Inteligence čtenářů MRKu

Myslíte si, že MRK zlepšuje (sociální) gramotnost čtenářů? Nemám na mysli jen psani i/y (třeba takový unikát, jako "navyják"), ale i dotazy typu "Jak sklidit kukuřici",..., zda "Ječmen se slupkou je nevymlácený",..., neuznávání názorů jiných, neochota pracovat v MO a alibistické tvrzení, že "Já bych to dělat nemohl... nemám čas ..." apod.? Soudě podle některých otázek si mnozí nepřečetli snad ani Rybářský řád. A přitom v otázce "Jaké je vaše povolání" se téměř všichni představili jako velcí inteligenti.
Autor diskuse: Neználek - , 26.8.2004 všeobecné - ostatní

NMacOS | St 1.9.2004 11:51:08

STOVKA!!!
mám bod :o)

    NMates(původní) | Út 31.8.2004 11:48:00

    Honza:Přesně je to o rybách,proto nikdy nepochopím co tímto chtěl básník říci.
    Neználek:HCHKRDTN............................. Howg!

      NHonza - Profil | Út 31.8.2004 11:43:17

      Snad tady jde o rybaření. To neznamená že podle mne je to jedno když tam někdo napíše tykovýhle chyby ale tohle je snad rybářskej server ne?

        NNoe | Ne 29.8.2004 20:16:21

        bu-bu-bu-bu-budeme si hrat?

          NBoBo - Profil | Ne 29.8.2004 12:11:06

          Bubák: Nešlo o názor, jako spíš o reakci (způsob podání:-)

            NBubák - Profil | Ne 29.8.2004 7:44:50

            Milý Bobo,ať si krmí slepice u nich na dvorku a vyřvává něco o blbákově,nebo jezdí za prací jinam,ale drží hubu.
            Já mu ten názor neberu a tobě taky ne.Od toho jsou zde jiní.

              NMiloš_diakritický | Ne 29.8.2004 7:40:37

              Jmenuji se Neználek, Džéjms Neználek, nemíchat, protřepat všemi deseti....

                NNeználek | So 28.8.2004 18:29:16

                Bubáku, ty´s Pražák? :-)) No to se té inteligenci nedivím:-))

                  NBoBo - Profil | So 28.8.2004 17:05:42

                  Bubák: Ty jsi se projevil úplně stejně v otázce "Jaká je Vaše profese", prostě má svůj názor. Zameť si nejdříve před vlastním prahem.....

                    NPavel | So 28.8.2004 16:58:58

                    Koukám, že je třeba dávat pozor na pravopis. Všechno sleduje velký NEZNÁLEK!!!

                      NRadek Ch. | So 28.8.2004 12:36:16

                      vedl - tobě kdysi záleželo na psaní i/y ? Tak proč píšeš vyděl s tvrdým ?

                        NBubák - Profil | So 28.8.2004 10:14:10

                        Vrchol všeho byly ohlasy na okradení spícího rybáře.Co je někomu do toho,že někdo na rybách spí.Nejlepší z nich je ale pan Toulovec..........

                          Nxycht - Profil | So 28.8.2004 9:22:32

                          Neználek: věřím, že muj příspěvek tě nijak nenapadnul,ale musíš uznat,že MRK tu neni od toho, aby zlepšoval gramotnost :-) nebo si to fakt myslíš? :-) A říkám ještě jednou, možná že tu občas někdo položí blbou otázku,ale když tomu dotyčnýmu odpovědi pomůžou tak přece není až tak zbytečná ne?

                            NBoBo - Profil | Pá 27.8.2004 23:09:38

                            Sakra neblbněte, vždyť on se královsky baví a o to mu šlo.

                              NNeználek | Pá 27.8.2004 22:31:55

                              Správně Goleme, měl jsem dovolenou :-)). Candáte pobřežní, když je někde písmenko navíc anebo chybí, anebo je na klávesnici klepnuto na vedlejší písmenko, to se opravdu stává. A věř mi, že jako dobrý písař všemi deseti to možná poznám. Ale když někdo napíše "navyják" a ještě to je v otázkách (už to Martin M. opravil :-)), tak to je něco jiného. Jinak se moc zde přítomným omlouvám za nepřítomnost, ale vy jste si tu jistě vystačili sami - našli jste si objekt napadání i beze mě. No, je to lepší, než si hryzat nervozitou nehty, že?

                                NGolem - Profil | Pá 27.8.2004 18:46:33

                                Neznalek: Co nam to tady vesis bulyki na nos? Vzdyt se staci podivat jen do vyhledavani, ktery odhaly, ze KECAS v tom, ze pristupujes na MRK po 15 hod. Jen tak pro zajimavost par prispevku:

                                Neználek (Út 17.8.2004 11:36:27) - Omlouvám se Ladislavovi D. Uklízel jsem
                                Neználek (Pá 23.7.2004 8:03:09) - Soudě podle okamžitých některých reakcí se přestávám divit, ...
                                Neználek (Čt 22.7.2004 11:48:54) - Někteří asi z mé kritiky gramatiky znervózněli. vyro-byt je ...
                                Kaprařina - Neználek (St 21.7.2004 8:32:19) - Nechci moc rejpat - já vím, mělo by se tu tlachat o rybaření...
                                Neználek (Čt 15.7.2004 11:36:30) - karelc: já taky ne. jdu na ryby :-)...

                                Muzes nam k tomu neco rict? Zeby schizofrenie???

                                  NPobřežní candát | Pá 27.8.2004 16:52:53

                                  pravopis (překlep to se prostě někdy stane) :-)

                                    NPobřežní candát | Pá 27.8.2004 16:51:58

                                    Neználku proč nejsi Všeználek takhle se tvůj nick stává trochu paradoxním.
                                    Chtěl jsem se zeptat VŠČIMNOUT je nějaké nové slovo? Hledal jsem to v brožurce pravopi Č.J. ale nenašel jsem to mohl by jsi nás negramoty trochu zasvětit do tajů Českého jazyka :-)

                                      NNeználek | Pá 27.8.2004 16:15:28

                                      Hoši hoši, jen houšť!!! Je mi líto, že jsem se nemohl účastnit diskuse. Víte - já nemám v práci čas vysedávat u internetu. Moje příspěvky, jak jste si mohli ostatně vščimnout, mají čas od 15,00hodin. Ale i po dodatečném přečtení jsem se skvěle bavil. Jste přímo učebnicový "materiál". :-))

                                        NBacil | Pá 27.8.2004 14:29:48

                                        A jestli je to ten stejnej,kterej tady někde níž napsal,že chytne 50 kaprů a rozdá je/nechci křivdit,u No Name může pod tím být kdekdo/,tak nechápu jak s takovým přístupem k rybaření může napadat i/y.