S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NPindˇa - Profil | Pá 23.11.2018 21:30:22

Díky všem za reakce

    NColasrumem - Profil | Pá 23.11.2018 19:09:22

    já 2 >> já mám to samé s angličany:o) nemají šmrnc

      Nfheavy - Profil | Pá 23.11.2018 18:55:09

      já 2 >> spravne italy ke kolotocum )))

        Njá 2 - Profil | Pá 23.11.2018 18:44:34

        Dědek >> Jsem, taky nemám rád........ v téhle diskuzi je to tajemství a pak ještě některé další

          NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 18:41:51

          MKulicka >> z téhle strany, jsem se na to nepodíval. To jsi mě dostal :-)))

            NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 18:41:19

            já 2 >> jestli já bych si na tebe neměl dát pozor, jestli ty nejsi nějaký takový feeder rasista :-)))

              NMKulicka - Profil | Pá 23.11.2018 18:41:03

              Dědek >> Teď to spíš vypadá, že tu špičku navíc jsi tam dostal za trest:)

                Njá 2 - Profil | Pá 23.11.2018 18:38:09

                Pindˇa >> Tak to už nevím, drennan vlastním, ale maver jsem měl jen v ruce půjčenej. Ale já ty italy prostě nerad...

                  NPindˇa - Profil | Pá 23.11.2018 18:29:43

                  já 2 >> Ještě prosím tě jedna otázka ten Drennan a Maver mají stejnou vzdálenost od konce prutu k sedlu navijáku?

                    NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 18:29:26

                    MKulicka >> To já netuším. Kupoval jsem je se třemi. Když mi jí čokl zlomil, zjistil jsem, že se prodává jen se dvěma. Možná, mi chtěli jen udělat tenkrát radost, jako novému zákazníkovi u prvního nákupu?? :-)))

                      NMKulicka - Profil | Pá 23.11.2018 18:26:23

                      Dědek >> To je zajímavý, všude je ten prut psaný se dvěma špičkama. Nevloudila se jim tam omylem, třeba z windcast methodu, jestli pasuje? Nebo jsi měl nějakou limitovanou sérii:)))

                        NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 18:22:06

                        MKulicka >> tak, tak. Ještě jednu, tu nejjemnější žlutou. Jedna mi zůstala, jednu mi zlomil ten čokl na Odře...

                          NMKulicka - Profil | Pá 23.11.2018 18:14:20

                          Dědek >> Já si jí objednám z Anglie:)) Ty jsi jí ještě nesehnal? K tomu 150 g Windcastu ale byly jen dvě špičky, červená a zelená, ne? Ty jsi tam měl třetí žlutou?

                            Nfheavy - Profil | Pá 23.11.2018 18:09:16

                            Pindˇa >> ani ne ,ale ja jsem na daiwu nikdy zadnou neshanel,jenom jednou na shimano aernos,ja spicky nejak nelamu jedna za cca 12 let pri rozdelavani prutu jinak nee.
                            takze prut rozhodne nevybiram podle dostupnosti spicek ,

                              NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 18:08:44

                              MKulicka >> co budeme dělat, můj dobrý příteli? Jsem tak z toho trošku zoufalý, spíš možná smutný...
                              Nejvíc mě štve, že jsem je koupil nordu a oni už ty pruty prodávají jen se dvěma špičkami..

                              https://www.nordfishing77.at/daiwa-windcast-feeder-​390cm-150g-4931

                                NMKulicka - Profil | Pá 23.11.2018 18:02:17

                                Dědek >> Což mi připomíná, že jsem posledně odrovnal jednu Daiwa 2oz špičku.

                                  NMKulicka - Profil | Pá 23.11.2018 17:58:14

                                  Pindˇa >> Na UK modely se většinou sehnat dají v pohodě. Zbytek jak píše Dědek

                                    NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 17:55:40

                                    Pindˇa >> já sháním žlutou špičku na Daiwa Windcast 390/150 g od loňska. Ještě jsem nikde nesehnal...

                                      Njá 2 - Profil | Pá 23.11.2018 17:54:30

                                      fheavy >> Tak to já mám u acolyte, mám rád korek po celé délce a když už nemá být všude... Tak za to ty prachy nedám

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj