S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NxDanielS - Profil | Po 30.11.2020 21:34:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

A tak jsem si byl na chvilku o víkendu zavláčet. Malej candoš a dvě malá štíhlata. Nikdo už na rybku nechodí? :-)

    NKnedla12 - Profil | So 28.11.2020 20:37:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    René >> Vše nejlepší šéfe :)

      Nfheavy - Profil | So 28.11.2020 10:26:21

      simak.cz >> diky ,polaci mně nenapadli.👍

        Nsimak.cz - Profil | So 28.11.2020 10:19:07

        fheavy >> https://www.e-fishing.pl/produkty/wedkarstwo-grunto​we-feeder/koszyki-zanetowe-klasyczne-do-methody/kos​zyki-klasyczne/browning/specialist,2,33643

        Tady ještě něco je. Jsou to poláci, ale pošlou to z Těšína českou přepravní společností za normální cenu.

          Nfheavy - Profil | So 28.11.2020 10:11:31

          Shanim krmitka Browning specialist feeder 3cm 40g a 50g,kdyby někdo věděl kde budu vděčny,po 10ks od kazde gramaze,u nas jsou uz nedostupně bohužel,nevim jestli je přestali dělat nebo je někdo vykoupil?😂

            Nfheavy - Profil | So 28.11.2020 8:03:32

            Dědek >> 👍

              NNavrc - Profil | So 28.11.2020 6:15:07

              Dědek >> Jaj, úplně na mě dýchla ta dovolenková atmosféra 😎🤩 Díky 😉

                NDědek - Profil | Pá 27.11.2020 23:04:41

                Pindˇa >> Jezdil jsem dolů dvakrát, třikrát ročně, byla to nádhera :-)

                  NPindˇa - Profil | Pá 27.11.2020 22:52:24

                  Dědek >> Krása a nádhera

                    NDědek - Profil | Pá 27.11.2020 22:47:57

                    Ta Jižní Morava, je jistě krásná zem... :-)

                      NPindˇa - Profil | Pá 27.11.2020 22:03:24

                      Knedla12 >> Posunul jsem jen odkaz, kdo chce a kdo nechce podepsat víc bych to tady nerozebiral na to je tady hromada vláken

                        Nrybakapr81 - Profil | Pá 27.11.2020 16:00:26

                        xDanielS >> Jo jo už mi to říkalo dost lidí, že si mám dát bacha.

                          NKnedla12 - Profil | Pá 27.11.2020 15:55:56

                          Knedla12 >> 95% věcí platím předem pokud můžu a co si pamatuji, akorát u toho individua byl problém :)

                            NNed - Profil | Pá 27.11.2020 15:35:21

                            Knedla12 >> máš platit až při vyzvednutí 😉

                              NKnedla12 - Profil | Pá 27.11.2020 15:28:52

                              Pindˇa >> Požádal někdo vůbec o informace oficiálně ještě před tím, než vznikla petice?
                              https://frankbold.org/poradna/pravo-na-informace/pr​avo-na-informace/zakladni-informace/rada/kompletni-​pruvodce-pravem-na-informace-o-zivotnim-prostred
                              Dotčený orgán je povinen informace zveřejnit, maximálně některé v odůvodnělých případech může odmítnout, ostatní však musí poskytnou a navíc musí uvést důvod, proč tomu tak bylo provedeno.

                                NKnedla12 - Profil | Pá 27.11.2020 15:11:51

                                Ned >> Já si něco objednal a zaplatil předem, chtěl to vyzvednout osobně (bydlel jsem asi 500 m daleko) a nakonec mi pomohla až výhružka PČR.
                                Ale třeba už je teď vše ok...

                                  NNed - Profil | Pá 27.11.2020 9:15:54

                                  xDanielS >> já přímo u něho nakupoval cca před 7 lety, objednal jsem si, zajel pro to, zaplatil a nic nebylo třeba reklamovat. Asi nemá na to, aby fungoval jako e-shop. Přišel mi tehdy jako sádrový ježek, neustále bafal ecigaretu 😃

                                    NxDanielS - Profil | Čt 26.11.2020 22:31:23

                                    rybakapr81 >> Je tu o panu Křivánkovi celé vlákno, dokonce i na FB je o této firmě vlákno a nic hezkého tam nenajdeš. Jen varování.

                                      Nrybakapr81 - Profil | Čt 26.11.2020 22:23:35

                                      xDanielS >> Dopředu nikdy nic neplatím.Bral sem zatím od nich 3x a pokaždé v pohodě.

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj