Jihočeská Feederliga . | MRK.cz

Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    Nronny - Profil | So 20.2.2016 15:47:21

    Je to oficiální schválená miska na patentku.

      NBečetka - Profil | So 20.2.2016 15:43:45

      ronny >> hod na ne prosím odkaz, diky

        Nryba-de - Profil | So 20.2.2016 15:24:19

        ronny >> Ok písnu mu,pááč na webu je nemají

          Nronny - Profil | So 20.2.2016 15:03:23

          ryba-de >> Já bych si vzal ty jejich nový kulatý misky na patentku, dával je na facebooku asi za 89kč, tak bych si 1 vzal.

            Nryba-de - Profil | So 20.2.2016 9:42:59

            emilpesek >> no má v pondělí dojet Maver a budu si od nich brát nějaký prut tak to půjdu asi v týdnu zkusit....tak kdyby jste někdo cokoliv od Mavera chtěl tak zítra budu objednávat...těším se na návazcovky

              NBečetka - Profil | So 20.2.2016 9:33:02

              ryba-de >> svatá pravda, tesat

                Nemilpesek - Profil | So 20.2.2016 9:21:20

                ryba-de >> Škoda. Ale my to odchytáme i za tebe. Uvidíme se teda příští týden.

                  Nryba-de - Profil | So 20.2.2016 9:16:42

                  emilpesek >> No já jsem na tom stejně jak ty minulý týden,takže doma

                    Nemilpesek - Profil | So 20.2.2016 9:12:26

                    ryba-de >> Mám tady ještě nějakou práci na dodělání. Jedu tam v 11 hod, tak že chytám cca od 12 h.

                      Nryba-de - Profil | So 20.2.2016 8:54:40

                      emilpesek >> ty ještě nejsi na rybách?

                        Nemilpesek - Profil | So 20.2.2016 8:46:08

                        Maachal >> VÍTĚZ !!!!!!!!

                          Nryba-de - Profil | So 20.2.2016 8:41:50

                          Aspoň pánové české názvy,jsme v Čechách,takové:cup,open,Santa,sv.Valentýn,karp a podobné no vždyť je to hnus

                            NAgny - Profil | Pá 19.2.2016 23:46:57

                            Stoják Cup a nebo Podzimní stoják Cup

                              NBečetka - Profil | Pá 19.2.2016 23:40:45

                              Tiky Květák >> budu se snažit co nejdriv dopledne. Tipuju mezi 9-10

                                NMaachal - Profil | Pá 19.2.2016 21:46:19

                                emilpesek >> o.k. Feeder open tour 2016 Strhaná Hráz

                                  Nemilpesek - Profil | Pá 19.2.2016 20:32:59

                                  Jedete někdo zítra do Týna? Já s Dominikem jedeme asi tak na 12,30 h.

                                    NTiky Květák - Profil | Pá 19.2.2016 15:23:13

                                    Bečetka >>A od kdy zhruba tam budeš?

                                      Nvanvan - Profil | Pá 19.2.2016 14:35:02

                                      emilpesek >> Hele to jestli to je nebo není letos poslední závod bych neřešil. Tvoje idea byla ... poslední závod ... tak se toho drž mohl by to být jako počátek pro příští ročník

                                        NBečetka - Profil | Pá 19.2.2016 14:27:04

                                        Tiky Květák >> půjdu asi na trať, jak budeme dělat v říjnu KP, jako vloni - děti budou z baráku, tak se tam nakýbluju na celej den

                                          Červené karty: Tloustobijec8