S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NDědek - Profil | Čt 22.11.2018 18:42:23

fheavy >> Ja za to nemůžu, tak at přijede chytat k nam a vyřešeno :-))

    Nfheavy - Profil | Čt 22.11.2018 18:39:34

    Dušan_hp >> ja bych si ale stejne asi vzal Sportex exlusive heavy feeder ,ale to uz je jina cenova,zalezi kolik chce kdo pustit lovu))

      NDušan_hp - Profil | Čt 22.11.2018 18:36:37

      fheavy >> vidíš, Castizm mě nenapadl, přišel mi přehnaně tvrdej, ale 3,9 ve 120g by mohl být v pohodě a vypadá moc pěkně! Na prasárny si nechám Solith!

        Nfheavy - Profil | Čt 22.11.2018 18:34:56

        Dědek >> no jo jenze kolega chyta uplne jinde nez ty v CHKO ,Jarine jeden))
        ty chytas na docela peknejch mistech,a on chudak da se rict na tom namesti ))
        vzpomen si jak si byl za mnou,ten breh to je trenink ane sedet jak pecka na rovnym a vsechno okolo jak z umele hmoty hruza,bud rad kde ses,az teda na ten vzduch ...

          Nfheavy - Profil | Čt 22.11.2018 18:31:08

          Colasrumem >> ja chodim mezi stromy ale skoro vzdy najdu flek kde se vlezu se 420kama,mluvim o Dyji,co jsem videl tvoje fotky tak na takovy useky reky z 90% nechodim,skaredy baraky,lidi,rovna reka ,proste Bez Duše a bez pointy /pro mne/)))

            Nfheavy - Profil | Čt 22.11.2018 18:28:27

            Dušan_hp >> chytam se 420kama uz dost let a vybiram mista podle prutu na Dyji to neni az takovy problem,a vsude na rece kde muzu mu dam vzdy prednost,ty centimetry navic mne nejednou zachranily slusnou rybu,390ky chytam taky to je jeste vpoho,ale 360 pouze Barbely a jen na mistech kde neni pod brehem vylozene bordel ,vazky ci slavicky,
            Kaprofeeder bych bral 390/150 castizm na reku jednoznacne,pokud bych chodil na useky kde neni nejakej extren tak by slo vystacit i s Castizmem 390/120g. ale s nicim ja osobne na slusnejsi reku typu moravy či Dyje nešel.
            da se vybrat samozrejmne i levbejsi varianta jao ten solith,ale ja uz su zmlsanej od Sportexu a Daiwy,a zpet se vracet nechcu)))

              NColasrumem - Profil | Čt 22.11.2018 18:12:31

              Dědek >> taky chytas na namesti a ne pod vetvema.

                NDědek - Profil | Čt 22.11.2018 17:28:21

                Colasrumem >> vidíš a já s nimi chytam porad :-)

                  NColasrumem - Profil | Čt 22.11.2018 17:26:35

                  Dušan_hp >> pochopitelne, proto pouzivam max. 390cm a nemam vetsinou problem. Delsi prut je vyhoda, ale ne vzdy.

                    Nmilans14 - Profil | Čt 22.11.2018 15:49:48

                    Colasrumem >> Neprovokuj :))

                      NDušan_hp - Profil | Čt 22.11.2018 15:48:55

                      Colasrumem >> to jsou fakt místa, kde mám i na 3,6m prut místo tak půl metru na nához mezi větvemi. Bohužel se musíš přizpůsobit ty řece a ne ona tobě.

                        NColasrumem - Profil | Čt 22.11.2018 15:43:31

                        Dušan_hp >> 390cm je super, 420cm je uz zhovadilost, s tim lze chytat jen na fotbalovem hristi :-), tam kde jsou stromy je to psycho :-) :-)

                          NColasrumem - Profil | Čt 22.11.2018 15:40:35

                          milans14 >> ta cena je mazec, ale je to paradni prace chytat s nim.

                            NDědek - Profil | Čt 22.11.2018 15:34:55

                            kukus >> me se teda celkem líbí a ta cena je famózní :-)))

                              Nkukus - Profil | Čt 22.11.2018 15:33:23

                              Presne tak vltava kolem prahy kostelec n labem lysa n labem a co ten korum 390

                                NDědek - Profil | Čt 22.11.2018 15:30:53

                                Bery. >> kratší rukujet na řeku je OK. Mám River 420/140g a ten ma oproti všem mým 420tkam rukojeť o dost kratší. Není to odhozovy prut, ale zdolavaci, proto ta krátká neva

                                  NBery. - Profil | Čt 22.11.2018 15:18:41

                                  kukus >> Já měl rok jen tu perfectu. Windcasta má kamarád,ale delšího. Ta perfecta v klidu háže 70gkrmítka a na kratší vzdálenosti i 110g aniž by si musel mít strach. Pokud nehledáš úplnou jemnotu na pidiryby,ale fakt to chceš na řeku kolem Prahy (předpokládám, podle tvé karty) , chceš s tim chytat aktivně a ne to položit do pípáku, tak tě ta perfecta bude bavit. Ta nejjemnější spička stačí i na točáky,kde to bude stát. Tu nejtvrdší jsem snad ani nepoužil. (na to mám jiné pruty). Dal jsem jí pryč,protože mi ne úplně zapadala do skladby mých prutů.
                                  Nevim jak je na tom ten nový windcast,ale ta kratší rukojeť by mě sr*la:-)

                                    NDušan_hp - Profil | Čt 22.11.2018 15:14:52

                                    Dědek >> pak je to jasný, já se podobným "kopytům" vždy bránil, ale nemá smysl chodit se vzduchovkou na slona :) prut 3,9 si stejně pořídím, ale něco lehčího a "pěknějšího" třeba nějaké heavy 100-120g. Prutů není nikdy dost!

                                      NDědek - Profil | Čt 22.11.2018 15:10:31

                                      Dušan_hp >> Ono se da chytat na řece i s tři metrovkou, vsak vis... Milan chce ale kupovat novy prut na řeku a proto jsem mu doporučil tu 390ku. Vis, ze já si ty windcasty 390/150 koupil a na řeku s nimi chodim, ale mám místa, kde je 420 cm tak, tak. V 360 cm, ma Milan prutu dost...

                                        NDušan_hp - Profil | Čt 22.11.2018 15:05:43

                                        Dědek >> Já si myslím to samé jako ty, ale jak už jsem tu jednou psal, jezdím hodně na Berounku, kde se mi daří chytat kapře 70+ ale všechy tři fleky jsou pod stromem s velice omezenou manipulací. To byl jediný důvod, proč jsem šel do SPRO, jinak bych měl Windcast 3,9m ve 150g...
                                        Když jsem tam bral Beasta 100g medium tak jsem o každou větší rybu přišel, neměl jsem nad ní moc :)
                                        s xheavy vytáhnu 90% zaseknutých ryb.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj