Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    Tiky Květák - Profil | Pá 19.2.2016 14:24:35

    Bečetka >> kdy a kde to chystáš?

      Tiky Květák - Profil | Pá 19.2.2016 14:23:04

      Bečetka >> Premejslim nad tim.

        Junior2 - Profil | Pá 19.2.2016 14:22:20

        emilpesek >> Do zitra do 9 je času dost.☺

          ryba-de - Profil | Pá 19.2.2016 14:13:26

          Bečetka >> jasně,třeba.. podzimní hovnochyt

            Bečetka - Profil | Pá 19.2.2016 14:07:07

            V neděli se dostanu konečně na ryby. Nejede někdo trénovat do Tejna?

              Bečetka - Profil | Pá 19.2.2016 14:06:51

              emilpesek >> Emile, dej tam cokoliv, na názvu až tak nezáleží. Nestresoval bych se s tím.

                emilpesek - Profil | Pá 19.2.2016 14:02:42

                Junior2 >> Já moc ne. Času málo a název se nějaký vymyslet musí

                  Junior2 - Profil | Pá 19.2.2016 13:51:50

                  Zajímavá debeta pěkně se bavim 😃

                    emilpesek - Profil | Pá 19.2.2016 13:34:45

                    vanvan >> Původně jsem s tím jako s posledním závodem počítal na polovinu října, ale nakonec se změnily termíny a ještě po tomhle závodu máme jeden KP.

                      emilpesek - Profil | Pá 19.2.2016 13:33:04

                      Přemet:-) >> Jenom že to ale není poslední závod. Je ještě jeden za měsíc. Napadlo mě jak psal radek "Fíídr(feeder) Stoják" tak z toho složit JČ Feeder Stoják.
                      Je v tom všechno. Feeder, jižní čechy i ten stoják.

                        Přemet:-) - Profil | Pá 19.2.2016 13:20:52

                        vanvan >> poslední zachvění je dobrý, to se mi líbí... :-)

                          Přemet:-) - Profil | Pá 19.2.2016 13:20:28

                          Maachal >> anebo Emilova stojka... :-))

                            vanvan - Profil | Pá 19.2.2016 12:56:56

                            emilpesek >> A co třeba Poslední zachvění? ( též záchvěv, ohyb, a podobně) Myšleno zachvění špičky, samo, že fídrový, v závěru sezony ikdyž pochopitelně termín není na konci roku, taky mě napadlo Poslední špička, ovšem to evokuje spolek alkoholiků tak nevím... :-)

                              ryba-de - Profil | Pá 19.2.2016 12:34:00

                              emilpesek >> tak nějaký kompromis,třeba :Vrcholný Fíídr(feeder) Stoják..?

                                Maachal - Profil | Pá 19.2.2016 11:34:13

                                emilpesek >> Tak to můžeš nazvat Emilův stojáček nebo stoják pana Emila... :-)

                                  emilpesek - Profil | Pá 19.2.2016 10:55:55

                                  šimpanz >> Máš představu o cenách putovních pohárů se širokou základnou pro zápisy jednotlivých ročníků? Naposledy jsem ho pořizoval před 13-ti lety na závody psů a cena byla 2000,-Kč. Dají se pořídit i okolo 1000,-Kč, ale prťavý. A k tomu samozřejmě každý rok musíš koupit taky normální poháry. Vše je o rozpočtu a minimálně letos je to hodně utažený.
                                  Jinak pokud jde o závod "o putovní pohár", tak víš že to v plánu mám, ale jedině v případě že se povede to zaštítit nějakou institucí a zajistit tomu podporu i do dalších let. To ale není otázka této sezony. To se musí letos připravit a dojednat (znáš to že "ani pes se hned nevys..e").

                                  Jenom chci aby měl závod i do budoucna jednotný název (pokud u něj zůstaneme) a aby mohl být i na jiných stojatých vodách. Tak že název musí být neutrální a nerad bych aby působil vulgárně nebo směšně. Podle mě "stojáček" je pro každého rybáře jasná indicie o co se jedná. Na druhou stranu "vyvrcholení" už nechává dost prostoru pro různá překroucení smyslu názvu.
                                  Samozřejmě se snažím ještě na rychlo najít jiný název, ale prosím už jenom seriózně.

                                    šimpanz - Profil | Pá 19.2.2016 10:21:59

                                    Podzimní vyvrcholení:))))))))) a stojáček:))))) fakt se mi to líbí:))) kdyby se neuchytilo nic jiného tak za mě Podzimní vyvrcholení, ale beze srandy
                                    Honzy návrh O putovní pohár Krále stojatých vod mi přijde stejně top!!! Zvedl bych startovné a koupil putovní pohár nebo kdyby se do tý doby povedl sponzor tak by se to další roky jmenovalo po tom sponzorovi třeba O putovní pohár Art print (Emila firma) nebo něco takovýho. Myslím,
                                    že by to bylo fajn mít tradici. Nebo když se nikdo neseženo tak to ti co pojedou letos zaplatí víc za putovní pohár a spoň je to bude více nutit jezdit na další ročníky

                                      killer1 - Profil | Pá 19.2.2016 10:10:53

                                      emilpesek >> no tak kdyby si z toho chtěl udělat tradici, že by byl každej rok jeden takovejhle závod někde na soukromáku, tak by se mohlo zvednout startovný a pohár koupit, ale do tohohle ti kecat nebudu.

                                        Bečetka - Profil | Pá 19.2.2016 9:51:24

                                        Lol, podzimní vyvrcholení :D

                                          emilpesek - Profil | Pá 19.2.2016 9:49:15

                                          killer1 >> Nemáme sponzora na puťák.

                                            Červené karty: Tloustobijec8