- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chceme více příspěvků na den pro registrované
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NMartin M. - Profil | Út 24.8.2004 18:54:17
Bulvar - doslo mi nekolik mailu a dnes dokonce SMS od neznameho pisatele, ze Bulvar je ostudou MRKu. Svym vyrokem "sracky" jsem myslel predevsim debatu o kalonich a vubec toto tema (kdo nevi, o co slo, tak jednim slove hardcoreporno). Osobne jsem se kdysi rozhodl bulvar necenzurovat, ale videl jsem, ze ostatni cistici to nevydrzeli a mazou tam, co stihnou. Pokud jsem se nekoho dotknul, tak se mu omlouvam.
Fakt vas chci poprosit, abyste si nainstalovali ICQ (mirandu) - sami uvidite, ze to je super programek, jak si rychle pokecat. Pomuze to vam, mne, vsem a nebudem muset resit tyhle spory. Myslim to uprimne.
muj lov> tato rubrika je nejctenejsi samostatnou strankou na MRKu, ma vice navstev, nez treba Plkarna a pritom je tam 10x mene zapisu. Pocet druhu ryb v ni zastoupenych reflektuje oblibenost druhu ryb v CR. A Milosi, je lepsi tam mit kapry nebo parmy z tveho dulku pod splavem? Ja teda takticky radeji napisu, kde jsem chytl kapra nez nejakou vzacnejsi rybu.
Bobo> prodlouzit cas straveny uzivatelem na MRKu je dobra vec, ale ne za cenu, ze jine dva svou pritomnosti odsud vyzene.
Pocet zprav - opravdu pracuji na spravedlivejsim reseni, ktere vetsine lidem dovoli psat prakticky bez omezeni. Soucasny stav byla rychla a jednoducha reakce na to, ze jsme nedokazali lidi poslat "ahojovat" jinam ci do bulvaru a zaplacavali misto tam, kde mela byt ciste odborna diskuse. Vice k tomu nemam v tuto chvili co dodat, jdu pracovat na zmenach na MRKu.
Nstrejka - Profil | Út 24.8.2004 16:45:03
NMacOS | Út 24.8.2004 16:06:29
NBoBo - Profil | Út 24.8.2004 15:39:13
Nechápu, proč se pořád zříkáš Bulváru, jako webmastera by Tě měl zajímat čas který uživatelé stráví na webu, je snad jen dobře, že neutíkají jinam.....
NVydra in - Profil | Út 24.8.2004 15:25:04
NVydra in - Profil | Út 24.8.2004 15:19:38
Cyrile/ ještě před 14-ti dny byl bulvár v okupaci lidí, kteří to s vulgaritou nepřehánějí a myslím, že MM proti té formě nic neměl, bohužel poslední dobou tam jsou obrázky, které patří k jinému tématu, tak nesud z jednoho podívání. Jestli jste si vůbec všimli, tak někdo celkem v Bulváru ubral, jinej přidal, prostě obyvatelé a návštěvníci nejsou všichni stejného IQ, ale maj bohužel nebo bohudík - to nechám na vás - ten samej prostor na MRKu. Smiřte se s tím, že jsou lidí různí, musíte je tím pádem tolerovat a zařídit se podle svého. Co nemám ráda, nevyhledávám. A hergot si uvědomte už - většina - vyjímky o sobě vědí - že jsou tu 3 ženský, který maj stejný právo jako vy a můžou se mezi nima najít i otrlé typy.
Končím citovej výlev. Hawk.
NÁla - Profil | Út 24.8.2004 14:56:48
NAladin - Profil | Út 24.8.2004 14:48:32
NCyril | Út 24.8.2004 14:43:22
Npupak | Út 24.8.2004 14:10:27
P.S me se tve prispevky v Bulvaru zdaji byt oproti mineni MM a Sikuly vtipne a inteligentni rekl bych primo, ze jejich forma a styl je designove vybrousena, na velmi vysoke odborne urovni vzdy se zabyvajici danym tematem
Nmarsip | Út 24.8.2004 14:00:40
NLeo - Profil | Út 24.8.2004 13:55:02
Ti zkušení napíšou článek a nechají si ho zaplatit a určitě nebudou psát článek na tři A4 do týhle rubriky.
Salám: souhlas!!!!
xycht: já jsem chtěl začít taky pouštět nějaký penízky na rozvoj MRKu. Mě sice 20 příspěvků denně stačí, pak jdu právě do bulváru, ale to naše označkování co že se tam píše mě taky naštvalo. Vždyť se to motá stejně všechno kolem rybařiny, jen ne na vědecký úrovni, ale asi jako když se chlapi sejdou na rybách. A vvvo tom to je. A proto chodím taky na ryby, aby byla i sranda. V práci mám toho stresu dost.
NG.Moolis - Profil | Út 24.8.2004 13:39:14
Nxycht | Út 24.8.2004 13:04:22
NSalám - Profil | Út 24.8.2004 12:46:56
Nxycht | Út 24.8.2004 12:15:37
NMiloš_diakritický | Út 24.8.2004 11:52:44
oprava ! :
"je to velmi často jen lehce exhibicionistické pózování s rybičkou..." Kdepak, je to jen samé pozování s KAPREM, zase s kaprem, s kaprem a jen s kaprem !!!!!!!!!!!! Samej kapr, kam se podíváš...
NMacOS | Út 24.8.2004 11:44:06
MM> zrovna mě se rubrika můj lov moc nelíbí. zajímavá věc je pro mě nepochybně to, že většina těch nejzkušenějších do ní vůbec nepřispívá. příspěvky v ní nemají ve valné většině případů žádnou informační hodnotu, je to velmi často jen lehce exhibicionistické pózování s rybičkou nebo příspěvek typu "dneska to bralo/nebralo, bylo to super/úplně na hovno". tuhle rubriku navštěvuju velmi sporadicky.
NIceman už není | Út 24.8.2004 11:39:07
Kde to žije - všechna témata
15:43NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 29
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
6:54NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Berkley gumová nástraha Powerbait Cullshad 7,5cmZa 27 Kč
Díky svému objemnému profilu a přirozenému pohybu přitahuje Cullshad velké dravce. S exkluzivní technologií Honey Comb od Berkley nabízí špičkovou akci a zvýšenou odolnost při každém hodu
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













