S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NxDanielS - Profil | Čt 22.11.2018 20:45:40

MKulicka >> Ups… :-)

    NMKulicka - Profil | Čt 22.11.2018 20:39:59

    fheavy >> Ale jinak jsem na tom jako ty. Vzal jsem nějaké drobnosti - na to je těch plošných 15 % dobrých.

      Nfheavy - Profil | Čt 22.11.2018 20:37:34

      Colasrumem >> ja ti docela rozumim ,taky tady mam takovou ricku u baraku kde chodim s mini carpem 3m .ale na poradnou reku neee )tam mne to nekde urizne pod brehem i slusnejsi cejn .

        NColasrumem - Profil | Čt 22.11.2018 20:36:45

        fheavy >> nevím o tom, že by se říční druhy ryb soustředily pouze na kořeny ve vodě, kde to asi chytají ti chlapci závodníci...to jim asi před závody nahážou stromy na fleky viď?

          NMKulicka - Profil | Čt 22.11.2018 20:35:31

          xDanielS >> Já myslel navijáky. Černý Castizm. Tedy vlastně Emblem:)

            Nfheavy - Profil | Čt 22.11.2018 20:35:16

            Colasrumem >> tam kde je potopenej strom apod. jsou zase ryby,na holym dne kde nic neni to je jak šukat babu bez koz a bez chlupu)))

              NColasrumem - Profil | Čt 22.11.2018 20:33:51

              fheavy >> na vodě, o které mluvím si můžeš strčit 420cm za klobouk:o)), tam ji ani nesložíš dohromady. Asi ti to dojedu vyfotit.

                NMKulicka - Profil | Čt 22.11.2018 20:33:09

                fheavy >> Jestli myslíš ty s tou mřížkou, tak na AD jsou taky vyprodané

                  NColasrumem - Profil | Čt 22.11.2018 20:32:16

                  fheavy >> to co tady posílám mám do 10min o baráku, pochybuju, že na tom budeš líp:o))), pokud pojedu na dýl, tak jinam a tam bys opravdu ze 420cm vyndal tak dva díly. Taky vybírám místo podle prutu, proto nechodím k bordelu ve vodě.

                    NxDanielS - Profil | Čt 22.11.2018 20:31:45

                    MKulicka >> Proč? Ve 120g jsou, ne?

                      Nfheavy - Profil | Čt 22.11.2018 20:29:38

                      MKulicka >> potreboval bych ty pouzdra korum do strasiho modelu ITM ruckbag XL large ??J.Matej je nema !!))

                        NMKulicka - Profil | Čt 22.11.2018 20:25:54

                        fheavy >> Když nevíš, tak nepotřebuješ:))

                          Nfheavy - Profil | Čt 22.11.2018 20:18:46

                          MKulicka >> tak nahradni zrovna nepotrebuju,co se tyka prutu a navijku tak nic ,spis nejaky doplnky,jeste nevim jaky neprohlizel jsem to?!(

                            NMKulicka - Profil | Čt 22.11.2018 20:14:59

                            fheavy >> :)) Náhradní Castizm už jsi prošvihnul

                              Nfheavy - Profil | Čt 22.11.2018 20:07:58

                              MKulicka >> az to bude 50% tak se ti ozvu jestli budes neco objednavat)))

                                NMKulicka - Profil | Čt 22.11.2018 20:01:27

                                fheavy >> Je. I to tam i píšou:) Těch 15 % je na cokoliv a spustili to už teď. Počítám, že zítra tam přidají větší slevy, ale to bude na vybrané věci na způsob toho, co bylo přes týden.

                                  Nfheavy - Profil | Čt 22.11.2018 19:57:31

                                  MKulicka >> to ale neni black friday)))

                                    NMKulicka - Profil | Čt 22.11.2018 19:56:27

                                    15 % na Angling Direct už běží

                                      Nfheavy - Profil | Čt 22.11.2018 18:54:52

                                      Dědek >> jo 420 proste nekde nahradit nejde,ale na vode oktere rumak mluvil je to asi jedno))

                                        NDědek - Profil | Čt 22.11.2018 18:49:25

                                        Já prostě nedam na 420ky dopustit. Vyhovuje mi to dokonale. Možná jsem zvyklý ještě z plavacky :-)))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj