- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Indikátor na nymfu
Chtěl bych se zeptat, jak vyrobit nebo popřípadě zakoupit
Indikátor na nymfu.
Děkuji
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NMácík - Profil | Ne 16.2.2014 18:46:49
A jakpak chytá pan Bosanac na nymfu? Žabožrout ani ránu? Nymfa je pod úroveň pure muškaře ? :-D
NRoyale with Cheese 3 - Profil | Ne 16.2.2014 17:53:25
NBosanac - Profil | Ne 16.2.2014 17:25:24
FIPS je ten zly a vy jste ty hodny . FIPS vymysli pi...viny a zmeny pravidel .
Jestli se vam nelibi nemusite byt cleny FIPSu . Vystoupite a mate klid .
NMácík - Profil | Ne 16.2.2014 17:08:40
NFiretiger - Profil | Ne 16.2.2014 16:57:51
NMácík - Profil | Ne 16.2.2014 15:56:35
Nu.x.a. - Profil | Ne 16.2.2014 15:52:52
Nmimikry - Profil | Ne 16.2.2014 15:49:14
NMácík - Profil | Ne 16.2.2014 15:14:32
MM
NMácík - Profil | Ne 16.2.2014 14:58:19
Chci Vám vyjasnit situaci ohledně závodních indikátorů na návazci - jak mají podle platného Soutěžního a závodního řádu vypadat. Přesně to tu popsal janhardyovka v jeho předchozích příspěvcích...
Cituji Dodatek SaZ řádu plně platný od 1.6.2013 - viz
"Použitý návazec musí být v maximální délce dvojnásobku délky použitého prutu, a to od koncové mušky až ke spojení muškařské šňůry s návazcem. Návazec může být neujímaný (stejného průměru) nebo ujímaný (postupně ztenčovaný), může být svazovaný z více částí, přičemž uzly na návazci musí být od sebe vzdáleny minimálně 30 cm (platí i pro signalizátor). Na žádné části návazce nesmí být žádné další prvky (potápivé nebo nadlehčující), ani nesmí být žádná jeho část jakkoli upravována (splétaná, zkroucená, spirálky, kuličky na signalizátoru, apod.). Mikrokroužek je tolerován."
Tento dodatek SaZ řádu pro rok 2013 nabývá účinnosti od 1. 6. 2013 (včetně).
Najdete to v archivu pro r.2013 - kde je platný řád + červeně na stránce tento dodatek.
Důvod proč to není v loňském řádu 2013 je ten, že se to schválilo během dubna na kongresu FIPSu v Melile... My běžně schvalujeme náš řád během března před závody na našem zasedání Sport. odboru LRU muška (letos např. bude 2.3.2014). Tak abychom to zbytečně neodkládali hlavně pro všechny repre (aby byli na to zvyklí během šampionátů), schválili jsme ten dodatek platný od 1.6.2013. Do letošního platného SaZ řádu 2014 to bude samozřejmě už standartně zapracováno právě během toho našeho zasedání v březnu.
Pro Bona: trošku mě nadzvedl ten vykřičník, že jsme pro Vaše děti schválili to, co Vás stojí akorát peníze... Chci věřit, že to nebylo směřováno vůči nám jakožto SO LRU muška, ale vůči nesmyslným rozhodnutím mezin. federace FIPS. Chci k tomu jen říct, že nás (ČR závodníky a funkcionáře) všechny tyto nesmyslné tlaky na změny pravidel ze strany FIPSu se...rou až hanba :-) už mnoho let... Nic to nepřináší, je to k ničemu a souhlasím, že to je akorát "útok" na naše (rozuměj i moje) peněženky! bohužel musíme kopírovat tyto jejich výmysly (nic jiného nám nezbývá). Umíme pro to dělat jen to, že budeme stále zbytek světa porážet za jakýchkoli změn pravidel, které si vymyslí :-)
Aspoň v našem řádu stále ponecháváme možnost použití mikrokroužků, což FIPS roky nesmyslně odmítá, to je pak výměna a převážání návazců teprve pakárna... A hlavně, co se týče dětí, tak já byl proti tomuto zavedení i v juniorských soutěžích (právě z těch finančních důvodů). Rozhodnutí, že to platí i pro juniory bylo plně v kompetenci JKomise pro mládež (tedy jun. trenéra repre Martina Grüna, Jirky Pejchara + členů této komise Radka Svaška, Rosti Olivy, Karla Řezanků, Pepy Kanty a Zdeni Marka). Takže bych se s nespkojeností obrátil hlavně na ně. Oni to tak také chtěli rovnou a kopírovat mezin. řády.
Snad jsem Vám to vysvětlil dostatečně srozumitelně.
Mějte se, Máca
NPiranha - Profil | Ne 16.2.2014 11:55:19
Nmimikry - Profil | Ne 16.2.2014 11:34:52
NŘízek 5,21 - Profil | Ne 16.2.2014 0:07:28
NŘízek 5,21 - Profil | Ne 16.2.2014 0:03:10
Njehla - Profil | So 15.2.2014 15:50:30
jo, ta smrdutá řeka je fakt divná...
znáš tu pohádku vo červeným traktoru? U mě fakt funguje...
NBosanac - Profil | So 15.2.2014 12:27:36
Nmildas - Quinn - Profil | So 15.2.2014 10:57:47
Ono je to fuk. Kdyz to ma prijit, tak to prijde francouz nefrancouz, indikator neindikator.
Kde to žije - muškaření
ČtNGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53135
ČtNO muškách, umělých 34436
ČtNPovídání JEN o vázání a muškách 22022
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73













