- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
gumový čln do 230 cm
Zdravím Vás rád by som sa poradil ohladne kupy clna okolo 2 metrov...bude to ako druhy cln na mensie vody ked idem sam aby som si ho vedel sam hodit na auto atd..vedeli by ste mi poradit clny v tejto kategorii? Viem ze su od 160 do 230, viete mi poradit vyrobcov, ake su rozdiely v podlahach, v kyle atd...
Pripadne pridavajte obrazky vasich clnov ti co taketo mate. Vdaka
Pripadne pridavajte obrazky vasich clnov ti co taketo mate. Vdaka
Autor diskuse: kvasak - Profil , 7.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NkaprPete - Profil | Čt 9.1.2014 19:45:20
Kesam >> To je pravda a blbě se shání člun ve velikosti 230 a pevnou podlahou, leda tlakovou, ale cena je potom někde jinde. Když jsou latě dostatečně široké, tak se to dá snést.
Nklobouk - Profil | Čt 9.1.2014 15:11:41
cau hodne bude zaležet na jake vody budeš jezdit sam jsem už vyzkoušel již 3 čluny ted mam wildlake 270cm dostatecna nosnost plna podlaha dobra manipulace jak na vodě tak i na suchu musiš taky myslet na vahu člunu kolik Vas bude jezdit atd.pokud to maš jen pro sebe tak ti urcite stači ta 230 počitej s tim že dva lidi na tento člun je již problem a ještě jeden poznatek nekupuj člun s latovou podlahou Petruv zdar
NBogi - Profil | St 8.1.2014 20:42:34
kvasak - >> co čluny od Kolibri pokud by jsi měl někoho známeho blízko Ukrajiny, nebo někoho kdo tam jezdí, tak se tam dají dokonce koupit za velmi slušné ceny
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=621003
http://www.marineclub.ua/advanced_search_result.php?keywords=kolibri&search=&osCsid=b3a86db14c7872108931740ca64c04b9
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=621003
http://www.marineclub.ua/advanced_search_result.php?keywords=kolibri&search=&osCsid=b3a86db14c7872108931740ca64c04b9
NKesam - Profil | St 8.1.2014 18:28:52
Jinak si samoxřejmě myslím že je to tady nabízená nejlepší volba ty ostatní gumáky tady už nechci vidět.
NKesam - Profil | St 8.1.2014 18:27:46
bobrman >> Nechápu proč jsou tyhle čluny oproti větší za takovou raketu já osobně mám teda water snaka 270 a nechápu proč ten malej taky od water snaka stojí takovou raketu dyt tam jsou stejný jen pádla a čelo.Jinak je tam ohodně méně matroše.Kdyby stal třeba 5 litru tak si ho koupím.
NKesam - Profil | St 8.1.2014 18:24:25
Když už jdete do něčeho takového tak bych volil aspon aspon fischhuntera.
NBobajz - Profil | St 8.1.2014 18:20:40
Já letos asi prubnu tohle:http://www.nejlevnejsisport.cz/nafukovaci-clun-fishman-p-13287.html
Čistě jenom na vyvezení bójky a zakrmení.
Čistě jenom na vyvezení bójky a zakrmení.
NMartan 62 - Profil | St 8.1.2014 10:51:47
Tenhle mám i se setem (pádla, pumpa) Stál mě 1350 kč, ale dá se sehnat i levněji. Dělají se i větší 3,4. Já mám 2 , bohatě mi stačí. Nosnost je 200 kg, Hmotnost člunu 9,4 kg.
Nvundu - Profil | St 8.1.2014 10:44:21
tady si to počti a věř že budeš chytřejší.....
http://www.boat007.cz/
já si od nich bral Bush crab 330....
přeji ti ať vybereš a šťastnou ruku.....
http://www.boat007.cz/
já si od nich bral Bush crab 330....
přeji ti ať vybereš a šťastnou ruku.....
NF.T.M. - Profil | St 8.1.2014 10:39:58
kvasak - >> Jsem spokojený s tímto člunem http://www.zico-fishing.cz/?p=1984 :-))))) Přeji ti ať máš štěstí při výběru člunu.
Ncarlito82 - Profil | Út 7.1.2014 23:32:07
Kdybych nechtel kyl tak bych si koupil na zahratku auta tohle.Cena mi prijde k vaze jako dobra.
Popis: Allroundmarin AirStar 230 Green
Airstar odlehčený celonafukovací člun s vysokotlakou podlahou a s plochým dnem bez kýlu. Konstrukce člunu nabízí pevný a stabilní člun s výbornými jízdními vlastnostmi, malých transportních rozměrů. V zelené barvě oblíbený u rybářů. Technické parametry : Délka v cm : 225 Šířka v cm : 132 Váha v kg : 18 Počet vzduchových komor : 3+1 Průměr válce v cm : 35,5 Max. hmotnost motoru v kg : 24 Max. výkon motoru v kW/PS : 2,5/3 Max. počet osob: 2 Max. nosnost v kg : 290 Standartní výbava : sedačka vesla vysokotlaká pumpa vyvazovací lano vlečné oka opravní sada obvodové lano držadla taška
Popis: Allroundmarin AirStar 230 Green
Airstar odlehčený celonafukovací člun s vysokotlakou podlahou a s plochým dnem bez kýlu. Konstrukce člunu nabízí pevný a stabilní člun s výbornými jízdními vlastnostmi, malých transportních rozměrů. V zelené barvě oblíbený u rybářů. Technické parametry : Délka v cm : 225 Šířka v cm : 132 Váha v kg : 18 Počet vzduchových komor : 3+1 Průměr válce v cm : 35,5 Max. hmotnost motoru v kg : 24 Max. výkon motoru v kW/PS : 2,5/3 Max. počet osob: 2 Max. nosnost v kg : 290 Standartní výbava : sedačka vesla vysokotlaká pumpa vyvazovací lano vlečné oka opravní sada obvodové lano držadla taška
NDunik - Profil | Út 7.1.2014 23:12:55
Zdravím,loni jsem řešil podobný výběr člunu.Nechtěl jsem nic velkého z důvodu skladnosti,převozu a manipulace,zároveň jsem nechtěl nějaký levný šunt.Po dlouhém pátrání a rozhodování jsem pořídil člun od firmy Starbaits Partner 230,řekl bych že je to přesný kompromis.Jsem s ním nad míru spokojen a můžu jen a jen doporučit.Má 3komory,kýl,pevnou podlahu z laminátu a posuvnou lavičku.V každým případě záleží na tom co od takového člunu čekáš a kolik do něj chceš investovat.Zda potřebuješ pevnou podlahu,zadní čelo na motor a podobně.V dnešní době je spousta člunů co by ti mohlo vyhovovat a sloužit,přeji dobrý výběr.
Npohodak - Profil | Út 7.1.2014 22:35:46
http://www.maxstore.sk/product/mariner-4-set-intex-nafukovaci-cln-4715/
ja mam nieco take ale starsy model je pravdou ze vela na vode nebol ale svoje si uzil aj ked je to nieco vedsie ale bez problemov ho dam sam na vodu ale na nejaky mensi rybnik je to opacha ale zase ma stabilitu len nakolko ja som musej vahy okolo70kg a cln ma vytlak okolo400kg tak ked som na nom sam a poriadne fuci nak poskakuje po vlnach[ale ani vtedy ma vlna neprevratila] ale pokial som uz nalozil plnu polnu a zienku isli sme aj cez 60cm vlny bez problemu cln sa nekrutil a lahko sa ovladal
ide o to ze za malo penazi je celkom dobra muzika ale pokial budes len sam na mensej vode a len na vyvazku zbytocne velky aj ked lahko ovladatelny
ja mam nieco take ale starsy model je pravdou ze vela na vode nebol ale svoje si uzil aj ked je to nieco vedsie ale bez problemov ho dam sam na vodu ale na nejaky mensi rybnik je to opacha ale zase ma stabilitu len nakolko ja som musej vahy okolo70kg a cln ma vytlak okolo400kg tak ked som na nom sam a poriadne fuci nak poskakuje po vlnach[ale ani vtedy ma vlna neprevratila] ale pokial som uz nalozil plnu polnu a zienku isli sme aj cez 60cm vlny bez problemu cln sa nekrutil a lahko sa ovladal
ide o to ze za malo penazi je celkom dobra muzika ale pokial budes len sam na mensej vode a len na vyvazku zbytocne velky aj ked lahko ovladatelny
NkaprPete - Profil | Út 7.1.2014 17:20:01
kvasak - >> Ahoj taky napíšu své zkušenosti. Než jsem měl děti, tak jsem měl člun bombard Ax mini, délka 200 zrcadlo, kvalitní materiál a byl jsem opravdu spokojený. Teď znovu začínám chytat a opět jsem si pořídil Bombarda, o malinko většího 220 abych mohl vozit děti. Myslím si, že určitě oceníš člun s minimálně laťovou podlahou a nafukovacím kýlem. Určitě bych zvolil i pevné zrcadlo, které ti ušetří nějaké místečko v člunu a věř tomju, že při těchto velikostech je každý cm. dobrý. Za mě jednoznačně v této velikosti bombard, nebo ještě malý zodiac. Samozřejmě cena nového je kolem 12000, ale na bazaru se občas dají sehnat i za polovinu. Samozřejmě,že tato velikost není na převážení velkého nákladu, ale spíše na zavážení, vnadění a dá se i zdolávat ryba, samozřejmě pro tyto účely raději pevnou podlahu.
NCarper_Andrew - Profil | Út 7.1.2014 16:14:07
osobne by som šiel do niečoho so zrkadlom..ale ako píšeš tak veľký čln pravdepodobne máš.. na menšie vody do 30ha by som volil asi niečo takéto http://www.rybarikpp.sk/rybarske-potreby/detail/4274/nafukovacie-clny- .. hlavné výhody, váha, manipulovateľnosť s rozloženým člnom, .. možno by som sa bál tých dvoch komôr.. ale tak keď nepôjdeš do extrému malo by to byť v poho..
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
11:05NKrátkodobá kaprařina x 9907
10:36NATTs hlásiče a ATTx příposlech 522
10:06NLabe fishing store 14
NeNHarrison - vše o této značce 3721
NeNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeNKyjský rybník, Džbán 50903
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
















