Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    emilpesek - Profil | Čt 29.10.2015 21:32:31

    Tiky Květák >> Smí. a je to v propozicích

    Časový harmonogram:
    Sobota 31. 10. 2015
    07:00 Sraz, prezentace, losování obou kol závodu !!!!!!!!!!!!!!!!!
    07:30 Přesun k sektorům
    07:45 1. signál - příprava, vstup do sektorů
    09:20 2. signál - krmení
    09:30 3. signál – začátek 1. kola závodu
    12:25 4. signál - 5 min. do konce 1. kola závodu
    12:30 5. signál - konec 1. kola závodu – vážení
    13:30 1. signál - příprava, vstup do sektorů
    14:30 2. signál základní krmení
    14:40 3. signál – začátek 2. kola závodu
    17:35 4. signál - 5 min. do konce 2. kola závodu
    17:40 5. signál - konec 2. kola závodu – vážení
    18:40 Vyhlášení výsledků, předání cen

      Tiky Květák - Profil | Čt 29.10.2015 21:29:48

      emilpesek >> Myslím, že se najednou losovat nesmí a ani nebude,

        emilpesek - Profil | Čt 29.10.2015 21:22:13

        RADYNEK >> Nějak už to dopadne. Ono nám dost času taky ušetří že se budou obě kola losovat ráno. To je alespoň 20min. k dobru. Po odpísknutí konce prvního kola můžou všichni rovnou stěhovat a průběžně pomáhat při vážení. Nemusíme chodit všichni za váhou jako vocáskové. Já jsem taky vždycky zvědavej, ale tentokrát si to prostě odpustím.

          RADYNEK - Profil | Čt 29.10.2015 20:58:52

          šimpanz >> sami se neobvolají :-)
          Podle našich zkušenností jsou časový rezervy, hlavně před druhým kolem. My ještě všichni chodíme na jídlo a stíháme to :-)

            Bečetka - Profil | Čt 29.10.2015 20:58:13

            Taky od Boleslavi aby vyjížděl o půlnoci, aby to stihl na šestou. Nechte to, jak to je. Já jsem si jistej, že dochytáme a dovážíme za světla.

              ryba-de - Profil | Čt 29.10.2015 20:48:41

              šimpanz >> jde asi hlavně o ty z Boleslavy,kdyby byly čísla tak se pošle hromadná sms a je to

                šimpanz - Profil | Čt 29.10.2015 19:49:32

                myslím, když by se všichni obvolali tak by to šlo ještě šoupnout:)

                  Bečetka - Profil | Čt 29.10.2015 19:48:10

                  Nestresujte furt :-) 100% dochytáme a dovážíme za světla a vyhlášení a focení přinejhorším uděláme pod lampou veřejného osvětlení u trati.

                    Tiky Květák - Profil | Čt 29.10.2015 19:30:16

                    Taky si myslím, že prezentace by mela byt od šesti. Jste si jisti, že je pozde to.měnit?

                      emilpesek - Profil | Čt 29.10.2015 19:23:48

                      Pro ty co objednávali červy a pinky.

                      V pátek Vám je nechám rozmakat v mouce a v sobotu ráno si připravte nádoby a odměříme to rovnou z kýblů.
                      Prosím připravte si drobný když to bude možný, aby jsme se nezdržovali. Pinka 180,- a červy 150,-.

                      Díky

                        emilpesek - Profil | Čt 29.10.2015 19:08:04

                        ryba-de >> Škoda že se neudělala prezentace od 6-ti. Nedá se nic dělat. Tentokrát to nějak vydržíme a pro příště už budeme chytřejší. Prostě se to ještě učíme. Mě třeba tma nevadí. Já na to vidím dobře, tak to tolik neřeším.

                          emilpesek - Profil | Čt 29.10.2015 19:05:40

                          Tak už je nakoupeno. Zítra jenom chleba a je to.
                          Budou:
                          Párky
                          Káva
                          Grog
                          Čaj
                          Zázvorový čaj
                          a od Vítka Pivo a nealko

                          Roznášet po trati bude Nikolka párky, pivo a v termosce grog a zázvorový čaj

                            ryba-de - Profil | Čt 29.10.2015 18:51:51

                            emilpesek >> Stejně to bude průser,dneska bala tma už v 5 to by jsme potřebovali chytat tak do 16ti

                              emilpesek - Profil | Čt 29.10.2015 18:43:08

                              Bečetka >> Zkusím se tam v zítra odpoledne s klukama zastavit až pojedeme na Hněvky. Vezmu provaz a pokusíme se to změřit. Když tak večer písnu. Alespoň by to bylo v sobotu ráno v klidu.

                                ryba-de - Profil | Čt 29.10.2015 18:37:19

                                Bečetka >> to chce v pátek před nebude čas a my si to dáme po šesté

                                  Bečetka - Profil | Čt 29.10.2015 18:34:38

                                  emilpesek >> To nenadefinujem od počítače, to je potřeba si to před závodem projít.

                                    emilpesek - Profil | Čt 29.10.2015 17:53:56

                                    Bečetka >> 15 m bude moc. Nezapomeň na tři místa kam nemůžeš nikoho dát. 1) strom, 2) dál jspu keře a kus nejaký vysoký trávy, 3) molo s tou velkou lodí. potom už to jde do tý zatáčky a tam jsou zase lodě, strom a keře.
                                    Potřebujeme čistých 315m a máme skutečných cca 276m. Tak mi to potom vychází na cca 13m.

                                      ryba-de - Profil | Čt 29.10.2015 16:50:46

                                      Bečetka >> jen vem vše na 3 sektory

                                        Bečetka - Profil | Čt 29.10.2015 16:36:04

                                        Jestli dobře počítám, máme na sobotní poslední kolo přihlášenejch 21 lidí. Místa je tam dost, tak bychom asi úsek naměřili zase na 15 m jako v Planej.

                                          Agny - Profil | St 28.10.2015 18:29:29

                                          vůbec jsem nedával záběry.5 záběrů,1rybný chyt

                                            Červené karty: Tloustobijec8