S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nfheavy - Profil | Út 4.9.2018 20:32:01

Aiwen >> u vas jedine Quick silver ten neznici )))

    Nnumen - Profil | Út 4.9.2018 20:18:23

    Martin M. >> dlouho jsem přemýšlel proč tomu tak bylo. Napadá mě jen to že ten kapr si v klidu seděl v krmném místě a jen lehce poklepal hlavou a žral dál. Neměl žádnou špatnou zkušenost. Nic jiného mě nenapadá.

      Njarami - Profil | Út 4.9.2018 19:49:11

      nerf >> Jsem s climaxem 0,30 spokojen, je to FC německý, není to tvrdé lano, ale já ho mám na kapry 60+. Cíleně na kapry velké 80+ bych použil svlékací pletenku 25 lbs a samozřejmě bych přitvrdil na kmenu - podle podmínek lovu. Případně kombinovaný návazec FC + pletenku.

        NAiwen - Profil | Út 4.9.2018 19:28:48

        nerf >> jojo.. ruzny bordel ve vode a 0.25 je kaput. Navic FC ve vyssim prumeru +.30 uz ma dobrou odolnost.. a je mekky. Dobre se s nim pracuje

          NEsox - Profil | Út 4.9.2018 18:54:10

          xDanielS >> jj uz jsem to zjistil, dekuju

            Nnerf - Profil | Út 4.9.2018 18:26:18

            Aiwen >> Slavicky, sutry?

              Nnerf - Profil | Út 4.9.2018 18:24:56

              jarami >> Diky za tip. Jsi s tim climaxem spokojen?

                NAmurkiller - Profil | Út 4.9.2018 18:24:09

                cechura09 >> Asi si jí koupím,dík za tip

                  NAmurkiller - Profil | Út 4.9.2018 18:23:41

                  chřenovák >> povinně fotku s amurem!!!:-DDDJe to nádherná a bojovná ryba,hlavně když se Ti ještě podaří chytit rybu pěkně tmavě zbarvenou(ne tu vybledlou),tak pak je to super:-)

                    NMiPo - Profil | Út 4.9.2018 18:05:17

                    chřenovák >> kam pak vyráží školy klidně sz

                      Nchřenovák - Profil | Út 4.9.2018 17:15:05

                      MiPo >> Na zítra připraven na amury 🤗🤗

                        NAiwen - Profil | Út 4.9.2018 15:59:10

                        nerf >> mozna to bude pres prilis, ale me se moooc osvedcil Fox illiusion FC soft 12 a 16lb(.30 .35) u kapriku a parem ten prumer nevadil. Ale je to i tim ze cokoliv pod 0.25 u nas hned prvni ryba znicila.. i kapr 50cm..

                          NxDanielS - Profil | Út 4.9.2018 15:55:16

                          Esox >> Hoj, při platbě kartou dárek není.

                            NAiwen - Profil | Út 4.9.2018 15:47:01

                            Mozna jdu s krizkem po funuse.. ale prece jenom sem neco napisu. Chodim sem pravidelne cist vase chytacky. Napady. Zkusenosti. Jenze jak sem se bavil na D6 s Rendou. Bavi me feeder jako technika. Krmeni, pestrost ulovku, technika lovu.. ale nedokazu se zamerit na spicku prutu celou dobu, tohle me nebavi. Dost casto sem lital z kaprariny k feedru a naopak. Nez sem se usadil mezi tim. Jemna kaprarina/hrubsi feeder. Technika lovu jak hrubsi feeder ale mam "normalni" prut ve vidle s hlasicem a jemnym bobbinem. Kde i ty jemnejsi zabery jdou videt.. ale co si budem.. kdyz sledujete podvodni zabery. Kapr kdyz nasaje montaz a pichne se. Z 95% zacne sebou skubat hazet popripadne uprk.. 1-2cm potahy sem nebral v potaz ani v dobe feedru.. a zhodou okolnosti cim vic micham hrubsi feeder s lehci kaprarinoi mam vice ryb a i peknejsi. Docela dost mi dali UK filmy kde tento styl casto oznacuji jako Specimen nebo Specialist.. kde chytaji prave timto zpusobem. Casto sekaji ikdxz bobbin jen poskoci a tahaji krasne cejny liny kapry... tento zpusob me i vnitrne naplnuje protoze je to neco v cem muzete chytat pokazde uplne odlisne. Od parmy pres krasne cejny tlouste az ke kaprikum ci pres amura k candatovi.. A to me bavi. Hlavne vidim v tom 10000 ruznych moznosti jak a co chxtat a to me bavi.. a hlavne je porad co vylepsovat, posouvat se dal..

                              NEsox - Profil | Út 4.9.2018 15:12:48

                              Ahoj, prosím když kupujete z NF77 a oni dávají k nákupu dárky, tak jak je zvolilte co chcete? V jaké fázi? díky

                                NMartin M. - Profil | Út 4.9.2018 13:47:58

                                RK >> tehdy kdyz jsi vahal tak jsi vytahnul jen pokousanou nastrahu.

                                  NMiPo - Profil | Út 4.9.2018 12:42:18

                                  chřenovák >> Tak to je dobrý

                                    Nchřenovák - Profil | Út 4.9.2018 12:32:56

                                    MiPo >> ještě 20% sleva 🤗🤗

                                      NMiPo - Profil | Út 4.9.2018 12:31:41

                                      chřenovák >> no vidíš za pár korun co nadělá muziky

                                        Nchřenovák - Profil | Út 4.9.2018 12:23:27

                                        MiPo >> 🤗🤗🤗

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj