Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    emilpesek - Profil | Čt 18.2.2016 14:41:36

    Cloud >> Sraz do 7,15 a konec v 16,00

      emilpesek - Profil | Čt 18.2.2016 14:40:23

      Bečetka >> Napsat můžu, ale k rozvodovýmu soudu ti potom světčit nejdu. Mohl bych taky dostat po hubě.

        Bečetka - Profil | Čt 18.2.2016 14:34:04

        emilpesek >> LOL, tvoje Emilka, napiš to někdy do tý SMS, prosím :-))

          ryba-de - Profil | Čt 18.2.2016 14:24:19

          emilpesek >> vole

            killer1 - Profil | Čt 18.2.2016 12:25:13

            Bečetka >> +emilpesek, Agny-- Díky :D

              Cloud - Profil | Čt 18.2.2016 12:07:53

              emilpesek >> Ahojky,od kdy do kdy trvá závod?

                emilpesek - Profil | Čt 18.2.2016 11:46:37

                ryba-de >> Jasně, a to bych se mohl ještě podepisovat "Tvoje Emilka"

                  ryba-de - Profil | Čt 18.2.2016 9:51:33

                  emilpesek >> no dělám si srandu,ale to víš buzení mobilem a pak takové...která ti to takhle v noci píše...

                    emilpesek - Profil | Čt 18.2.2016 9:43:35

                    ryba-de >> Jiný termín tam už možný není. Já nemůžu 12. ani 19. Mám svatbu a druhý týden jedene do Prahy (nažízení od mé lepší polovičky).
                    V jednu ještě běžně dělávám. Zase ale vstávám okolo 9:00

                      ryba-de - Profil | Čt 18.2.2016 9:27:16

                      emilpesek >> o velikonocích jo?a ty v jednu ráno nemůžeš spát? :D

                        emilpesek - Profil | Čt 18.2.2016 9:22:14

                        Bečetka >> Poslední závod bude pravděpodobně 26.3. v Č.B.

                          emilpesek - Profil | Čt 18.2.2016 9:19:23

                          vanvan >> OK

                            emilpesek - Profil | Čt 18.2.2016 9:19:16

                            Agny >> OK

                              Bečetka - Profil | Čt 18.2.2016 9:02:29

                              emilpesek >> pristi nedeli budu na ceste do Prahy a z Prahy, takze se bohuzel nezucastnim

                                vanvan - Profil | Čt 18.2.2016 6:47:38

                                emilpesek >> Tak pokud se nic nepřihodí tak se dostavim. Objednávám půl litru pinek.

                                  killer1 - Profil | Čt 18.2.2016 6:22:18

                                  emilpesek >> jasný

                                    killer1 - Profil | Čt 18.2.2016 6:21:55

                                    A tuhle neděli se nikdo do tejna potrenovat nechystá? V sobotu čas bohužel nemám.

                                      Agny - Profil | Čt 18.2.2016 0:54:28

                                      killer1 >> ahoj,pěkně si to napsal

                                        Agny - Profil | Čt 18.2.2016 0:46:45

                                        emilpesek >> ahoj,tak si mě napiš

                                        živou vem mi litr pinky

                                        díky

                                          emilpesek - Profil | St 17.2.2016 23:43:40

                                          JIHOČESKÁ ZIMNÍ FEEDER LIGA

                                          Ahoj, tak tady máme za týden další závod.

                                          Tentokrát v neděli 28.2.2016. Neděle je kvůli Markovi, aby mohl být bufet. Do soboty je na horách.
                                          Počasí se zdá že bude přijatelné.

                                          Zásadní informace je že je ZMĚNA TRATI.
                                          Protože to ve Veselí delší dobu dost špatně bere, tak je závod přesunut do TÝNA NAD VLTAVOU (mapu sem dám).

                                          Tuto sobotu to jedu ještě vyzkoušet, ale myslím že nic zásadního se měnit nebude. Kdo chcete, tak ve 12,30 dorazte a můžeme zachytat.

                                          !!! Prosím všechny kdo se ZL průběžně účastní aby mi povrdili zda se zúčastní !!!
                                          Nový zájemci se ještě mohou hlásit. Trať je dostatečně douhá.

                                          Živou je třeba zase objednat do úterý (Ti co berou přeze mě).

                                          Další info budu zase průběžně přidávat.

                                            Červené karty: Tloustobijec8