeptám blbě a vypadám pak jak trouba - no a co? většina debat je tu na velice přátelské úrovni, tak myslím že je jen fér když se k tomu podepíšu.
bohužel jsou tu ale taky lidi co si v debatách pravidelně vyřizujou osobní účty z různých závodů a kšeftů, a nebo prostě jen schválně serou lidi - a to jsou VŽDYCKY anonymní uživatelé. bylo to mockrát ve všech pokecech a myslím že je to ubohost. proto bych lidem bez registrace nechal jen možnost prohlížení všech sekcí kromě klubu, dále bez možnosti zadání otázky a bez možnosti inzerce v bazaru. nemám pocit že by se tím nějak narušila svoboda MRKu ani že by se z MRKu stal uzavřený klub (proč??), ale myslím že by lidi viz výše možná trochu víc přemýšleli dřív než by hrábli do klávesnice. samozřejmě nejsem naivní a vím že i do registrace se dají psát kraviny, ale přece jen je to určité zdržení, které už může tyhle hňupy odradit, navíc zjevné případy by se daly vyházet rovnou. možnost měnit libovolně svůj nick nebo dokonce použít už registrovaný nick mi taky nepřipadá zrovna košer.
svůj názor jsem teda asi vyjádřil jasně: ne šeď anonymní masy, jak si někteří mysleli :o) ale pěkně každej sám za sebe. takže ANO
NFishFace | Út 7.9.2004 17:26:50
=NE
Kde to žije - všechna témata
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
8:08NRybáři vs ochránci přirody 48
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











