S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

fheavy - Profil | Po 18.1.2021 18:23:16

murphyy >> zauber tu civku bude mít užší a nižší ,to bych se i vsadil a neprohral bych a ten rozdíl bude větší jak 1-2mm..))

    fheavy - Profil | Po 18.1.2021 18:15:49

    Ciffik >> takže jsem schválně šel do sklepa🤣
    Vzal jsem 4ks civek z různých modelů stejne velikosti a to 4000
    Stradic gtm,stradic fb,nasci fb,baitrunner us D. Ješte mam rarenium fa ale to jsem zapomněl))
    Dávám foto i měřeni šiřky ,co se týká výšky tak je u nich rozdílná horní hrana stradic a nasci je mají úplně stejné po horní hranu 21mm vnitřek bez hrany 18mm,ostatni pochopite z fotek.

      MKulicka - Profil | Po 18.1.2021 17:56:57

      fzr >> Všechno nejlepší přeju:)

        fheavy - Profil | Po 18.1.2021 17:41:35

        murphyy >> změřime uvidíme.

          fheavy - Profil | Po 18.1.2021 17:40:41

          Ciffik >> jasný vpoho ja jsem se k tomu zatím jen nedostal ale dodám fotodokumentaci .
          Nějakej útok na značku to vůbec takhle neberu,
          To že mám 90% shimo v tom nehraje roli,jo třeba starší model Caldia bych klidně snesl i ja na prutu,)))

            murphyy - Profil | Po 18.1.2021 17:39:29

            fheavy >> nasci, exage maju tu vysku cievky o chlp mensiu (nemaju wormshaft) nez stradic FB
            novy stradic FL a vanford maju este vyssiu ako stradic FB (novy typ WS prevodov)

            co sa tyka sirky tak to bude by som povedal dost podobne aj s tym Zauberom - ale to nemam overene :)

              Ciffik - Profil | Po 18.1.2021 16:14:59

              fheavy >> Je samozřejmě možné, že jsem fakt mimo a je šímo o poznání větší (možná jsem měl v prackách třeba menší velikost), každopádně nevidím nic jednoduššího (zvláště když máme tu možnost), než ty cívky změřit. V čem je problém? Vždyť to není závod/ útok na značku... Třeba to ve finále ještě někomu pomůže.

                fheavy - Profil | Po 18.1.2021 16:00:45

                Ciffik >> to je úplně jedno jestli Nasci, stradic, exage všechno je stejně velký krom Aera.

                  Dědek - Profil | Po 18.1.2021 15:41:12

                  draveček >> nemám, ale po hlavě by to bolelo :-)

                    draveček - Profil | Po 18.1.2021 15:16:58

                    Dědek >> ještě že to z toho balkonu nemáš moc vysoko😁😁😁

                      Ciffik - Profil | Po 18.1.2021 15:05:45

                      fheavy >> Máš Nasci, tak dej foto cívky. Udělám ve středu (do út jsem v Brně) to samé se Zauberem. Věřím, že ta cívka bude max. o milimetr/dva.

                        fheavy - Profil | Po 18.1.2021 15:00:14

                        Ciffik >> tak ja proti záběru 4000 nic nemam určitě dobrej navijak,jen říkám že je menší a to hlavně civkou a myslím že i trochu tělem.
                        Samozřejmě to jsou hlavně navi vhodnější na media než na heavy

                          FRANK71 - Profil | Po 18.1.2021 14:48:21

                          xDanielS >> uvidíme, už jsem objednal. Zatím jsem vždy byl s navijáky spokojený až teda na jeden od Trabucca, asi špatný model.

                            xDanielS - Profil | Po 18.1.2021 14:39:56

                            FRANK71 >> Pocitově vypadají velice dobře, zbytek ukáže čas...

                              xDanielS - Profil | Po 18.1.2021 14:37:53

                              plavan >> Schválně ty starší.

                                Fousáč - Profil | Po 18.1.2021 14:36:22

                                Jo, Zaubera 4000 mám na mediu a je super, košíky do 80 g tahá bez problémů. Chtěl jsem zkusit i nějaký jiný naviják, i když tu 3000 mám připravenou jako zálohu, která vím, že by mě určitě nezklamala. Mimochodem, proč by rychlý převod 6,1 měl být špatný? Na heavy bych to chápal, ale na ty lehčí krmítka...?
                                S Daiwa Ninja feedrovými navijáky nikdo zkušenost nemáte?

                                  pepson - Profil | Po 18.1.2021 13:30:20

                                  Fousáč >> má na light Sh. Exage s bojovkou a nevyzerá, že by trpel. Pri tých krmítkach na light to bude asi jedno. Podľa mňa tam nezničíš nič.

                                    Ciffik - Profil | Po 18.1.2021 13:27:12

                                    fheavy >> Tělem, ale velikostí cívky? Měl jsem teď v ruce ultegru vel. 40 (alespoň myslím - doufám, že nekecám), a s ohledem na vel. cívky bych ani neřekl...

                                    Edit: A ty navi dole neporovnávám velikostně mezi sebou, bylo myšleno tak, že to jsou oba spíše menší strojky. Teď jen doufám, že jsem se nesekl v té velikosti - jsi mě zvyklal =)

                                      fheavy - Profil | Po 18.1.2021 13:24:38

                                      Ciffik >> Nasci 4000 je větší jak 4000 zauber a myslím že všechny shimana v téhle velikosti jsou větši než zauber.

                                        pepson - Profil | Po 18.1.2021 13:17:30

                                        Prišla mi podberáková tyč, trikrát hurá :o)
                                        Len neviem, čo s tým uhlíkom dorobí môj malý synovec, dúfam, že ju nerozštiepa ako drevo na podpal.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj