S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NP3 - Profil | Pá 4.12.2020 11:12:56

xDanielS >> máš jejich fotku na prutech?Jinak dobrá cena..

    Ndraveček - Profil | Pá 4.12.2020 5:59:31

    xDanielS >> moc hezke fotečky, ten snih to je parada a rybky super 👍

      Ndraveček - Profil | Pá 4.12.2020 5:58:33

      Miras >> paradni fotka a ryba v super kondici 👍

        NxDanielS - Profil | Čt 3.12.2020 22:17:30

        Nic, rozhodl jsem se. Letos v lednu jsem si koupil 2x Stradic Ci4+ 4000FB a do teď je nevybalil. Nový, nepoužitý, 3800/ks.

          Nfheavy - Profil | Čt 3.12.2020 21:28:24

          xDanielS >> odvaha se cení 👍

            NxDanielS - Profil | Čt 3.12.2020 21:25:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Winter urban river fishing aneb za tři hodky zmrzlina 😀

              NKučík - Profil | Čt 3.12.2020 12:52:02

              Miras >> Krása.

                Nfheavy - Profil | Čt 3.12.2020 11:43:35

                Miras >> no jo krasavec👍

                  NxDanielS - Profil | Čt 3.12.2020 9:57:28

                  Miras >> Vzhledem k tvým chajdám by to asi měla být 4x4 😀 Dlouhá Caddyna, nebo Transpík 😀

                    NMiras - Profil | Čt 3.12.2020 9:12:56

                    xDanielS >> Holt jsem si tu udělal chajda-office, takže žádnej stress:-) Další moje auto už bude čtyřkolka - ideálně bych chtěl zase Caddynu.

                      NMiras - Profil | Čt 3.12.2020 9:08:22

                      Kučík >> Tady je ta cesta ještě výrazně lepší a kratší. Pořád je to ale do kopce a v kombinaci se sněhem a autem s náhonem na předek, je to prostě konečná. Ale je tu krásně. To je výhled z terasy - to bílé za tou chatou je už přehrada.

                        NKučík - Profil | Čt 3.12.2020 8:50:26

                        Miras >> Tak to jo cesta podobná?

                          NxDanielS - Profil | Čt 3.12.2020 8:22:15

                          Miras >> Jsem strašně šťastnej i za tu pseudo 4x4. Je to neuvěřitelné, kam se to vyškrábe, ale stejně už mám řetězy na cestě. Ty mi hodně pomáhaly i před tím, nemáš v autě? Kapr nádhera, za chvilku jdu taky na ně. Co se týče candátů, letos nádhera, mám štěstí spíš na vláčku, než na rybku, ale i tam se zadařilo. Tak užívej nucené prázdniny, to je taky fajn 😀

                            NMiras - Profil | Čt 3.12.2020 8:09:46

                            Kučík >> Tuhle chajdu neznáš, to je ta druhá:-)

                              NKučík - Profil | Čt 3.12.2020 8:01:17

                              Miras >> A tak v zimě se na ně musí. To tam budeš až do jara.😀

                                NMiras - Profil | Čt 3.12.2020 7:54:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                xDanielS >> ja umím chytat asi jen kapry.-) Candidáti se mi sice vyhýbají, ale prosincových 82 čísel na method krmítko s mikromrdkou se taky počítá.-) Dnes jdu zas, protože napadl sníh a tak trochu jsem na chajdě uvízl -
                                prostě nevyjedu:-).

                                  NRené - Profil | St 2.12.2020 17:40:21

                                  Knedla12 >> Pěkně děkuji 😉

                                    NMiras - Profil | Po 30.11.2020 22:25:00

                                    xDanielS >> Ja jo, ale mista k chytani mi zamrzaji😉

                                      Nfheavy - Profil | Po 30.11.2020 21:45:38

                                      xDanielS >> 👍

                                        NKondrakar - Profil | Po 30.11.2020 21:35:18

                                        xDanielS >> Rybky došly 🤦‍♂️

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj