- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Hrazdy, vidličky, stojany a jejich vychytávky
Jaké používáte hrazdy, vidličky, stojany atd.?
Autor diskuse: 1N2A6H1 - Profil , 25.1.2014 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
75x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
visage - Profil | Po 4.5.2015 13:20:32
drvoštěp >> no misku mam už doma :-) 1,05 € , ale horšie to bude s tým back lead barom , že vraj ho už Fox nemá v ponuke , že limitovaná akcia to bola , tak už len dopredaj ak niekde majú :-(
Holátko - Profil | Po 4.5.2015 11:53:02
A co takhle pochlubit se s nějakým vychytaným stojanem pro rybolov z lodě?
drvoštěp - Profil | Po 4.5.2015 10:47:52
Dnes objedu obchody.Snaď mě stará nezbaví svéprávnosti a neodveze do Bohnic :))))
visage - Profil | Po 4.5.2015 9:24:03
drvoštěp >> podľa hrazdy to vyzerá že máš stojan fox , kúp si k nemu fox back lead bar - http://www.tomas-carpio.cz/d-fox-captive-back-lead-bars-3-rod-hrazda-na-3-backleads-olova.html a na ten si pripevni misku bonsai čiernu - :http://www.bonsaj.sk/keramika/plastovy-kvetinac-miska.php - ostatné je na tebe :-) alebo na webe :-)))
fishmen17a - Profil | Ne 3.5.2015 23:29:58
Carpfisher >> Zkus v army shopu sprej na zbraně. Ten kterým stříkají na zbraně kamufláž.Jde koupit ve spreji i v plechovce.Cena od 120,150 až 700kč.
Vašek74 - Profil | Ne 3.5.2015 23:10:21
drvoštěp >> Ahoj, a co odkládací miska co jsem dával o pár řádků níže ??? Vrátil jsem se z výpravy a sloužila parádně....Tde to na vidle i stojan,záleží na rozměru příchytky co máš na stojanu-většinou jsou 15-16 mm? A rozteč je také na Tobě...
tuzemak - Profil | Ne 3.5.2015 11:29:36
drvoštěp >> až ti bude volat manželka Chocholouška,to už bude horší,zatím můžeš být rád,že si ťuká na čelo.o)))
drvoštěp - Profil | Ne 3.5.2015 10:07:28
Ještě vyřeším odkládací misku a budu spokojenej :))) Inspiraci najdu zde od kolegů.
Martian - Profil | Ne 3.5.2015 9:45:41
drvoštěp >> taky to mam stejne... ale jenom to tukani na hlavu :-)))))))
Vašek74 - Profil | Út 21.4.2015 21:44:04
Ahoj, konečně jsem doladil s kolegou vidle.Od myšlenky k činu to tedy trvalo, ale už je vzor, tak budem pokračovat..Jsou z nerezu-super věc, stačí zašlápnout spodní příčku a je to.Drží to parádně-dokonalé na kratší vycházky , kdy se nechci tahat se stojanem a vím že podmínky dovolí vidle zašlápnout..V základu-složené jsou 65 cm, když se zašlápnou na max, jsou vysoké 40 cm, pokud vysunou-zašlápnuté mají bezpečně 80 cm.Na fotce je vidět.Rozteč mám shodnou jako mám na stojanu JRC, tak si můžu půjčit jiné hrazdy-širší.Vše čistý nerez- nahoře samozřejmě orig.hlásičový závit.
Mistička - na maličkosti-koupeno v květinářství za 20 kč, příchytka na měď. trubky na topení 12,15,18 mm atd.Záleží na Vašem stojanu nebo vidlích.Vespod dírky na odtok vody ,po okraji dírky na zavěšení montáží když čekáte až zavadne dip...Šikovná maličkost...Hrazdy na foto jsem koupil -NGT, vidle + miska -home made.
Mistička - na maličkosti-koupeno v květinářství za 20 kč, příchytka na měď. trubky na topení 12,15,18 mm atd.Záleží na Vašem stojanu nebo vidlích.Vespod dírky na odtok vody ,po okraji dírky na zavěšení montáží když čekáte až zavadne dip...Šikovná maličkost...Hrazdy na foto jsem koupil -NGT, vidle + miska -home made.
Vašek74 - Profil | Ne 19.4.2015 22:19:39
Carpfisher >> Ahoj, taky jsem měřil a hliník vnitřní 11,76 mm- vejde se i 12 mm nerez, dávám to jako bouřkové tyče k deštníku - alespoň je to v zámku pevnější, ten původní hliník moc nedrží :-( a ta černá má skoro 16mm bez nějaké desetiny.
Za ty peníze nejsou špatný, ale jsou i lepší , ALE je to o hodně vyšší ceně.
Za ty peníze nejsou špatný, ale jsou i lepší , ALE je to o hodně vyšší ceně.
Čtenáři této diskuse také sledují
S feederem na kapry96912
Method feeder a vše kolem něj40292
Feederařina na řece64328
Korum - vše kolem téhle značky9590
Pelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
Lov dravců na feeder849
Preston - vše kolem této značky.4055
Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
Klub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
Feeder videa - výběr MM201
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
StGURU - vše kolem téhle značky 6270
StFeederařina na řece 64328
StPickermánia-ultra light fishing 49069
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
























