7 Top Secret Carp Cup - závody Jezero Štít.

Co vy na to-nepřipadá vám,že organizace nějak vázne ?!
Autor diskuse: doctor11 - Profil , 16.4.2014 kaprařina - závodní sektor

strejda16 - Profil | St 23.4.2014 18:06:42

Už je tam.

    strejda16 - Profil | St 23.4.2014 15:40:44

    kamcasik >> Budou.

      kamcasik - Profil | St 23.4.2014 15:39:16

      doctor11 >> A budou?

        Straspytlik69 - Profil | St 23.4.2014 15:30:16

        doctor11 >> asi nebude nic,celý online prenos stoji za houby

          doctor11 - Profil | St 23.4.2014 15:27:20

          Budou na stránkách k vidění nějaká videa? Je tam pouze odkaz, že se stříhají ...., rád bych viděl Mirase v akci

            ufo 48 - Profil | St 23.4.2014 15:14:27

            kamcasik >> no je to stále široký pojem a lépe vyplněná karta by nám řekla více,ale budiž...zdravím tedy na Moravu:-)

              kamcasik - Profil | St 23.4.2014 15:08:14

              Z Moravy...:-)

                ufo 48 - Profil | St 23.4.2014 14:51:20

                kamcasik >> No my v Čechách jsme,ale odkud jsi ty???

                  kamcasik - Profil | St 23.4.2014 14:32:41

                  Samá hovna a posrání, ale to je v pořádku, jsme holt v Čechách.....:-)

                    MD-Carp - Profil | St 23.4.2014 13:45:13

                    Straspytlik69 >> Jo to je fakt:-)) aspon snad dobře vaří:-)

                      Straspytlik69 - Profil | St 23.4.2014 13:39:43

                      MD-Carp >> je to komedie a jeste chtej za to takovy prachy

                        MD-Carp - Profil | St 23.4.2014 13:37:31

                        Straspytlik69 >> Tak to určitě a ještě je navíc nechali všechno sbalit aby to po losování mohli zase vybalit na stejném místě, dobrá legrace:-))))))))))

                          Straspytlik69 - Profil | St 23.4.2014 13:35:48

                          MD-Carp >> už jsem na to koukal ale stejně to mají na hovno udělaný.

                            MD-Carp - Profil | St 23.4.2014 13:15:19

                            Straspytlik69 >> Mildo tady je po losování:-))
                            http://www.fishingclub.cz/vysledky/tymy-celkove

                              MD-Carp - Profil | St 23.4.2014 13:14:10

                              Jak je možné že po losování sedí tým na stejném místě nebo ob místo??!!!!!!!!! jak to že se nelosují sektory křížem,co to je za ko-kotinu!!!!!! Pánové to jste nezvládly:-))!!!!!!!

                                Straspytlik69 - Profil | St 23.4.2014 12:06:03

                                http://www.fishingclub.cz to je přenos,to by se člověk z toho posral,bylo losování a to se dovíme asi až večer,jak to dopadlo,kdyby se na to vyprdli,udělali by lépe.Raději nic,než tohle

                                  doctor11 - Profil | Út 22.4.2014 17:05:38

                                  mik UTD >> Jak jsem koupil na carpfishingu, tak prodávám

                                    mik UTD - Profil | Út 22.4.2014 16:58:31

                                    doctor11 >> Už probíhá léčba a uhyn nebyl zas tak velký

                                      doctor11 - Profil | Út 22.4.2014 16:46:34

                                      LaV. >> Ryby z Palotaše neberte ani zadarmo. Podle informací, které se k nám dostali to vypadá, že stejně nebude co brát, protože rybník je asi vymřelý.

                                        kroupa - Profil | Út 22.4.2014 0:27:24

                                        chlapci dejte si facku :-) dobry hovna tu melete ! mrk je prostě klasika, mam zas na rok vybráno ....