S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Kondrakar - Profil | Ne 5.3.2017 21:32:43

Aiwen >> Nebudeš. Proč?

    Kondrakar - Profil | Ne 5.3.2017 21:32:16

    René >> Já jen, že co věta, to úklep :-)))

      René - Profil | Ne 5.3.2017 21:30:59

      Kondrakar >> Já? ani slzu :-D cos to hulil za matroš :-D

        Aiwen - Profil | Ne 5.3.2017 21:29:54

        xDanielS >> hledam neco na cejny kapriky na jemnotu. Do 4kg ryb. Na klasiku...

          Aiwen - Profil | Ne 5.3.2017 21:28:33

          Kondrakar >> no prave.. Nechci byt cerna ovce xD

            Kondrakar - Profil | Ne 5.3.2017 21:23:11

            René >> Děkuji :-) kolikpa už máš upito?

              xDanielS - Profil | Ne 5.3.2017 21:21:56

              Aiwen >> Jde o to, co hledáš :-)

                Kondrakar - Profil | Ne 5.3.2017 21:21:52

                Aiwen >> To chápu :-) za mě, co se týče srazu, jde spíš o pokec atd, než o tom, že musíš mít feedry, i když to je feeder sraz.

                  Aiwen - Profil | Ne 5.3.2017 21:21:16

                  Kluci jste hodni ale to se zvladne. Jinak nekdo tady posilal odkaz na pekne 330M dvoudil... Coz by se mi moooc libilo, ale uz nevim co to bylo za hulky..

                    René - Profil | Ne 5.3.2017 21:19:52

                    Kondrakar >> Sekám ti poklonu Ondrášu :-) i líbí ti Ronouš dal :-p

                      xDanielS - Profil | Ne 5.3.2017 21:18:55

                      fheavy >> Proto je shimano tam kde je, alespoň v CZ. Proto se hledají alternativy...

                        Aiwen - Profil | Ne 5.3.2017 21:18:01

                        Kondrakar >> to ano, ale nechci si pujcovat pruty ikdyz je to od Dana pekne. Pokud feedry nesezenu jel bych s parmovkama...

                          René - Profil | Ne 5.3.2017 21:16:48

                          Aiwen >> Tak s tím by taky problém nebyl. Dan ti to už psal, a jí toho mám ve sklepě dost. Ještě ti dáme na vybranou :-)

                            Kondrakar - Profil | Ne 5.3.2017 21:04:53

                            René >> Jen u nás na Kraváku. Užít jsem si to užil. Ryby spolupracovaly krásně. Krásný zachytání. A tu poklonu vyseknout klidně můžeš :-)))

                              René - Profil | Ne 5.3.2017 21:02:27

                              Kondrakar >> Ty Renouše nenecháš aby ti napsal :-D to jsem ti chtěl vyseknout poklonu :-) hlavní je že jsi si to užil ne. Kde jsi byl na rybách?

                                Kondrakar - Profil | Ne 5.3.2017 21:01:23

                                Aiwen >> Tak můžeš aji bez feedrů, ne? Navíc ti Dan nabídl nějaký půjčení, co jsem tu zahlídl.

                                  Aiwen - Profil | Ne 5.3.2017 21:01:04

                                  chřenovák >> kdyztak se nekde schovam kdyz nesezenu nove feedry..

                                    Aiwen - Profil | Ne 5.3.2017 20:59:57

                                    René >> laka me to. Bohuzel feedry ted nemam. Zatim koukam po novych, kdy ale budou netusim. Zjistim co v praci a celkove ale chut je...

                                      René - Profil | Ne 5.3.2017 20:52:50

                                      Aiwen >> V pohodě s tím problém nebude :-) tak bydlení máš teď už jen říct jedu :-)

                                        chřenovák - Profil | Ne 5.3.2017 20:51:33

                                        Aiwen >> Na Foxu nemam jenom na daiwe mam spicku

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj