favorite blue bird

Ahoj
Nemáte nějaké zkušenosti s timhle prutem?
-favorite blue bird-
Děkuji za odpovědi...
Autor diskuse: rybář pepa - Profil , 7.2.2014 dravci - náčiní, doplňky

semi5 - Profil | Čt 30.3.2023 8:19:54

jkros >> mám ten 1-7g a na to co popisuješ (hlavy 2-5g) super prut. Na rotačky ten prut není uplně stavěnej.

    jkros - Profil | Čt 23.3.2023 17:39:04

    Zdravim mam zalusk na BB bud verzi 1-7g nebo 0,5-5g, hlavni urceni pstruh, okoun, tloust, nastrahy gumicky, nymfy na max 3g hlave, obcas rotacka 0, stredni reka hloubka 30-80 cm, ktery zvolit ten 5g nebo 7g?

      wopen - Profil | Ne 12.3.2017 21:11:18

      ...dotaz....léta chytám na Norstream Areal....člověk blbne, chce si udělat radost a koupit něco nového.....Favorit se mi líbí...jen nevím jakou řadu?...co ten Impulse? má někdo zkušenosti a porovnání s nižší řadou....jde mi o to, aby to byl co nejjemnější a rychlý prut.........

        Orion24 - Profil | So 11.3.2017 10:23:41

        romanesku1 >> lepsie ocka a rýchlejsi..co niekomu vyhovuje niekomu nie....problem ze to je len pocitove..v zdolavacke pracuje cca podobne(to robia tie oci)

          romanesku1 - Profil | So 11.3.2017 10:00:08

          Vcom je vypseny ten novy model? 2016?

            SUMÍK - Profil | So 11.3.2017 6:04:59

            Orion24 >> ne už mám jen tu jemnější 0,6-3g a je posledni.

              Orion24 - Profil | Pá 10.3.2017 12:21:48

              SUMÍK >> a este mas? obe

                SUMÍK - Profil | Pá 10.3.2017 12:04:10

                Orion24 >> ano bylo jich vyrobeno jen určitý počet k 10 výročí firmy. Už nelze přiobjednat.

                  marw_84 - Profil | Pá 10.3.2017 10:49:26

                  SUMÍK >> OK díky

                    Orion24 - Profil | Pá 10.3.2017 9:31:31

                    SUMÍK >> pocuj ako si natom s Arena Limited....vraj ked sa vypredaju uz nebudu?

                      SUMÍK - Profil | Pá 10.3.2017 9:25:40

                      marw_84 >> cenu budu vedet az bude skladem. Zeptám se kdy to plánují. No a u mne ftfishing.cz 😊

                        marw_84 - Profil | Čt 9.3.2017 23:44:10

                        SUMÍK >> a cena? Akorát nevím kde je u tebe :D

                          kkki - Profil | Čt 9.3.2017 21:46:17

                          Tady ti hošíci je maj dost ve videjích. (Aj je představujou)
                          https://youtu.be/-VfDyyrGxs0

                            hadalicek - Profil | Čt 9.3.2017 19:53:57

                            SUMÍK >> Jaká bude cca cenovka u toho navijáku?

                              boticar - Profil | Čt 9.3.2017 19:47:00

                              Fuldík >> přesně :-)

                                Illex lover - Profil | Čt 9.3.2017 19:24:54

                                Fuldík >> Neboj - to víš že počkám.

                                  Fuldík - Profil | Čt 9.3.2017 19:19:51

                                  Illex lover >> Tak ještě výdrž, já budu ještě dva chtít,možná tři..

                                    Illex lover - Profil | Čt 9.3.2017 19:01:47

                                    Fuldík >> Takže kvalitativně to bude plus mínus taky podobné... asi si taky nějakej eště objednám :)

                                      Fuldík - Profil | Čt 9.3.2017 18:53:30

                                      Illex lover >> Nazdar Julko☺Taky bych řekl...

                                        Illex lover - Profil | Čt 9.3.2017 18:49:27

                                        Fuldík >> Taky mě to napadlo, když jsem skouknul to video :) podobnost není jen čistě náhodná. Ono to je stejně asi všechno z jedné fabriky...

                                          Fuldík - Profil | Čt 9.3.2017 18:44:27

                                          Ten naviják vypadá,jako Tsurynoia z Aliexpresu,akorát v jiné barvě.Tsurinoya je pěknější.Slušny navi za dobrou cenu.

                                            SUMÍK - Profil | Čt 9.3.2017 17:31:57

                                            marw_84 >> určitě u mně, ale zatím není skladem.

                                              skwor - Profil | Čt 9.3.2017 16:14:15

                                              Orion24 >> Modrá sluší tomu novému Crazy fish Inspire, ten se mi líbil celkově.

                                                Orion24 - Profil | Čt 9.3.2017 14:15:45

                                                marw_84 >> modru sice nemusim...ale musim uznat ze to ladi

                                                  marw_84 - Profil | Čt 9.3.2017 14:14:40

                                                  SUMÍK >> Já ho chci taky. Nevíš jestli se někde dá k němu koupit i ten Blue Bird naviják? Ten sem nikde u nás ještě neviděl https://www.youtube.com/watch?v=R0UKJeW1gK4&t=17s

                                                    SUMÍK - Profil | Čt 9.3.2017 8:06:31

                                                    marw_84 >> Yes :-)

                                                      Orion24 - Profil | Čt 9.3.2017 7:49:45

                                                      marw_84 >> je :-)

                                                        marw_84 - Profil | Čt 9.3.2017 0:43:39

                                                        SUMÍK >> není to obráceně?

                                                          SUMÍK - Profil | St 8.3.2017 21:07:39

                                                          boticar >> jedna špička je plná a trochu tvrdší a ta druhá je dutá a měkčí.

                                                            skwor - Profil | St 8.3.2017 16:52:33

                                                            čolkař,zloch >> Mě se to právě za tu cenu zdálo hodně slušný. Navíc kamarád má Balance, takže vím, že Fáčko umí prima pruty i za lidové ceny.

                                                              Orion24 - Profil | St 8.3.2017 14:47:26

                                                              boticar >> mne sa paci viac ako dvojdiel.....akcia je taka plynulejsia...jedna spicka je asi dokonca celoblank a ta s vlepenkou je asi jemnejsia ako u 2 dielu......velmi podareny kusok

                                                                boticar - Profil | St 8.3.2017 13:33:43

                                                                SUMÍK >> Co ten 4díl - jaký je rozdíl mezi těma dvěma špičkama?

                                                                  čolkař,zloch - Profil | St 8.3.2017 11:31:43

                                                                  skwor >> kupoval jsem ho vloni právě u Sumíka vnučce,pro začátečníka jako je ona dobrý-lehký,skoroparabola a za pár kaček,takže až tak nebolí,když ho někde odstřelí.Soused bral pro dcerku která také loni začala ten Bluebird a to už je slušnej proutek,podstatně rychlejší než WB a taky za rozumnou cenu.

                                                                    Orion24 - Profil | Út 7.3.2017 15:45:56

                                                                    SUMÍK >> tento problem riesia Kčkove oci......zas je jasne zeby to pak slo cenou nahoru.....

                                                                      SUMÍK - Profil | Út 7.3.2017 15:41:32

                                                                      drako >> to si myslím, že je ale spíš chyba toho, že mají zkroucený vlasec. Chytám s ním se šňůrou a pokud ji udržuji napnutou, tak se to stát nemůže. A udržuji ji napnutou neustále, abych měl kontakt s nástrahou. A u vlasce je to prakticky totéž.

                                                                        SUMÍK - Profil | Út 7.3.2017 15:39:01

                                                                        Orion24 >> ano, už se prodává jen ten nový vylepšený.

                                                                          RadanK - Profil | Po 6.3.2017 20:13:29

                                                                          Orion24 >> zitra jdem na test s nim tak pak dame recenzi :D