S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NMKulicka - Profil | Pá 22.1.2021 20:11:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tak dnes odpoledne zahájená v nadjezí. Ze začátku bída, ale pak změna místa, ryba jistá:) Zobaly na hod jak o život, sice většinou droboť, ale byl jsem rád i tak:) Cejni, cejnci a ploťky.
Cresta Identity 350/40, Cresta Advantor 4000, kmen pletenka 0,08, asi metr vlasec 0,20, návazec Stroft 0,14, háček vel 14. Krmení TTX, MVDE turbo black a G5, peletky, tousťák prohnaný přes síto a červi. Nástraha 2 až 4 červi.

    Nvaereckoff - Profil | Pá 22.1.2021 18:16:46

    xDanielS >> jasný chápu a úplně v pohodě, proto sháním alternativu :)

      NxDanielS - Profil | Pá 22.1.2021 18:10:42

      vaereckoff >> Čau, prostě nedošlo a není to 🤔

        NPindˇa - Profil | Pá 22.1.2021 16:55:42

        el.ou >> Jj

          Nel.ou - Profil | Pá 22.1.2021 16:33:45

          Kondrakar >>Valmez vývoj vakcíny. Bečva 2021 :)

            Nvaereckoff - Profil | Pá 22.1.2021 15:39:02

            Dědek >> chápu :D

              NDědek - Profil | Pá 22.1.2021 15:25:45

              vaereckoff >> máme ho tady ve většině ať menší, či větší.
              Napiš Krlínovi, ten ti je zhodnotí, měl je snad všechny rozebrané :-)

                Nvaereckoff - Profil | Pá 22.1.2021 15:24:19

                Dědek >> brekekeke :D to víš hledáme low cost...já bych to gtr bral, ale Dan se mi neozval

                  NDědek - Profil | Pá 22.1.2021 15:22:33

                  vaereckoff >> těžko :-)

                    Nvaereckoff - Profil | Pá 22.1.2021 15:20:46

                    Gordon713 >> tak uvidíme :) třeba někdo.neco napíše

                      NGordon713 - Profil | Pá 22.1.2021 15:06:51

                      vaereckoff >> Na ten riot ale 45s som tu dal temu ale nikto ho asi nema ja uvazujem tiez ho zobrat.

                        NPindˇa - Profil | Pá 22.1.2021 13:17:18

                        Dědek - 22.1.2021 12:45:18 >👍>

                          NDědek - Profil | Pá 22.1.2021 12:45:18

                          Pindˇa >> je to z nějakého článku z Anglie. Je to prý vzácná pruhovaná varianta, která stojí balík. Našel jsem to tuším na FB.

                            NPindˇa - Profil | Pá 22.1.2021 12:34:23

                            Dědek >> Nebo na Nutrigo☺.Pěkná fotka odkud to je z Koblova?

                              NKondrakar - Profil | Pá 22.1.2021 12:15:47

                              Martin M. >> To rozhodně 😂 ale zajímavá ryba. Genetická pigmentová anomálie nebo kříženec s koiakem?

                                NMartin M. - Profil | Pá 22.1.2021 12:10:05

                                Dědek >> uz jsem teda videl hezci okouny

                                  Nvaereckoff - Profil | Pá 22.1.2021 12:09:58

                                  Dědek >> ten můžu mít s velmi slušnou slevou ;)

                                    NDědek - Profil | Pá 22.1.2021 12:09:14

                                    vaereckoff >> vžyť to stojí jako tady ten

                                    https://www.chytiljsem.cz/navijaky/av-8000/

                                      Nvaereckoff - Profil | Pá 22.1.2021 12:07:27

                                      Dědek >> to už je bohužel mimo cenofku :/

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj