S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NKondrakar - Profil | So 5.12.2020 11:46:14

xDanielS >> To víme, že si zlobidlo 😂

    NRomanS - Profil | So 5.12.2020 11:45:08

    xDanielS >> to je v poslední době alespoň u mě vedlejší produkt všeho :D

      NxDanielS - Profil | So 5.12.2020 11:12:47

      Kondrakar >> Já vím, jen zlobím 😀

        NxDanielS - Profil | So 5.12.2020 11:11:11

        RomanS >> To je i hromádka pod papírem 😀😀😀

          NKondrakar - Profil | So 5.12.2020 10:54:21

          xDanielS >> Je, ale nechce se jim. Částečně rozmrzla přehrada, tak to zkouším. Na řece jsem teďka 3x pohořel, když nepočítám toho včerejšího minihrouzka. Zatím jeden potah.

            NRomanS - Profil | So 5.12.2020 10:09:06

            xDanielS >> to je vedlejší produkt sezení u vody, důležité je se tam urvat :D

              NxDanielS - Profil | So 5.12.2020 9:58:16

              Kondrakar >> A není lepší chytat ryby? 😀

                NKondrakar - Profil | So 5.12.2020 9:41:24

                Miras >> Jj, a už zase sedim u vody 😂

                  NxDanielS - Profil | So 5.12.2020 7:40:15

                  aleš vavřina >> Nahoď nějakou fotečku. A špičku si bez problémů můžeš dokoupit.

                    NRomanS - Profil | Pá 4.12.2020 23:16:24

                    aleš vavřina >> To vyměníš s kýmkoliv si myslím :D Většina lidí si právě 0,5 Oz na shimana dokupovala na zimu atd i k mediům a používali nejvíc 1 oz špičku :)

                      NKučík - Profil | Pá 4.12.2020 22:54:20

                      aleš vavřina >> Klidně ti 2 za 0.5 vyčenžuju.

                        Naleš vavřina - Profil | Pá 4.12.2020 21:52:20

                        Musim se pochlubit novym prirustkem - dnes mi prisel novy feeder od Shimana Beastmaster cx 3,3m light. Jedine sklamani jdou spicky - sada obsahuje 0,5; 1 a 1,5oz. Klidne bych 0,5 nahradil spickou 2oz a sikla by se i tezsi - a mel bych i "plavacku" .

                          NMiras - Profil | Pá 4.12.2020 20:46:38

                          Kondrakar >> teď už se počítá každá šupina. Hlavně, že se dostaneme k vodě:-)

                            NKondrakar - Profil | Pá 4.12.2020 20:20:57

                            Miras >> Občas se povede 😂 jediná rybka dneska. Mazec 😂😂😂 řeka je nějak mrtvá poslední dobou. A těch kormoránů 🤦‍♂️

                              NMiras - Profil | Pá 4.12.2020 19:22:09

                              Kondrakar >> taky jsem nedavno chytil podobny nuklearni hovado😀

                                Nfheavy - Profil | Pá 4.12.2020 18:31:51

                                Kondrakar >> 👍

                                  NKondrakar - Profil | Pá 4.12.2020 17:32:35

                                  MiPo >> Maličký. Plave dál.

                                    NMiPo - Profil | Pá 4.12.2020 17:29:07

                                    Kondrakar >> na candoše akorát 🤭

                                      NKondrakar - Profil | Pá 4.12.2020 17:15:45

                                      Zimní čudlofeeder 😂😂😂 tato jediná rybka (hrouzek tak 5cm) mi dnes zachránil od zera 😂😂😂

                                        NDědek - Profil | Pá 4.12.2020 11:32:41

                                        P3 >> Má je nevybalené, tady na prutech nebyly...

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj