Nové pruty na kaprůny

Zdravím všechny rybáře. Chci si pořídit nové pruty vývěr jsem zůžil na ty to tři ale už mám z toho hlavu jak pátrací balon a nevím pro kterej se mám rozhodnout tak bych vás chtěl požádat o pomoc při výběru. Jinak chytám hlavně na odhoz kolem 100 metrů max 120
Force E-Range 3,60m, 3lb
Sonik SKS Carp Rod 12' 3 lb
Fox Warrior S 12ft 3.00lb
Autor diskuse: Příbor - Profil , 4.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NCulda1976 - Profil | Ne 5.1.2014 20:37:29

hoši co ten korek u warriorů , prej se loupe :( a vypadá to divně

    NSharpeR1 - Profil | Ne 5.1.2014 20:22:43

    Ještě jsem se díval na ty pruty Fox Warrior S 12ft 3.00lb, tak kdyby si chytal i na zavážku zjisti si kvalitu oček je tam nějakej slik fox očko a všude bejvaj očka od japonců fuji SiC. Já jen aby se ti ty očka rychle neponičili, ale když to má hodně lidí asi budou kvalitní.

      Nludva12 - Profil | Ne 5.1.2014 17:54:56

      Darcy >> diky za radu....

        NDarcy - Profil | Ne 5.1.2014 17:22:22

        ludva12 >> Obávám se, že v tomhle ti nikdo neporadí. Žádné pravidlo neexistuje. Znám trpajzlíky, kteří nahodí dál než dvoumetroví svalovci. Záleží také na stylu házení. Já, měřím 176 cm a nahodím dál s měkčím prutem 3,9 m. Záleží také na stylu jakým házíš. Zda švihem nebo tahem. Na házení musíš mít nadání-svalové vybavení nedostačuje. Doporučuji ti, abys vyzkoušel co nejvíce prutů přímo u vody. Teprve tam zjistíš, zda prut delší nebo kratší, tvrdší nebo měkčí.

          Nludva12 - Profil | Ne 5.1.2014 15:53:19

          Zdar Vsem,omlouvam se za dotaz trosku mimo tema.Poradi mi nekdo jakou delku prutu na odhoz zvolit pri me vejsce 175 cm?Existuje na to nejake pravidlo?Diky....

            NPříbor - Profil | Ne 5.1.2014 13:14:32

            Vendys 65 >> No právě ta cena je hodně divná. Ne ještě rozhodnutý nejsem ale začínají u mě pomalu vyhrávat ty Foxi ale to se ještě může změnit. No plánuji až BVV dřív se nikam určitě nedostanu a tam si to pořádně aspoň prohlédnu a vošahám a pak se rozhodnu.

              NVendys 65 - Profil | Ne 5.1.2014 9:07:22

              Příbor >>
              Ahoj,mě by už odradila ta cena,za ty peníze to budou asi pěkný rákosky,já bych si takové pruty nekoupil,ale to je věc názoru a finančních možností každého znás.Když si kupuji už něco nového tak předpokládám,že my to nějakou dobu vydrží.Tak že ještě nejsi rozhodnutý? Zajeď si na výstavu co budou v lednu tam si můžež osahat pruty od různých výrobců.

                NMatic11 - Profil | So 4.1.2014 23:24:41

                Nemáte někdo pruty Force X-range ? sháním o nich kde co a zatím nic. :)

                  NTavris29 - Profil | So 4.1.2014 23:22:50

                  Příbor - >> Fox

                    Nfbc - Profil | So 4.1.2014 23:15:59

                    Příbor - >> Ahoj,dlhé roky chytám na Sportex a úprimne,nikdy by ma nenapadlo že si kúpim prúty od inej firmy.
                    Tento rok mi padli do oka Fox Warrior S-full cork,2,75lbs a kedže sú vcelku lacné kúpil som ich.
                    Po 1.-sezóne môžem povedať že sú to naozaj vinikajúce prúty!!!!-som nadmieru spokojný!!!
                    Každopádne či kúpiš Sportex alebo Fox Warrior určite chybu neurobíš.

                      Nprdec - Profil | So 4.1.2014 22:24:55

                      Za mě určitě Fox Warrior S mám je třetí sezónu a super.

                        NPříbor - Profil | So 4.1.2014 22:21:30

                        Vendys 65 >> http://www.chytapust.cz/Kaprove-pruty/Daiwa-Kaprovy​-prut-Phantom-Carp-3-9m-3-50lb to to mě poslal tento odkaz. Tak do bazarovýho bych nešel ale uvažoval jsem o tom jednu dobu ale pak jsem to zavrhl.

                          NVendys 65 - Profil | So 4.1.2014 21:48:08

                          Příbor >>
                          Čus,nevím jestli je to funglovka nebo bazarová věc,osobně bych nekupoval jeté pruty,protože nevíš jak s tím kdo zacházel.Já nejsem taky žádnej hromotluk,ale s devadesátkou olovem a s pořádným tahem mě to taky slušně létá,ale jde o cvik.

                            NPetr12 - Profil | So 4.1.2014 21:42:38

                            Příbor >> jen tak pro dlouhé večery..třeba ti to pomůže.

                              NPetr12 - Profil | So 4.1.2014 21:36:54

                              Příbor >> :-)))))) držím palce ať se dobře rozhodneš.

                                NPříbor - Profil | So 4.1.2014 21:31:31

                                Petr12 >> Tak to víš že si je ošahám než něco koupím zas takovej blázen nejsem :-))))

                                  NPříbor - Profil | So 4.1.2014 21:29:37

                                  Vendys 65 >> Tak to věřím že o prutech to jenom není. No řeknu ti to asi takhle mám 30kg aji s postelou :-))) max jsou 3lb vejš bych určitě nešel. Ale jeden kolega mě posílal Daiwu Phantom a cena je necel litr což je hodně luxusní cena ale taky za jakou kvalitu.

                                    NPetr12 - Profil | So 4.1.2014 21:23:54

                                    Za mne Sonic SKS ale 3,5lb...vůbec se té libráže neboj. Chovají se luxusně i při menší rybě, nejsou tak toporné jako jiné 3,5lb. Stejně..nejlépe si je osahat před koupí.