- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Hrazdy, vidličky, stojany a jejich vychytávky
Jaké používáte hrazdy, vidličky, stojany atd.?
Autor diskuse: 1N2A6H1 - Profil , 25.1.2014 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
75x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
Carpfisher - Profil | So 18.4.2015 20:09:35
fishryhan >> hele a co jeden ten konec cinky urizni a zasun do vis dovnitr a zalep. Bude to stejny akorat asi to lepidlo pujde vidrt ale je to zadara...
Carpfisher - Profil | So 18.4.2015 20:07:16
fishryhan >> jasny... no tak pri te cene je to ok. Jw to vypada jako ty ngt ty cinky. Krom toho vrsku a asi lepsiho mat jsou to asi fakt ngt :-)
fishryhan - Profil | So 18.4.2015 19:37:34
Carpfisher >> ok díky , jěště se poptám ve fabrice a když tak to koupím......vidle mně stála 500 jedna :)
Carpfisher - Profil | So 18.4.2015 18:52:33
http://www.nasoutokushop.cz/cygnet-nerezove-dotahovaci-sroubky-torque-screws-d13948
Jen stoji jak ta vidla cela...
Jen stoji jak ta vidla cela...
Carpfisher - Profil | So 18.4.2015 18:50:48
fishryhan >> myslim cygnet ma ale nevim zda stejny prumer... kdyztak soustruznik by to mel dat...
Šplíchy - Profil | So 18.4.2015 17:10:41
Carpfisher >> vnitrni tycka ma prumer 1,3 mm. Ta cerna ma 1,6 mm. Snad jsem to zmeril dobre 😊
Vašek74 - Profil | So 18.4.2015 15:23:42
Carpfisher >> Ahoj, mám je změřím je hned jak budu mít cestu do garáže..
Vašek74 - Profil | Ne 12.4.2015 23:18:54
Carpfisher >> Ahoj, napiš přímo do NGT , rychle a spolehlivě komunikují a bude to přesné, já mám ty nej.zkušenosti, každý dotaz a zásilka na 100% .Mám od nich jiné, tak bohužel nemohu pomoci.
Carpfisher - Profil | Ne 12.4.2015 11:43:50
Bejmák >> jasny taky me to napadlo ... jojo cerna mat. objdenal jsem ty ngt obyč za 89kč pak mam ještě zavrtávačky ale ty hrazdy jsou tenke tak se to k nim moc nehodí
Bejmák - Profil | Ne 12.4.2015 10:44:54
Carpfisher >> to je jasný, tak posledních 10 cm nestříkej a je to, v zemi to stejně vidět není. Na těch vidlích co máš je nějaká povrchová uprava ?
Carpfisher - Profil | Ne 12.4.2015 10:42:40
Bejmák >> jasny v pho... zkusim sprej RAL a uvidim... stejne jak to zapichujes casem se osoupe..
Čtenáři této diskuse také sledují
S feederem na kapry96912
Method feeder a vše kolem něj40292
Feederařina na řece64328
Korum - vše kolem téhle značky9590
Pelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
Lov dravců na feeder849
Preston - vše kolem této značky.4055
Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
Klub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
Feeder videa - výběr MM201
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
StGURU - vše kolem téhle značky 6270
StFeederařina na řece 64328
StPickermánia-ultra light fishing 49069
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...














