Jihočeská Feederliga .

Diskuse o jihočeském závodním feederu.

Veškeré podrobnosti, termínový kalendář, propozice, fotky, výsledky a ohlášení jsou na www.jcfeeder.cz, historie na http://jihoceskafeederliga.mrk.cz/.
Autor diskuse: ryba-de - Profil , 10.3.2014 feeder - závodní sektor
Dále moderují: já 2 Profil + emilpesek Profil + Agny Profil + Marek Š. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nryba-de - Profil | Út 12.5.2026 10:28:25

Zdar,kdo bude chtít živku na Hadinu,tak hnojky mít nebudu,VP,červy a kukly ano a MP když tak přes Máru Čecha od Vlacha,bude levnější,díkes

    Nryba-de - Profil | Čt 22.10.2015 8:21:59

    Cloud >> Čus 190 kč tak kdž budeš chtít vezmu ti jí

      Ndewar - Profil | St 21.10.2015 20:46:55

      Tiky Květák >> Tak se stav, budu na trnávce od pátku do neděle

        NRADYNEK - Profil | St 21.10.2015 18:51:20

        Cloud >> ok

          NCloud - Profil | St 21.10.2015 18:29:53

          RADYNEK >> Děkuji moc!!!
          Ale, raději si je pořídím,chci se dál účastnit občasných závodů.

            NCloud - Profil | St 21.10.2015 18:24:04

            ryba-de >> Ahoj,kolik by stála jedna sada?

              Nryba-de - Profil | St 21.10.2015 17:06:52

              Tiky Květák >> jasan nějak jsem s tím počítal

                NTiky Květák - Profil | St 21.10.2015 16:31:45

                Tak ja bych sel zas napůl s tebou.Kdybys Teda byl pro.

                  Nryba-de - Profil | St 21.10.2015 15:59:49

                  Tiky Květák >> no jasně s tím se počítá,řízne se to hlínou a je toho až do prdele

                    NTiky Květák - Profil | St 21.10.2015 15:57:34

                    ryba-de >> A noviny malý pro dva, to by vyšlo? Je jich stejne jako těch co si vezl do planý?

                      Nryba-de - Profil | St 21.10.2015 15:52:09

                      Bečetka >> ne z Mila už je neseženou,muselo by toho být hodně,nikdo jinej už nechce,takže ty krabičky a noviny malá

                        Nemilpesek - Profil | St 21.10.2015 15:28:40

                        A na dnešek večer už mám první kousky připravený k večeři.

                          Nemilpesek - Profil | St 21.10.2015 15:27:45

                          Tak jsem včera odskočil od rybařiny k pořádný žranici. Divočák pečenej v kůži (3 týdny naložený). Prostě paráda. No a dneska ráno jsem pěkně vstal a jel pro první várku sivenů ke mě do rybníčka. Přivezli jsme jich zatím 50kg, tak že až odložím feeder, tak mám zase co dělat.

                            NBečetka - Profil | St 21.10.2015 15:23:23

                            ryba-de >> cely noviny velky patentky jako do plany nevyjdou?

                              Nemilpesek - Profil | St 21.10.2015 14:32:37

                              Přemet:-) >> Píšu tě tam

                                Nryba-de - Profil | St 21.10.2015 13:47:36

                                Zdar,tak patentka může být z PL,malá noviny po 0,5l a velká po těch kelímkách po cca 50ti Kč,tak kdo bude chtít tak nejpozději do pondělka a hnojku do pátku a prosím vše do SZ aby v tom nebyl bordel,čau

                                  Nryba-de - Profil | St 21.10.2015 8:38:23

                                  Cloud >> Ahoj mám ještě 2 sady,kdybys chtěl

                                    NPřemet:-) - Profil | St 21.10.2015 7:23:28

                                    emilpesek >> muzu taky kdyztak poprosit litr mixovanejch cervu a pul litru pinek? Dekuji velmi pekne... Jo a klobasu bych si taky dal... :-))

                                      Nemilpesek - Profil | Út 20.10.2015 21:51:04

                                      killer1 >> Jseš na seznamu

                                        NTiky Květák - Profil | Út 20.10.2015 21:17:50

                                        Bečetka >> Jo.

                                          NBečetka - Profil | Út 20.10.2015 21:11:40

                                          Tiky Květák >> o tej nevim - mezi mostem a velkým stromem?

                                            Červené karty: Tloustobijec8