- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Za udání pytláka povolenka zdarma
Již delší dobu zde na webu dochází k popisování situací, kdy rybáři byli svědky ať hrubého porušení BP nebo pytlačení. Myslím, že rybáři, kteří jsou v této situaci, mají buď strach a nebo je jím to jedno. Myslíte, že by bylo motivující a na druhou stranu "staršák pro nepoctivé rybáře", kdyby MO dala dotyčnému rybáři jako odměnu povolenku na další rok??? Jako kriterium bych bral, že se prokázalo dotyčnému rybáři, že jednal zvlášt hrubým způsobem a nebo přímo pytlačil (škoda nad 5000 kč).Myslíte, že by tato skutečnost snížila počet přestupků ?
A) ANO56%
B) NEJSEM SI JIST4%
C) NE15%
D) LIDI NEZASTAVÍ NIC 25%
Od 7.3.2014 hlasovalo 268 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Ndada11 - Profil | So 8.3.2014 21:44:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMalda512 - Profil | So 8.3.2014 21:44:43
Prosímtě kteří mojí kámoši rabují revíry ??
A proč bych měl práskat sám sebe ??
ještě tohle mi prosímtě vysvětli.. stále tápu.
Jo a neboj nebudu tě za níc udávat a to ani za nepodložené informace které zřejmně máš ....
přišla mi SZ, že tě mám udat, že jsi veřejný činitel a že si tohle nesmíš dovolit.. klidně piš je demokracie.
PS : kdyby jsi v debatě o Tovačově dával větší pozor a neřešil své ego tak jsem vám tam dal velmi důležitou informaci o rabování ryb na Tovačově . Kterou jste přešli bez mrknutí oka a řešili jste tam jen mě .
NRST - Profil | So 8.3.2014 21:36:51
Vlastně můžeš, dostaneš povolenku z5 :-)))))
P.S. Jen jedna přezdívka "APAČ" znáš ji????
NDelwin - Profil | So 8.3.2014 21:36:01
NMalda512 - Profil | So 8.3.2014 21:33:04
NMalda512 - Profil | So 8.3.2014 21:31:46
nebudu nic mazat... jen to sem napiš...
NSMEHLA - Profil | So 8.3.2014 21:31:12
Njudas.d - Profil | So 8.3.2014 21:29:02
NRST - Profil | So 8.3.2014 21:27:33
NMalda512 - Profil | So 8.3.2014 21:23:37
Tak klidně obeznámi zde přítomné..... já se rád dozvím něco nového
NMalda512 - Profil | So 8.3.2014 21:21:00
NMalda512 - Profil | So 8.3.2014 21:19:02
máš na mysli, že mě na jižní moravě sebral Reno papíry na lov po půlnoci ?? dostal jsem 1.5 roku stopku na Jižní moravu. A tím tvé učínkování končí .. zbytek jsou jen tvé doměnky a fabulace. Ale očekávám a nejen já ale i diskutující, že nás obohatíš mou trestní sbírkou...
tak povídej a piš
Njudas.d - Profil | So 8.3.2014 21:15:36
NMalda512 - Profil | So 8.3.2014 21:15:20
jenže je taková doba, že stačí někoho jen plesknout a rázem stojíš u soudu. ..Věř , že vím o čem píšu !
Jinak v pohodě neomlouvej se ... je to debata a debatujeme ..
Mně nejvíc vadí, že jsem třeba svědkem kdy odebre RS povolenku nějakýmu šmejdovy a on za 2 dny sedí vesele na rybách a porušuje zase co může...v ten moment mám nutkání jít a dát mu do držky.. ale zase bych byl na tom hůř jenom já. On by byl ten co prušoval předpis a já bych byl ten kdo by byl souzenej... Tohle není o bonzu ale dohnání nezodpovědných lidí k zodpovědnosti. nebavím se tady o prkotinách, že někdo nezapíše kapra.. nebo že stahuje udice 10 minut po půlnoci... chápeš tohle jsou drobnosti za které bych nikomu hlavu neutrjl. Ale kdy, vidím rybáře v dubnu lovit na přívlač.. nebo podsekávat ryby a nedej bože nabodávat štiky ve tření jak tomu bylo před 4 roky tak v tomto ohledu už je překročen práh veškeré slušnosti a zodpovědnosti.
NDelwin - Profil | So 8.3.2014 21:09:48
NRST - Profil | So 8.3.2014 21:08:32
NMalda512 - Profil | So 8.3.2014 21:06:23
ne nejsem žádnej vlk...
jelikož je to porybnej tak uvažuji zda je vůbec kompetentní mít statut veřejného činitele.
Nfreddys - Profil | So 8.3.2014 20:53:50
Taky by samozřejmě měl člověk trochu popřemýšlet, zda-li je nutné hned něco nahlašovat (u nás ve městě platí zákaz konzumace alkoholu na veřejnosti, jeden děda si do parku chodí před dům popíjet po obědě pivo na lavičku na sluníčko, asi bych byl blb, kdybych ho hned bonzoval policajtům :-)
Na druhou stranu tvůj nápad se mi hrubě nelíbí. V případě bonzování za odměnu by se z toho stal "národní sport". Doplatili by na to slušní rybáři, někteří jedinci by udávali kohokoli pro jakoukoli maličkost či úplně bezdůvodně. Nevěřím ani tomu, že by se známí přestali krýt, spíše by se hned zaměřili na kohokoli přespolního.
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












