Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    killer1 - Profil | Pá 19.2.2016 9:43:41

    emilpesek >> nebo O putovní pohár Krále stojatých vod :D :D

      ryba-de - Profil | Pá 19.2.2016 9:35:35

      emilpesek >> No vidíš a ty jsi si lámal hlavu do půl noci

        emilpesek - Profil | Pá 19.2.2016 9:10:53

        killer1 >> začíná to být zajímavé.

          killer1 - Profil | Pá 19.2.2016 8:18:22

          emilpesek >> O krále Strhané hráze :D

            ryba-de - Profil | Pá 19.2.2016 8:16:50

            emilpesek >> Tak dej Podzimní vyvrcholení :D...je to poslední závod

              killer1 - Profil | Pá 19.2.2016 7:16:17

              emilpesek >> ten stojáček by asi opravdu nezněl moc dobře :-)

                emilpesek - Profil | Pá 19.2.2016 0:37:56

                Bečetka >> Možná to tak dopadne pokud do zítra nikdo nepřijde s něčím co bude dávat smysl.

                  Bečetka - Profil | Pá 19.2.2016 0:27:48

                  emilpesek >> me taky nic nenapadá, tak zkus susse feederovy závod strhana hraz...

                    emilpesek - Profil | Pá 19.2.2016 0:02:05

                    Bečetka >> Právě že s tím jiným slovem si lámu hlavu už delší dobu. A už jí mám rozlámanou a stejně NIC.

                      Bečetka - Profil | Čt 18.2.2016 23:32:34

                      emilpesek >> stojáček mi zní jako ztvrdlý potrubí, zaměnil bych za jakýkoliv jiný slovo

                        emilpesek - Profil | Čt 18.2.2016 23:24:31

                        DŮLEŽITÉ !!!!
                        V sobotu se bude uzavírat termínový kalendář na tento rok.
                        Na podzim (1.10.2016) máme závod mimo KP na soukromém revíru "Strhaná hráz" který nemá žádný oficiální název. Nevím jestli se závod uchytí i do dalších sezon, ale pokud ano tak by bylo dobré mu dát nějaký oficiální název.
                        Přemýšlel jsem nad tím a moc chytrej z toho nejsem. Jediný název který se mi honil hlavou byl:

                        Jihočeský stojáček

                        Pokud s tím souhlasíte, tak dejte do pátka večer vědět. Jestli budete mít někdo lepší nápad, tak to sem napište. Třeba se vymyslí ještě něco smysluplnějšího.
                        Sice to pořádám já, ale byl bych radši kdyby jste se taky vyjádřily.

                        Díky.

                          emilpesek - Profil | Čt 18.2.2016 22:50:43

                          Agny >> Tomu říkám úlovek

                            emilpesek - Profil | Čt 18.2.2016 22:50:18

                            Agny >> Tak to je super. My to vyzkoušíme ještě v sobotu.

                              Agny - Profil | Čt 18.2.2016 22:44:53

                              emilpesek >> Tak jsme tam dneska s romanem zachytali.jemu brali plotce hned,mě to tak 40min ani nebrklo,ale pak jsem chytal cejny.pěkný a zdálo se ,že ryby přejíždějí od něho ke mě a zpátky

                                emilpesek - Profil | Čt 18.2.2016 21:52:24

                                Propozice na třetí závod JČ zimní ligy v Týně nad Vltavou.

                                Sponzory závodu jsou Rybářské potřeby Jan Seidl a internetový obchod Spavek.cz.

                                Mapa tratě: https://mapy.cz/s/slTh

                                  ronny - Profil | Čt 18.2.2016 21:51:11

                                  Kluci, kde parkujete v Týně tam kde se bude chytat?

                                    emilpesek - Profil | Čt 18.2.2016 19:40:06

                                    šimpanz >> Jasně

                                      šimpanz - Profil | Čt 18.2.2016 17:24:04

                                      moje taky:)))?

                                        emilpesek - Profil | Čt 18.2.2016 14:43:25

                                        rybarvlodce >> Martine, ty špičky jsou hotový.

                                          Červené karty: Tloustobijec8