S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Kondrakar - Profil | Ne 5.3.2017 22:40:17

Aiwen >> Ale v týhle diskuz jsi celkem častým hostem, takže jsi :-)))

    Aiwen - Profil | Ne 5.3.2017 22:34:45

    xDanielS >> uz sem je nasel.. Cresta method 330m dvoudil.. Mel si je v ruce? Zvladnou krmelce 40-50gr?

      Aiwen - Profil | Ne 5.3.2017 22:33:46

      Kondrakar >> momentalne vlastnim jen dva 2lb parmaky.. A tudiz nejsem feedrar xD

        Kondrakar - Profil | Ne 5.3.2017 22:17:29

        xDanielS >> Se vymlouváš :-)))

          quietJT - Profil | Ne 5.3.2017 22:13:11

          Dobrý večer pánové, chtěl bych Vás zkušenější požádat o pár tipů na výběr nového prutu.

          Mělo by se jednat o proutek pro cílený lov větších kaprů, taky parem a amurů.
          Lov z 80% na vodách v okolí Brna, stojáky i řeka, jednou do roka rodinná dovča na soukromáku. Když bude čas, láká mě zkusit řeky na jihu Moravy.

          Líbil by se prut v trojdílu, 3,6 - 3,90, na 4,20 už by zase nebyl přepravní futrál.
          Nechystám se házet za horizont, ale s aktuálním medium prutem jsem schopen s futrem opatrně hodit max 45g krmitko, vic si netroufnu, a to jsem třeba na Dyji nebyl schopnej udržet na místě.

          Rád bych se cenově vešel do cca 2500, ale s ohledem na to, že výbavu měním, jen když doslouží, jsem ochotný jít i o něco výš.

          Chci se vyhnout určitě prutu od Mivardi, nejsem nakloněn volbě od Shimana, jinak je mi to jedno.
          Preferoval bych prut s akci v horní polovině, nechci parabolu.

          Podobnou věc jsem řešil asi rok a půl zpátky, tehdy vybraný prut mám aktuálně v reklamaci a budou mi vracet kačky, i proto bych mohl jít na cenu do 3000

            xDanielS - Profil | Ne 5.3.2017 22:02:36

            Kondrakar >> Kecy :-)

              Kondrakar - Profil | Ne 5.3.2017 22:00:46

              numen >> To je tak akorát. Njn, jsi v jednom kole :-)))

                Kondrakar - Profil | Ne 5.3.2017 21:58:41

                xDanielS >> Když jsme si volali ;-)

                  numen - Profil | Ne 5.3.2017 21:52:51

                  Kondrakar >> od čtvrtka..... nebyl nějak čas. schůze u nás,schůze na Územním svazu.... zařizuji dotace a dary pro Mládež. i ted mám otevřený jiný soubor a dopisuji formuláře:-(

                    numen - Profil | Ne 5.3.2017 21:50:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    tak dens Moravský verzus Český feeder. Moravský více ryb,Český větší.
                    chytáno na červy s kukuřicí. kmen pletenka spro Goot Braid 0,08. háček gamakatsu G1 101 velikost 12 ,návazec Colmic fendrel 0,16. krmení groska s ploticí Cresta. Prut Spro Cresta 330 velký cejn a kapr, Spro cresta 300cm Blackthorn. byl jsem skoro do konce lovné doby.
                    ryb jsem chytil hodně,bralo to jak v létě. složení tloušť ,plotice ,cejn a kapr. jeden pstruh duhový 42cm. kaprů 11 nej 51cm. ale jsou nějaký divoký.

                      xDanielS - Profil | Ne 5.3.2017 21:49:09

                      Z poradny pro pobavení:

                      petroušek - ®.So 4.3.2017 19:43:19
                      Dobrý den, rád bych se zeptal zda li je možné sfetovovat se konopím pro ryby. A jestli má konopí omamný účinek na ryby,ptáky.

                      p.s. chci sfetovat ptáky aby nežrali návnady.

                        xDanielS - Profil | Ne 5.3.2017 21:47:04

                        Kondrakar >> Ale prd, ukaž kde......

                          Kondrakar - Profil | Ne 5.3.2017 21:45:48

                          xDanielS >> Hlavně, že si nad tím prskal :-)))

                            xDanielS - Profil | Ne 5.3.2017 21:41:43

                            Kondrakar >> JJ, pěkně to numen zavedl

                              Dědek - Profil | Ne 5.3.2017 21:41:10

                              numen >> jak to jako myslíš, "není nic důležitého" ?

                                Kondrakar - Profil | Ne 5.3.2017 21:40:18

                                numen >> Jen čítaj :-))) za jak dlouho jsme to naplkali?

                                  numen - Profil | Ne 5.3.2017 21:39:34

                                  xDanielS >> vy jste drbny... 296 příspěvků. to nedám.. fotky jsem si prohlédl,v ostatním doufám není nic důležitého!

                                    Kondrakar - Profil | Ne 5.3.2017 21:38:44

                                    xDanielS >> Koukám, že se to rozdělení na "český" a "moravský" styl chytlo :-)))

                                      Dědek - Profil | Ne 5.3.2017 21:38:33

                                      xDanielS >> potvrzuji a do toho navíc ještě plkají se svými požadavky, neodbytní ze severu :-)

                                        xDanielS - Profil | Ne 5.3.2017 21:36:10

                                        Aiwen >> Toho je hromada :-) Podle peněz. Zrovna tady frčí "moravský" a "český" způsob.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj