Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NAgny - Profil | St 28.10.2015 18:25:37

    Tiky Květák >> ahoj.čím dál tim hůř.odchytal jsem 6hodin v půlce jsem změnil krmení,měl jsem z něj lepší pocit,ale výsledek byl horší,tak vůbec nevim s čím do toho v sobotu pujdu

      NTiky Květák - Profil | St 28.10.2015 16:51:46

      Agny >> Tak co dneska? Jak to šlo?

        NTiky Květák - Profil | Út 27.10.2015 22:02:33

        Tak ja se zejtra nedostavím. Zapomněl jsem na rodinou sešlost a kvůli hodině chytání tam nepojedu.

          NAgny - Profil | Út 27.10.2015 20:54:57

          už se ví kolik nás bude?nemůžu to nikde najít

            NAgny - Profil | Út 27.10.2015 20:51:34

            Tiky Květák >> ja na pul 8

              NRADYNEK - Profil | Út 27.10.2015 20:51:06

              Agny >> ok, díky

                NAgny - Profil | Út 27.10.2015 20:48:43

                RADYNEK >> ja dneska chytal za půlkou a držela mi tam 30g,ale zvedl jsem to nahoru

                  NRADYNEK - Profil | Út 27.10.2015 20:46:16

                  Tiky Květák >> takže 50 g stačí :-)

                    NTiky Květák - Profil | Út 27.10.2015 20:44:33

                    RADYNEK >> Špičku jsem neměl nijak nahoře. Spíš bych řek, že jsem měl prut vodorovně.

                      NTiky Květák - Profil | Út 27.10.2015 20:43:38

                      RADYNEK >> Mě před pár dny stačil na 35 m 50 gr. košťál s nožičkama. Ale ne dlouho. Jak se nachytalo listí, sunula se i ta 50. Naštěstí mi záběry přicházely dřív, než by se stihlo nachyytat hodně listí.

                        NRADYNEK - Profil | Út 27.10.2015 20:40:02

                        Agny >> na kolikatky krmítka to teče?

                          Nronny - Profil | Út 27.10.2015 20:06:25

                          Já někdy dopoledne kolem 9.

                            NTiky Květák - Profil | Út 27.10.2015 19:43:53

                            Já bych zejtra ráno možná taky na chvilku zajel. Na kdy se tam chystáte?

                              NAgny - Profil | Út 27.10.2015 19:30:50

                              ronny >> to by bylo fain,kdyby ti to vyšlo.ja tam byl v po taky a po pul hodině jsem to zabalil

                                Nronny - Profil | Út 27.10.2015 19:26:55

                                Agny >> Já tam byl v pondělí a hrůza voda o 80cm dole tak jsem se sebral a jel pryč, možná se tam zítra ukážu.

                                  NAgny - Profil | Út 27.10.2015 19:10:09

                                  jinak voda je v normálu a ryby braly,ale ne tak moc jak bych chtěl,ráno pojedu znova sned to bude lepšejší,na pul 8

                                    NAgny - Profil | Út 27.10.2015 19:07:52

                                    tak tma je 17:00 a v 17:20 jsem neviděl na špičku prutu,tak bych to viděl,že hromadnou udělat po ránu a vítěze fotit z bleskem.jestli mi to hlava dovolýí vemu fot´ák

                                      NAgny - Profil | Út 27.10.2015 11:45:09

                                      nejedete někdo dnes do koloděj?

                                        Nšimpanz - Profil | Út 27.10.2015 11:21:19

                                        Bečetka >> jaký lol?😂

                                          NBečetka - Profil | Út 27.10.2015 10:00:09

                                          šimpanz >> lol :-)

                                            Červené karty: Tloustobijec8