Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    NDvorka18 - Profil | So 24.10.2015 23:28:09

    Já určité nechci zkracovat přípravu..hodina a pul je pro mě akorat

      NBečetka - Profil | So 24.10.2015 20:16:32

      emilpesek >> Mně jeden až dva a to ještě nejsem nic moc starej :-). Je to vyjebávka.

        Nemilpesek - Profil | So 24.10.2015 20:08:39

        Bečetka >> Máš pravdu. Bude opravdu víc. Já v těch přechodech mám guláš. Možná že jsem v přechodu taky
        No mě to pěkně leze na mozek. Normálně mi trvá tejden neř si na to zviknu.

          NBečetka - Profil | So 24.10.2015 19:30:10

          emilpesek >> Opačně. Zítra touhle dobou bude o hodinu víc, takže 18:10. Proto budem o hodiný dýl spát. A brzo snad změny času zrušej.

            Nemilpesek - Profil | So 24.10.2015 17:06:53

            Jsem už vážne vygumovanej. Bude vidět déle. Teť je 17,10 a je světla 3 pr.... Zítra touhle dobou bude jenom 16,10 tak že bude světlo o hodinu dýl.

              Nemilpesek - Profil | So 24.10.2015 1:49:33

              Rozhodně bych to ale o víc jak 30 min. nezkracoval. Nemám zájem se honit mezi kolama.

                Nemilpesek - Profil | So 24.10.2015 1:46:05

                Tak je to asi blbost. Tma by měla být vlasně tím pádem dřív. Tak jsem to zvojtil.

                  Nemilpesek - Profil | So 24.10.2015 1:31:03

                  Kluci nevím jestli se nepletu, ale zimní čas znamená že se hodiny posouvají zpět. To je ve 3 je dáš na 2. Tak že v začátek nebude v 9,30 ale v 8,30 a konec nebude 17,40 ale vlastně 16,40. Potom je mimo mísu to řešit.

                    NTiky Květák - Profil | Pá 23.10.2015 22:09:48

                    Takže vyhlášení bude potmě? :-D

                      NRADYNEK - Profil | Pá 23.10.2015 20:34:51

                      Bečetka >> vsechno.se da v prubehu dne zrychlit, rezervy tam jsou :-)

                        Nkiller1 - Profil | Pá 23.10.2015 20:33:14

                        Bečetka >> jojo, v pohodě, já jsem si jenom nebyl jistý, když jsem si ten harmonogram četl, jestli s tím časovým posunem počítáte.

                          NBečetka - Profil | Pá 23.10.2015 20:32:12

                          killer1 >> kurva to je pravda... tak se budeme snažit to během závodu urychlit, většinou všechno stejně běží rychlejc. Teď když posuneme začátek, ta informace se stejně min. k 1 člověku nedostane a stejně bychom na něj tu hodinu do 7:30 museli čekat.

                            Nkiller1 - Profil | Pá 23.10.2015 20:23:09

                            Bečetka >> to je teď momentálně, ale nezapomeň, že se teď v neděli posouvá čas. to bude tma kolem půl šesté večer...

                              NBečetka - Profil | Pá 23.10.2015 20:15:04

                              killer1 >> V 17:40 ještě není tma. Ta bude padat až kolem půl sedmý. Začátek se na 6:00 posunout právě kvůli tmě nemůže, blbě by se potmě vytyčovala trať atd. Rozednívá se v 7:00. Já bych se toho nebál.

                                Nkiller1 - Profil | Pá 23.10.2015 19:32:26

                                Jenom takový dotaz ohledně časového harmonogramu do těch Kolodějí. Tam je podle propozic konec druhého kola v 17:40, ale to už bude pěkná tma ne? Nebylo by lepší to třeba šoupnout začátek na 6. hodinu nebo nějak zkrátit přípravy nebo tu pauzu mezi koncem 1. kola a začátkem přípravy na 2. kolo, aby se to všechno stihlo pobalit a zvážit, než se setmí?

                                  Nemilpesek - Profil | Pá 23.10.2015 0:16:01

                                  hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 22.10.2015 22:56:44 >> Souhlas

                                    NFlying trout - Profil | Čt 22.10.2015 22:56:44

                                    emilpesek >> aha, jo je to fakt, tohle obalování masa do listí a zakopávání jsem viděl v TV, já mám taky pár duháků a sivenů v rybníce, dyštak víc si napíšem do SZ, třeba o tom proč chováš siveny, jak je krmíš a jakej jsi měl jak chovatel ryb rok, ať to tu klukum nezas!ráme

                                      Nemilpesek - Profil | Čt 22.10.2015 20:46:56

                                      hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 22.10.2015 18:14:33 >> S rozmarýnem a citronovým pepřem

                                        Nemilpesek - Profil | Čt 22.10.2015 20:38:16

                                        hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 22.10.2015 18:14:33 >> Vúbec to tím tukem není cítit. A je to za 1,5 hod. hotové. Kamarád je cestovatel (Petr Jahoda) a ten to přivezl z Papui Nové Guinei. On tam jezdí asi 20 let ke stromovým lidem a oni tam tímto způsobem připravují zvířata se srstí. Prase se musí úplně vykostit, naloží se do bylinek a nechá se v chladu nebo zakopané 3 týdny. Potom se položí masem dolů nad žhavé uhlíky a nakonec už jenom utíráš sliny.

                                          NFlying trout - Profil | Čt 22.10.2015 18:14:33

                                          emilpesek >> hm, aráda, siveny mám rád, jak chutnal ten divočák, nechytlo to "vůni" z tuku pod kůží? Tohle jsem ještě neviděl!

                                            Červené karty: Tloustobijec8