favorite blue bird

Ahoj
Nemáte nějaké zkušenosti s timhle prutem?
-favorite blue bird-
Děkuji za odpovědi...
Autor diskuse: rybář pepa - Profil , 7.2.2014 dravci - náčiní, doplňky

Nrybomil - Profil | Út 4.3.2014 20:57:08

cabin >> asi jo, asi tomu tak je, že jeden z těch povedených.

    Ncabin - Profil | Út 4.3.2014 19:50:10

    rybomil >> To je Exe to nemá cenu komentovat.
    Jak píše Butchi byly jsme svědky na duhákodromu kdy klučina vytáhl jesetera 70cm za ocas a jak ten proutek pracoval hned jsme k němu šly a pozorovaly ho.Odhoz má také velice slušný.Za mne bych ho doporučil a sám si ho nejspíš podle výplaty pořídím 1-7g .Poměr cena výkon je bezkonkurenční.

      Nrybomil - Profil | Út 4.3.2014 19:03:17

      eXecutor >> a proč tam nedali vcelku, nebo tu rozhodující fázi ?

      takhle to vypadá jako fingáč

        NeXecutor - Profil | Út 4.3.2014 18:56:19

        rybomil >> aby si nebol v omyle. Je tam ďalšie video na jeho profile.
        http://www.youtube.com/watch?v=DqOtjnydClo Tu to je dotočené.

          Nrybomil - Profil | Út 4.3.2014 18:26:41

          eXecutor >> dyť vidíme lejno, že to byl kápor 5 kg, není na tý ukázce

            Nhaemorrhage_gore - Profil | Út 4.3.2014 15:35:38

            Mám taky tento proutek a podle mě za ty peníze je super. Ta váha prutu je až neskutečná. Podle mě koupě nebudeš litovat.

              NOuklejobijec - Profil | Út 4.3.2014 11:29:09

              Ahoj, mám dva (0,5-5g i 1-7g) a podle mě nemá v této cenové třídě konkurenci (možná nemá vůbec konkurenci). Na lehkou vláčku s odhozem do 4g a vlascem ne silnějším než 0,14 na lov duháků a okounů naprosto ideální. Ten lehčí jsem si pořídil čerstvě spolu se Synapsem a na ty rozdíly, které je budou rozlišovat musím teprve přijít, ale nepředpokládám, že budou tak velké (u toho BB) ... mám ještě Professionala a loni jsem vlastně na nic jiného než na Prof. a BB nechytal.

                NeXecutor - Profil | Čt 27.2.2014 22:14:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Orion24 >> mne sa vidí že tam boli iba dve blue birdy, ale možno mi zdanie klame. Tu máš lepšie video, sice nie najlepšie , lebo je otočene na vyšku (zrejme z mobilu), ale vidno plnú akciu prútu. Verzia 1-7g. Kapor za chvost.
                http://www.youtube.com/watch?v=ZfowhZRhNZ4

                  NOrion24 - Profil | Čt 27.2.2014 22:11:41

                  eXecutor >> tie tam neboli
                  len synapse a profesional tusim...ale mozno som zle kukal

                    NeXecutor - Profil | Čt 27.2.2014 22:10:57

                    Orion24 >> Maťo Forbak ich tam mal. Bol taký stojan čisto s prútmy Favorite.

                      NOrion24 - Profil | Čt 27.2.2014 22:09:14

                      eXecutor >> v Trencine boli?...kde?...

                      chcelo by to video zo zdolavacky...takto to fakt malo vidno

                        NeXecutor - Profil | Čt 27.2.2014 22:04:01

                        Orion24 >> jedna pasaž tam je ako hýbe špičkou, podľa mňa je ten chrbat tuhší oproti carbostaru. Mäkšia je tak spička zruba 50cm od začiatku. Na výstave v trenčine boli, trebalo si ich vyskúšať.

                          NOrion24 - Profil | Čt 27.2.2014 21:57:46

                          eXecutor >> fasa video...nic nevidno :-)

                            NeXecutor - Profil | Čt 27.2.2014 21:44:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              NMaliček - Profil | Čt 27.2.2014 21:20:43

                              Orion24 >> Ten jsem neměl v ruce ale fakt musím říct že je fakt měkky v porovnání s prutama co jsem měl v ruce řekl bych že ten spodek má nejměkkčí

                                NOrion24 - Profil | Čt 27.2.2014 21:10:31

                                Maliček >> ked to porovnas so starym Cormoranom Carbostar? UL...je to ake?...ci to nepoznas?

                                ten pracujuci spodok je dolezity....lebo jemných chvejiviek s tuhym spodkom je na trhu dost

                                  NMaliček - Profil | Čt 27.2.2014 21:07:23

                                  Orion24 >> Pracuje moc pěkně i spodek všiml jsem si toho hlavně když jsem trhal tak byl celý prut prohly podle saturny

                                    NOrion24 - Profil | Čt 27.2.2014 21:02:59

                                    Maliček >> ako na nom pracuje spodok?...tuhy...ci v zatazi to ide do ohybu?...

                                      NMaliček - Profil | Čt 27.2.2014 20:36:54

                                      Prut mám v nejnižší gramáži. Mám ho zatím jednu sezonu a jsem s nim moc spokojeny. Hlavně je velice citlivý, rychlý a i poměrně bytelný. Určitě bych neváhal a šel bych do něj znovu.

                                        NButchi - Profil | Pá 7.2.2014 22:16:07

                                        Měl jsem ten prut v ruce a viděl ho v akci na jednom duhákodromu.

                                        Za ty prachy bych neváhal, jen je třeba dát větší pozor na zpracování - přece jen se jedná o levnější řadu.