Nové vybavení na menší kapry (pruty+navijáky)

Zdravím,
chtěl bych si pořídit 2 nové kaprové pruty a 2 navijáky v cenové relaci do 5 000 Kč. Ale je to na kapry max. do 10 kg. Chtěl bych nějaké měkké (2,5lbs nebo 2,75 lbs) a 3 dílné pruty. K tomu nějaké spolehlivé navijáky. Prosím o nějaké návrhy.
Díky za všechny odpovědi.
Petrův zdar
Autor diskuse: ondra15 - Profil , 5.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

SlavnýLovecPampalini - Profil | Ne 5.1.2014 20:39:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

ondra15 - >> navijáky rozhodně OKUMA Distance Surf DS 60, sám je mám už 3 roky(sice ve velikosti 80, ale ta 60tka stačí bohatě pokud nebudeš zavážet kilometr - na levym prutu) a za ty peníze je to paráda, určitě lepší než longbow, koupil bych si je znova a pruty si vyber podle sebe, v tom si musí každej rozhodnout co mu sedí, určitě si ho vošmatlej v prodejně jak ti bude sedět

    FOUSATEJ HAT - Profil | Ne 5.1.2014 20:34:33

    tonda1953 >> Reagoval jsem na text v zadání otázky :-)

      tonda1953 - Profil | Ne 5.1.2014 20:33:24

      FOUSATEJ HAT >> ...a na co velký ryby chytali naši otcové,potažmo dědové?

        Vitali - Profil | Ne 5.1.2014 20:28:43

        ondra15 - >> http://www.tropicliberec.cz/kaprove-delene/prut-pel​zer-contact-kork-12ft-2-5lb-akce-1-1
        http://www.tropicliberec.cz/baitrunner/navijak-milf​a-free-cast-xr-110-akce-1-1
        Samotnýho mě to zajímalo,tak jsem něco pohledal...Každopádně ti přeji šťastnou ruku při výběru...

          FOUSATEJ HAT - Profil | Ne 5.1.2014 20:25:08

          ondra15 - >> A co když přijde něco většího :-)

            neviscarp - Profil | Ne 5.1.2014 20:24:49

            stojan som dokupil

              neviscarp - Profil | Ne 5.1.2014 20:23:38

              no ja mam uz 2 sezonu odchytanu na tento rybarsky set... tak 60 vychadzok rocne,
              http://rybaronline.sk/sk/boilies-pruty/471-carp-aca​demy-winner-boilies-dvojity-set.html
              stojan je uplne nanic... to som si objednal novy, ale navyjaky su celkom v pohode pre zaciatocnikov ja som hladal nieco lacne s bairunnerom zatial drzia, udicu su tiez celkom spolahlive,dostal k tomu setu este podberak a tasku zadarmo... tuto sezonu mam na nich pochytane kapre okolo 75cm

                solich76 - Profil | Ne 5.1.2014 20:22:09

                Sven >> ))))))))) AHOJ AHOJ....... to je dobře.

                  Sven - Profil | Ne 5.1.2014 20:21:38

                  Dendy036 >> no to je hafuša papuša :-)))
                  Nevyměnil bys ho za pořádný antivirák od Avastu ? :-))) U mě by se měl dobře :-)))

                    Sven - Profil | Ne 5.1.2014 20:18:21

                    kasch >> solich76 - 5.1.2014 20:15:03 >> hoj Kájo :-)
                    Na mě si nepříjdou, já ty jejich shopy znám nazpamět... :-) Mám je v merku 25 hod. denně :-)))

                      Dendy036 - Profil | Ne 5.1.2014 20:17:28

                      Sven >> nemam peniaze,kupil som obranara na ryby.

                        solich76 - Profil | Ne 5.1.2014 20:15:03

                        Sven >> Vladimíre nic nekupuj. Jsou to lichváři, šejdíři a podvodníci. Napíšou SLEVA a ještě cenu zvednou. )))))))))))

                          Sven - Profil | Ne 5.1.2014 20:13:23

                          Dendy036 >> pošli mi adresu a já ji dokončím :-)))

                            Sven - Profil | Ne 5.1.2014 20:12:51

                            Fild@ >> Fil@s - 5.1.2014 19:06:46 >> fakt tě tak rozhodilo, jo :-))) No, to by mě nenapadlo.......
                            Já mu poslal odkaz, jak ušetřit čtyři stovky.. To je špatně ?

                              Dendy036 - Profil | Ne 5.1.2014 20:10:13

                              Sven >> skoro som ti uveril,nemas dokoncenu objednavkuuu :))

                                Dendy036 - Profil | Ne 5.1.2014 20:08:35

                                Nechajme antiviru,lebo ondra 15 bude bez prutov a navijakou a to by ma mrzelo :))))

                                  Sven - Profil | Ne 5.1.2014 20:07:58

                                  ctvrtmile >> no a tady jsem ten kaprák normálně koupil :-))

                                    Dendy036 - Profil | Ne 5.1.2014 20:05:53

                                    vyskusal som to opat,dolu je cas.Hrozba je tam stale,inac by stranka neblokoval.Mal som uz viac antivirov,az pokial som neodpalil pocitac.Vacsinou som virus chytil a tomu je uz dufam koniec :))

                                      chesper - Profil | Ne 5.1.2014 20:05:47

                                      Dendy036 >> microsoft security taky nic nehlásí