- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ostrava a okolí
1) Kde najdu v Ostravě rybářské potřeby (zajímá mě pouze vláčka a muška)
2) Kam se dá v okolí Ostravy (nebo i přímo v centru) vyrazit na ryby? Zajímají mě pouze candáti, boleni, parmy, lipani a pstruzi. Můžeme dát i společný rybolov. Na oplátku naučím chytat nebo pomůžu v lovu bolena a candáta. Nejvhodnější by byly revíry co nejblíže Poruby (pokud možno i jak se tam dostanu J)
3) Bude to 100% CATCH and RELEASE, z toho nemusíte mít strach.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nžiďák - Profil | Čt 6.12.2012 16:19:37
NMacOS | Po 27.9.2004 18:02:37
NDědek - Profil | So 25.9.2004 21:15:30
Jsem přímo ze Zábřehu. Tel. č. je v klubové kartě. Budeš bydlet v areálu nemocnice v Zábřehu? To by jsi měl ke mě kousek na štubu, sloužím ve Vítkovicích. Jestli budeš bydlet v Zábřehu na ul. Plzeňské, tak to tě lituju. Bydlí tam pěkný póvl. Když budeš chtít k vodě cinkni.
Njidoš - Profil | Čt 23.9.2004 12:56:31
NMacOS | Čt 23.9.2004 11:50:27
roční MP stojí cca 7-8 kilo.
jsem myslel že chceš muškařit??
Nharpunar - Profil | Čt 23.9.2004 10:23:10
Njidoš - Profil | St 22.9.2004 19:41:32
MacOS - kolik stojí MP - ostrava? Prodává se půlroční? Zkus to zjistit, psím :-)
Nharpunar - Profil | St 22.9.2004 15:00:35
Nharpunar - Profil | St 22.9.2004 14:57:11
Njidoš - Profil | St 22.9.2004 14:24:10
NBundik | St 22.9.2004 12:31:37
Njidoš - Profil | Po 20.9.2004 20:47:53
NForest - Profil | Pá 27.8.2004 5:57:38
NOrion | Čt 26.8.2004 22:31:06
NOrion | Čt 26.8.2004 22:09:52
NOrion | Čt 26.8.2004 22:08:45
NOrion | Čt 26.8.2004 20:31:15
Njidoš - Profil | Čt 26.8.2004 20:31:15
NOrion | Čt 26.8.2004 20:26:19
Njidoš - Profil | Čt 26.8.2004 20:15:31
NForest - Profil | Čt 26.8.2004 6:02:38
Ohledně těch bab,tak já pamatuji v prváku jednu spolužačku, která si vylepila na dveře leták:" že kdo má chuť ať přijde umytej a oholenej" na přednášky chodila strhaná jak cívka a jednou nám říkala její spolubydlící, že tam měla 3 naráz, po roce odpadla(asi fyzicky :-))) )
NMacOS | St 25.8.2004 14:07:52
za mých časů bejvaly studentky na bani fajn. dokonce si jeden klučík vylepil do výtahu inzerát kde stálo "hledám dajnou dívku" + číslo pokoje. dostavily se 3... :o)
takže přeju příjemnou zábavu!
NMacOS | St 25.8.2004 13:55:08
no šutrem zrovna ne, ale koukám na ně z okna. já teď ty srazy vypouštěl, protože momentálně výhradně muškařím, ale třeba na tu bečku bych taky klidně zašel. nejbližší jez od poruby je na opavě v třebovicích, ale ten je mínus, opava v děhylově, odra 3 v dubí, dobrej je odra dvojka ve lhotce, ale tam taky chodí tisíc lidí, takže tam rybám furt něco padá na hlavu. co by taky člověk mohl čekat rovnou ve městě, že jo?
(s těma srazama: sportovně musím přiznat že mi to ve společnosti závodníků taky nijak moc - teda spíš nijak - nebralo, ehm...) :o)
NOrion | Út 24.8.2004 22:29:22
NOrion | Út 24.8.2004 22:10:02
Njidoš - Profil | Út 24.8.2004 21:14:00
Co revíry Opava 1, a Odra 2?? Znáte je někdo? A nejbližší jezy od Poruby?
NVojta | Út 24.8.2004 20:08:26
NDědek - Profil | Út 24.8.2004 20:02:17
Obchodů je v Ostravě a nejbližším okolí dost. Tak jak psali ostatní - Odra, Opava a Ostravice - která je v Ostravě i pstruhová. Je tady velké množství stojáků a to jak velkých, tak malých. Jestli ti na té škole nezměkne mozek chlastem a neztvrdou ti játra, nebo ti ho nevyšoustají z hlavy studentky, tak se klidně ozvi - ( v kartě mám telefon, i ICQ ) a můžeme vyrazit jak na ryby, tak po obchodech.
I ostatním :
Sraz byl loni v prosinci poprvé, v lednu podruhé, v únoru potřetí - vše na Ostravici pod Sýkorovým mostem a v dubnu na Bečkárně - slepé rameno Odry. Chodí nás tak 5 - 8. Teď v létě jeden odpadl, protože ti naši závodníci nemají kvůli lize čas ( Orion a Jarda_Ova ) a bez nich, podle toho jak to vypadalo posledně, by jsme se sešli já a Fouňa - což děláme pořád. Bylo to domluvené u mě na chalupě. Orion avizoval ještě jeden sraz na víc dnů někdy na podzim. Jestli budete mít chuť, tak sraz Chacharů klidně domluvte a dejte to do OZNÁMENÍ. Jen je to třeba dát vědět měsíc dopředu - kvůli šichtám.
NMacOS | Út 24.8.2004 11:31:42
jinak do toho kšeftu tam ale moc nechodím, je to náhoda, uvedl jsem to jen pro pořádek :o)
stejně i s tou "opavicí" - to se tu prostě tak říká a myslím že hodně lidí ani neví že nějaká skutečná opavice prostě je.
NBundik | Út 24.8.2004 11:23:28
NMacOS | Út 24.8.2004 10:54:32
sraz pod názvem sraz chacharů se tu občas objevuje, organizuje se to v plavačce.
parmy chytám jako vedlejší ale ceněný produkt na ostravici s mouchou, je jich tam požehnaně a známej třeba minulý týden chytil na mušák 61 nebo dokonce 63 cm.
hodně lidí si v ostravě plete řeku opavu s opavicí, opavice je pstruhovka a neteče přes ostravu!!
opava v ostravě mi přijde trochu mínus, je to teď taková tloušťová voda, ale taky jsou tam pěkný kousky. nejlepší informace o MP revírech má orion a kluci z plavačky, takže zkus požádat je, mají to tu obšlápnutý fakt pořádně - holt závodníci, no. vody je tu v okolí strašně moc.
rybářské potřeby jsou taky fa nyklová v centru na kostelní, nebo třeba v hrabůvce za poliklinikou. všude je něco, nikdo nemá všechno, protože nikdo nemá krám nafukovací. kotlář je taková klasika. pokud jde o přívlač tak v hlučíně je fakt dobrej ten chlebiš a kousek vedle je taky prodejna kde jsou zajímavý věci - americký woblery a vlasce, apod.
NBundik | Út 24.8.2004 7:50:06
Nv*l*k | Út 24.8.2004 6:50:01
Rybářství máš v Porubě, když půjdeš po levé straně od Hrušky směrem dolů po Hlavní třídě, přejdeš kruhák a po 500m je rybářství, je tam takový starý dědula, ale někdy natrefíš na majitele a ten je ok, S tím se i domluvíš na cenách.
Škoda, že už jsem to tam zapíchl, neboť jsem tam nikoho neznal, kdo chodil na ryby. ALe často tam jezdím, takže můžem někdy vyrazit. Se Ti ozvu.
Jinak na jakou fakultu jdeš, našly by se nějaké pomůcky pro lehčí průběch u zkoušek a cenné rady :-)
NForest - Profil | Út 24.8.2004 6:12:13
Njidoš - Profil | Po 23.8.2004 15:32:51
NOndra - Profil | Po 23.8.2004 14:01:48
NMacOS | Po 23.8.2004 11:53:58
číslo na mě je v kartě. budu se těšit.
Nharpunar - Profil | Po 23.8.2004 8:43:15
Njidoš - Profil | Po 23.8.2004 8:34:47
Nv_l_k | Po 23.8.2004 6:36:41
V Hučíně je taky nějaká větší nádrž, kde se dá chytat, pak se chytá v řece Odrě(mají tam i duháky někde u Ostravy) a řeku Opavici. Chodil jsem tam do školy 5let, ale chytání jsem si nechával raději domů :)
NForest - Profil | Po 23.8.2004 6:12:02
Jinak nej obchod v Ostravě je opravdu ten u Domu energetiky. Nejbližší obchod ke kolejím je na zastávce šaliny Vřesina, to je konečná 17 pod kolejema. Vystoupíš a půjdeš cca 300 metrů nahoru do mírného kopečku.
Kdyby jsi ještě potřeboval tak dej vědět.
Jinak Ti musím doporučit rybářské potřeby pana Chlebiše v Hlučíně jezdí tam Ostravské MHD. Je to speciálka na přívlač a on tomu rozumí.
NHrubecT - Profil | Po 23.8.2004 0:22:37
Kde to žije - všechna témata
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
8:08NRybáři vs ochránci přirody 48
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17












