- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chceme více příspěvků na den pro registrované
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NMiloš_diakritický | Po 16.8.2004 14:16:46
Iceman hlásí : á jem bek !
Když už tak .44 Magnum ("tečka 44), a když to profoukne motor od Felicie skrz naskrz, tak ájmena jakbysmet..... Ale on by určitě vyrazil na Václavák, tam se polil Klinikem, fláknul sebou na podložku pro kapry a zapálil se elektrickým zkratem od pípáku Kvajzar flajzar nazdar bazar......
NMiloš_diakritický | Po 16.8.2004 14:13:40
Nemluv prosím vulgárně. Nebo dopadneš jako já. Toto není hospoda, ale distingovaný koutek pro bohemisty ! A Iceman není žádný světec, mluví vulgárně, chce se furt prát a konvertuje k muškařům... hrůza.
NIceman už není | Po 16.8.2004 14:12:55
NOndrej - Profil | Po 16.8.2004 14:12:51
NMiloš_diakritický | Po 16.8.2004 14:07:58
NOndrej - Profil | Po 16.8.2004 14:02:53
NDalibor - Profil | Po 16.8.2004 14:01:50
NIceman | Po 16.8.2004 13:58:59
Nxycht | Po 16.8.2004 13:50:10
Ntoulovec | Po 16.8.2004 13:39:17
Tento server je nejlepší ve svém oboru v republice, má soukromé majitele a ti se rozhodli omezit počet příspěvků. Tečka, proč o tom diskutovat. Kluci k tomu mají své důvody, vědí proč to dělají a je jen jejich věcí, pokud to omezí třeba na pět, nebo někomu dají neomezená práva. Je tu spousta lidí, kteří mají co psát, odpovídají k věci, neobtěžují, nepomlouvají, ( hraji, mirmen, brach........... ) myslím že jejich odpovědi lze brát jako měřítko odbornosti a slušnosti. Pokud někdo položí přímou otázku, dostane se mu od nich přímé a dobré odpovědi.
A pokud sem někdo neodpovídá, nelze mu to taky vyčítat, já sem chodím už dva roky a rok jsem registrován a necítím potřebu příliš často na cokoli reagovat. Rybařím teprve od letošního roku a rozhodně mé znalosti a dovednosti nikoho neohromí, ale myslím si že čerpat z mrku znalosti je taky způsob užívání. Kdo má zájem, může si mých 10 příspěvků vzít. Pokud bych je však mohl někomu věnovat, budou to výše jmenovaní pánové.
NPan Pikesson | Po 16.8.2004 12:59:48
NOndrej - Profil | Po 16.8.2004 12:56:40
pred nedavnem jsem poradal mini hospodsky sraz mrkmanu a ve chvili, kdzy uz jsem to chtel dotahnout do konce, tak mi dosly prispevky, kamaradi mi pak volali co se deje. To je duvod proc je 20 malo, souhlasim vsak, ze nektery den jsou moje cinty o nicem.
MM: gratuluji, ze jsi jako prvni clovek na svete vynalezl umelou inteligenci, tvuj system musi byt spickove zpracovan, kdzy posuzuje uroven prispevku, bojom bojim:-)))
MM,RC: chapu, ze tu chcete mit co nejvice fakt a hodnotnych pripominek, ty Vam zvysi ctenost, ktera nasledne zvysi cenu reklamy na techto strankach!!!
Nxycht | Po 16.8.2004 12:50:33
MartinM: Měl by jsi zveřejnit bodový hodnocení uživatelů ať víme jak na tom kdo jsme, nechápu proč píšeš že by to někomu "ublížilo" - copak jsme malý děti? Nebo o co jde? :-)
Nstrejka - Profil | Po 16.8.2004 11:15:05
automaticke hodnoceni kvality prispevku: mam neduveru ke sluvku automaticky, nejak se mi nelibi, ze mi pocitac po mesici automatickeho vyhodnocovani sdeli, ze jsem vul, ale budiz, poradek musi byt, lidskemu meritku bych byl naklonen spis...
vice prispevku za penize: no ale fuj, a na kolik by vyslo dostat se mezi Viktory Cistice? Kolik by stalo povoleni pozivat skrytou reklamu? to je dost tenky led, prostituti predpokladam byt nechcete...
NPan Pikesson | Po 16.8.2004 10:01:42
NMiloš_diakritický | Po 16.8.2004 9:47:00
Hele, nic ve zlém, ale od toho myslím jsou karty. Kromě toho poradit mouchu na lipana je dost problém - jestli jsi zkoušel mouchařit velké lipany na P Ohři, asi víš, o co jde. Lipan je za určitých okolností dost selektivní a náchylný na tenký návazec a přesné proporce a velikost mušky. Takže jestli máš konkrétnější dotaz, doporučuji prohlédnout karty, zjistit si, kdo chytá na tvých revírech na mouchu a rovnou ho oslovit e-mailem. Určitě se někdo, kdo svoje "vědět jak" bez problémů předá dál... :-)))
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











