S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nfheavy - Profil | So 5.12.2020 19:46:04

Kondrakar >> Ondro gratulka 👍

    Nfheavy - Profil | So 5.12.2020 19:45:03

    Dědek >> co máš z toho mně už začínaji zitra zimni ženohodiny ,možna dostanu 1 opustak jinak to mam nalajnovany až do Silvestra..))

      NDědek - Profil | So 5.12.2020 19:29:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Tož chtěl jsem dnes jít nahodit, fakt, ale bylo mi vysvětleno, že budou rodinohodiny :-)

        NKondrakar - Profil | So 5.12.2020 18:26:27

        Kučík >> koukal jsem. Pro mě daleko takhle na otočku. Kór když mi za chvíli začíná šichta.

          NKučík - Profil | So 5.12.2020 18:24:37

          Kondrakar >> Zdar měl si jet s námi na Vltavu šlo to hodně dobře.

            NKondrakar - Profil | So 5.12.2020 18:15:52

            Miras >> Tak držím pěsti, ať to klapne 😉

              Nfheavy - Profil | So 5.12.2020 17:58:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Moje dnešni dopoledne na řece,vystřídal jsem 3 mista a upotil 1 rybku.
              Sestavy shimano aero x7 vs.stradic 4000fb,kmen 22techn. ,navazec 16 fc a 12ka fireline,hačky 12ky A1 team feeder,košik 80g krmeni f1 dark sonu+kuku,červ,hlina,nastraha kuku,červ.2 zaběry 1 ryba.ale byl sem u vody😁

                NMiras - Profil | So 5.12.2020 17:43:15

                Kondrakar >> Urban fishing - pokus o mnika c. 1.

                  NKondrakar - Profil | So 5.12.2020 17:01:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Jak už jsem psal níže, dneska na částečně rozmrzlé přehradě. Bezvětří, těsně nad nulou, voda křišťálově čistá, aktivita ryb minimální. Povedly se tři krásné zimní lopaty. Cejni 50+. Jejich chytání se mi neomrzí.
                  Identity 350/40, Advantor 4000, kmen Shimano Technium 0,22mm. Kroucená průběžka, návazec Colmic Mimetix 0,12mm, háček Owner pinhook vel. 12.
                  Futro Spottedfin Dark roach sb + trocha soli. Nástraha 2 červi "na slávistu".

                    Naleš vavřina - Profil | So 5.12.2020 15:40:33

                    RomanS >> uz mam 2oz spicku zareknutou, ale i ty jemne dost vyuziju

                      Naleš vavřina - Profil | So 5.12.2020 15:36:33

                      xDanielS >> zkusim zitra i s navijakem, at trochu ostatni kluky pozlobim, :-)

                        NxDanielS - Profil | So 5.12.2020 14:22:52

                        Miras >> Já včera trošku testoval možnosti AWD v reálu a dnes studoval rozdíly mezi VW haldexem a forďáckým AWD. Bláto mám na střeše a zítra jestli projedu tam, kam potřebuju, tak Obiška přihlásím za Family offroad car. Jestli ne, tak zítra pošlu dost pravděpodobně fotku ze stejného pohledu.

                          NHurvinek - Profil | So 5.12.2020 14:21:55

                          Miras >> To znám v létě po deštích jsem se taky nemohl dostat od vody.

                            NKondrakar - Profil | So 5.12.2020 14:17:09

                            Miras >> Tak to držím palce. Večer budu v práci. Zatím 3 lopaty. Report dám až dorazím domů.

                              NMiras - Profil | So 5.12.2020 14:16:19

                              xDanielS >> takhle dopadl muj posledni pokus😀

                                NxDanielS - Profil | So 5.12.2020 14:13:20

                                Miras >> Já byl včera na pokusu o "candáta". Dopadlo to tak, že mi žena zavolala, že si zabouchla klíče.

                                  NMiras - Profil | So 5.12.2020 14:04:15

                                  Kondrakar >> parada, tak at si zachytas. Ja pujdu az vecer, probehne prvni pokus o mnika😉

                                    Nmurphyy - Profil | So 5.12.2020 12:32:35

                                    xDanielS >> jj, ja len ako to potom riesit, napadlo ma zobrat gumaky a nejak prebrodit..radsej som siel inam..

                                      NxDanielS - Profil | So 5.12.2020 12:26:08

                                      murphyy >> Povodí vyhrožuje už delší dobu, že odstraní všechny černé stavby.

                                        Nmurphyy - Profil | So 5.12.2020 12:04:44

                                        ahojte, nebudem asi pisat ku specialistom priamo na to vlakno, skusim tu..

                                        co sa tyka DYJE5, idem na moje oblubene fleky a co nevidim, mostik ktory tam bol dlhe roky a potom aj upravovany, je zrazu prec..

                                        vie niekto kto kto urobil? (oblast okolo Palkova-asi vieme kde).. chodil som tam od roku 2015, az teraz je to KO ach jo

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj