Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NAgny - Profil | Út 27.10.2015 6:08:29

    šimpanz >> to se mi líbí.ja tu svoji použiji tak,jako tak)))

      Nšimpanz - Profil | Po 26.10.2015 23:58:20

      Asi fotky z vyhlášení po tmě nebudou nic moc, ále podle mého názoru to velká překážka není.
      Anebo to
      Uděláme uplně jinak abysme se nehonili. Všichni se za světla vyfotíme s pohárama a pak podle výsledkou se použijí příslušné fotografie vý(í)těžů😂

        Nšimpanz - Profil | Po 26.10.2015 23:56:14

        Abych řekl za sebe pravdu tak se připravuju pomrně
        Rychle jakože kvaltuju, ale nevim jak je to ložné mám všeho moc. Proti radikálnějšímu krácení tedy jsem, ale jestli jsem tě Víťo pochopil dobře tak se to udělá jako v Týně, kde to také rozhodčí obešel zeptal jse jak je kdo na tom. Asi dost nás jsme už byli připravený a pak nevim už kdo se zakecal nebyl ok a tak jšme na něj vklidu počkali. Fakt bych tam nechtěl vypustit duši😂

          Nemilpesek - Profil | Po 26.10.2015 23:15:46

          Agny >> Marku díky za nabídku. Uvidíme jak dopadne los. Vyhlášení za tmy tolik nevadí. To už potom je jedno. Hlavně to v klidu odchytat a především dobře.

            NBečetka - Profil | Po 26.10.2015 22:04:53

            emilpesek >> jj, domluvíme se na schůzi

              NAgny - Profil | Po 26.10.2015 22:00:22

              emilpesek >> a jirka taky,ten potřebuje na přípravu 8 minut

                NAgny - Profil | Po 26.10.2015 21:58:56

                emilpesek >> mužu vám to pomoct převezt

                  NAgny - Profil | Po 26.10.2015 21:57:06

                  i když se to podaří sešoupnout o hodinu,bude se vyhlašovat za tmy

                    Nemilpesek - Profil | Po 26.10.2015 21:51:26

                    Agny >> No právě u nás je to vždycky jenom o rukách. My si to ani v kolodějí nepřevezem. Ale ono to nějak dopadne.

                      NAgny - Profil | Po 26.10.2015 21:47:33

                      tady je dobrý,že maš auto za prdelí,tím ti odpadnou ty 3 cesty na nošení krámů.blbé to maj třebíčáci jestli jedou jednim autem..... no vlastně i táboráci

                        Nemilpesek - Profil | Po 26.10.2015 21:45:14

                        Bečetka >> To už mohlo být od začátku sezony. Nic ve zlém, ale není nic jednodužšího než tady nadhodit dotaz kdo je ochoten pomoci a určitě by jsme tě do řiti neposlali. Myslím že jsme všichni rádi že jsi to celý dal do kupy ale je nesmysl aby se o to staral jeden člověk. Někdo to celý řídit musí, ale proč se nepodělit o práci. Je to jenom o dohodě. Jak víš, tak příprava trati v Planý nám taky problém nedělala. A ještě jsme si užili pěknej den na rybách. Tak že mi jsme s klukama pro.

                          NBečetka - Profil | Po 26.10.2015 21:40:00

                          Dvorka18 >> psal jsem "a ostatní budou taky stíhat". Rozhodčí při každým slušnějším závodě obchází závodníky a zkracuje, až když všichni stíhaj a všichni souhlasej. Takže pokud bys stíhal a všichni ostatní taky a byl bys proti zkrácení, musel bys bejt hodně zarytej zastánce jednou stanovenýho harmonogramu. Jakmile maj všichni hotovo, začínaj hučet, ať se to zkracuje. Nikomu se nechce čumět.

                            NDvorka18 - Profil | Po 26.10.2015 21:37:22

                            Bečetka >> ano budu proti zkrácení..protože čas přípravy je dán..a je třeba brát ohledy na toho kdo ji má pomalejší,obtížnější..nebo přenáší dálku..

                              NDvorka18 - Profil | Po 26.10.2015 21:35:33

                              Třeba já bych snesl sraz v 6:00 všichni se nějak dame vědět ..a je to bez problémů..

                                NBečetka - Profil | Po 26.10.2015 21:35:00

                                Dvorka18 >> A když v kolodějích budeš zase přenášet o 3 místa a ostatní budou taky stíhat, budeš proti zkrácení přípravy? Takže to teď prosím neřešte. Harmonogram se ladí v průběhu závodu. Prozatím Radek zatím jen posunul začátek o půl hodiny. Další debaty nemaj smysl.

                                Jinak určitě se nebudu bránit, když se do organisace pro příští rok zapojíte. Schopnosti i iniciativu na to máte, tak já si nechám např. jen jeden závod a o zbytek se můžeme podělit. Já to zařadim na program schůze a rozdělíme si tam pořadatelství. Už na to nazrál čas.

                                  Nemilpesek - Profil | Po 26.10.2015 21:31:22

                                  Bečetka >> Tak při losování ohlaš že začátek krmení se posouvá o 20min. a myslím že to všichni bez problémů kousnem. A

                                    NDvorka18 - Profil | Po 26.10.2015 21:26:20

                                    Bečetka >> to v plány bylo..protože jsem přenášel pouze o 3 místa to mas hned ale když mas přenášet z C do A tak je 30 minut hodně málo 15 minut nošení ..a za zbylých 15 minut nestiham..preklipovat,vázat,měřit.. Jsem každopádně proti..největší problém tohodle závodu je čas konání..nebyla to dobrá volba

                                      NBečetka - Profil | Po 26.10.2015 21:15:59

                                      emilpesek >> To se nedá teĎ stanovit. To se musí stanovit na místě podle toho, jak budeme jeden každej stíhat.

                                        Nemilpesek - Profil | Po 26.10.2015 21:06:35

                                        Bečetka >> Jo a druhá příprava je nyní hodinu. Tam už přece nemůžeš nic ukrojit. To by jsi nám z toho udělal dostih. Vezmi to teda z té první a třeba jenom 20 min.

                                          NBečetka - Profil | Po 26.10.2015 21:03:39

                                          emilpesek >> No v Planej Dominik hezky dlouhou chvíli před začátkem druhýho kola už jen seděl a koncentroval se :-) Říkám, uvidíme. Za tmy vyhlašovat nemůžeme, na tom se shodnem.

                                            Červené karty: Tloustobijec8