Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    Nemilpesek - Profil | Po 26.10.2015 21:03:08

    Bečetka >> Tak dej před prvním kolem krmení od 9,00. Dohromady získáš 50 minut a to už stačí

      NBečetka - Profil | Po 26.10.2015 21:01:48

      Tiky Květák >> Uvidíme na místě. Pokud bude možnost něco bezbolestně zkrátit, měli bychom to využít. Když získáme ráno půl hodiny před závodem (začneme přípravu dřív) a pak půl hodiny v průběhu závodu např. rychlým vážením, měla by ta hodina navíc stačit.

        Nemilpesek - Profil | Po 26.10.2015 21:00:18

        Bečetka >> Pokud jde o mě, tak mám problémy to stíhat za hodinu. To je asi tak můj limit. za míň to prostě nedávám. Já i kluci do druhýho kola znova klipujeme pruty a převazujeme montáže na použitejch prutech. Většinou ještě proměřujeme hloubky a hledáme flek a k tomu doděláváme krmení a to už nemluvím o tom blbým nošení všech krámů. Mám to na min. 3 cesty. A když to jsou 3 sektory po 10-ti místech tak to jsou děsný čísla. Z A1 na C10 to máš 300m a zpátky taky. Tak že při tý nejhorší možný variantě losu to je 3x 600metrů a to je pořádná kláda. Například v Tejně z A5 na C2 jsem málem vypustil duši.

          NTiky Květák - Profil | Po 26.10.2015 20:42:42

          Bečetka >> No. . . Já třeba prevazuju montáže a premeruju. Je ale pravda, že to mam vždy o pul hodiny dřív. :-)

            NBečetka - Profil | Po 26.10.2015 19:49:55

            Jenže my máme na výběr mezi vážením a vyhlašováním za tmy, nebo mezi mírným urychlení všech možných pasáží závodu. Pro mě osobně je lepší druhá varianta. Minimálně druhá příprava vůbec neni nutná dlouhá. Všichni si jen přenosej saky paky a může se chytat.

              NTiky Květák - Profil | Po 26.10.2015 19:16:19

              emilpesek >> Klid u toho nemám nikdy. Ale čas ten potřebuju.

                Nemilpesek - Profil | Po 26.10.2015 19:01:04

                ryba-de >> To je dobré řešení vzniklé situace. Pořád lepší nežli zkracovat přípravy. To bych nevydejchal. Já jsem v tomhle děsnej. Musím mít na to svůj klid,

                  NAgny - Profil | Po 26.10.2015 18:42:23

                  ryba-de >> půl sedmou beru na vědomí a dám vědět míchymu,ten sem vůbec nechodí

                    Nšimpanz - Profil | Po 26.10.2015 16:39:27

                    Jo posunout to chce. Ale byla by škoda kdyby o tom někdo nevěděl. Asi by chtělo jít podle seznamu přihlášených a ověřit si kdo to ví. Pár lidem pro jistotu taky napíšu.

                      NRADYNEK - Profil | Po 26.10.2015 14:46:56

                      ryba-de >> tak to ok

                        Nryba-de - Profil | Po 26.10.2015 14:34:25

                        RADYNEK >> proto to sem píšu,zbytek Víťa asi a pár lidí už to ví

                          NRADYNEK - Profil | Po 26.10.2015 13:58:57

                          ryba-de >> to musis dat vsem vedet. Dva dorazu na 7 hod a vse je zbytecny.

                            Nryba-de - Profil | Po 26.10.2015 13:40:02

                            Prosím všechny kdo pojede v Sobotu na Lužnici tak sraz s losováním šoupnem o půl hodiny do předu,takže na 6:30,kdo se sem nedostane tak prosím nějak se informujte navzájem , jinak budeme vážit po tmě.Díky a ať se špičky ohýbaj

                              Nemilpesek - Profil | Po 26.10.2015 10:44:32

                              Bečetka >> Tak proto to včera asi víc teklo. Já chvilku chytal 42m a musel jsem tam dát 70g a špičku pěkně nahoru.

                                NBečetka - Profil | Po 26.10.2015 9:57:44

                                Volali mi Pavel Mikeš, jedoucí dnes na trénink, že Lužnice v Kolodějích a celý Kořensko má hladinu o 1 m dole. Volal jsem na Povodí a přes noc hladina zase půjde nahoru, protože prej dnes probíhaj nějaký stavební práce nebo úpravy. Na závod by měla bejt hladina OK, ale myslim, že tahle manipulace nám už tak technicky náročnej závod udělá ještě víc zajímavým.

                                  Nemilpesek - Profil | Ne 25.10.2015 23:38:59

                                  ronny >> chytali jsme s klukama 2x 3 hodiny. Ráno jsem z toho nebyl vůbec moudrej To co mi minule fungovalo, tak tentokrát nešlo vůbec a nachytal jsem teprve ke konci tak 2kg v cejnech. Odpoledne jsem všechno překopal a to už bylo zase super. Za cca 2 hodiny 14 ryb,a z toho 12 krásnejch cejnů 30 - 45cm. Tentohrát mi skoro vůbec nefungovala průběžka a musel jsem věčně prodlužovat a zase zkracovat forpas. Vždycky šli tak dva jemný záběry za sebou a potom jsem to musel změnit. A kupodivu jsem i dost krmil. Kluci dopoledne zachytali dost dobře. Každej víc jak 10 ryb. Jsem na ten závod vážně zvědavej. Je to každým dnem větší jemnota. Jo taky tam byl Jarda Doležal. Chytal pod náma, ale myslím že mu šla jenom malá ryba.

                                    Nronny - Profil | Ne 25.10.2015 19:34:59

                                    Tak co, byl jste dneska někdo chytat v Kolodějích?

                                      Ndewar - Profil | Ne 25.10.2015 19:08:53

                                      Tiky Květák >> tak jak jsi zavláčel na Trnávce?

                                        Nryba-de - Profil | Ne 25.10.2015 18:44:06

                                        zdar tak zítra objednávám tu patentku kdo by jste chtěl,pak už bude pozdě

                                          NAgny - Profil | Ne 25.10.2015 4:59:44

                                          tak chci být na rozednění u vody,ale ted´ taky nevím,za púl hodky by to mělo být,ale když kouknu z okna,tak se mi to nějak nezdá

                                            Červené karty: Tloustobijec8