S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NDědek - Profil | Čt 21.1.2021 21:18:43

xDanielS >> přesně :-)

    NxDanielS - Profil | Čt 21.1.2021 21:15:28

    Dědek >> Dárek od ženy k narozeninám. Koupila ho tuším za 2500 liber. UK

      NDanda05 - Profil | Čt 21.1.2021 20:22:11

      Bery. >> ok díky za info, já ani nějak nic nehledám, jen mě tohle napadlo, že oni tam kopirujou kde co, ale tohle jsem tam neviděl.

        NDědek - Profil | Čt 21.1.2021 20:09:18

        Určitě na Red One, nebo Démona :-))

          NDědek - Profil | Čt 21.1.2021 19:32:39

          Emilooo >> tak to je prd :-)

            NEmilooo - Profil | Čt 21.1.2021 19:30:17

            Dědek - Mám ho na method.

              NDědek - Profil | Čt 21.1.2021 19:26:45

              Emilooo >> jsem zvědavý co bude, až dostane ceres :-)

                NEmilooo - Profil | Čt 21.1.2021 19:24:31

                Dědek -Zatím dobře.

                  NDědek - Profil | Čt 21.1.2021 19:21:43

                  Emilooo >> malý rozdíl... Jak se ti jeví?

                    NEmilooo - Profil | Čt 21.1.2021 19:15:24

                    Dědek - Ty jsi naměřil u té 5000 cívky 60mm,dnes dorazila ta 4000 a má 57mm.

                      Ndraveček - Profil | Čt 21.1.2021 18:43:30

                      Dědek >> nádhera, ten šupik s chybějicima šupinami na pravem boku je pěkně vyčuraný previt🤔krásné záběry,👍

                        NJ.F. - Profil | Čt 21.1.2021 17:38:20

                        Dědek >> Tyhle podvodní záběry vždycky se zaujetím sleduju. Fascinuje mě, kolikrát kapr tu nástrahu s háčkem nasaje, vyplivne a odjede. Nebo vyluxuje partikl kolem a kouli nechá ležet bez povšimnutí. A zajímalo by mě, jestli, když leží menší kulička v hromádce krmítkovky nebo peletek, to zvyšuje šanci, že jí ryba vezme s větší ochotou/menším podezřením. Třeba jen kvůli tomu, že zrovna futruje tu krmítkovku.

                          NDědek - Profil | Čt 21.1.2021 17:12:11

                          Svatá pravda :-))

                            NDědek - Profil | Čt 21.1.2021 17:10:39

                            už se těším, absťák dost trápí :-)

                            https://www.youtube.com/watch?v=GGKLmPr6kSg&feature=share&

                              Nfheavy - Profil | Čt 21.1.2021 16:45:48

                              Bery. >> ja mám doma taky lopatu na uhlí ))))😃

                                Njanzo - Profil | Čt 21.1.2021 13:58:33

                                vicx >> lyže

                                  Nvicx - Profil | Čt 21.1.2021 13:49:22

                                  Bery. >> čo to je?

                                    NBery. - Profil | Čt 21.1.2021 13:14:58

                                    vicx >> ja si koupil bezky Fischer s napisem made in ukraine :-)

                                      Nskroby - Profil | Čt 21.1.2021 13:05:52

                                      Miras >> jj, nejspíš to tak bude

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj