Zkušenosti s feedery SPRO

Ahojte máte zkkušenosti s těmito proutky?
Autor diskuse: kalois - Profil , 2.1.2014 feeder - náčiní, doplňky

NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 20:29:28

jeden3 >> No já nevím, nejsem fakt technický typ. Je mi ale divné, že jsou problémy s tím navi v 6000 a v 5 a 4, není. Vždyť ty navi byl měli být stejné, i když jsou o trošičku větší, či menší...

    Nčernásmrt - Profil | Pá 16.3.2018 20:27:55

    jeden3 >> Nevím na jakej to máš prut a jak velkej chceš naviják ale pokud něco velkýho a silnýho tohle je super dělník za pár korun.
    https://www.nordfishing77.at/ryobi-cynos-feeder-800​0-6428

      Nkubah - Profil | Pá 16.3.2018 20:26:43

      Dědek >> pěkné :-)

        Njeden3 - Profil | Pá 16.3.2018 20:24:12

        Dědek >> ja mel take + i - reference na ten navijak..proto jsem zacal uvazovat o ultegre 5500...... pak jsem si rekl,ze ten advantor by se k te creste prece jen hodil vice...ale kdyz uz moji otazku presel i Zdenek mlcenim a ty mi pises tohle...pujdu bud do te ultegry nebo budu hledat neco jeste jineho..venku je nastesti hnusne,tak nemusim pospichat :-)))

          NDědek - Profil | Pá 16.3.2018 20:14:18

          jeden3 >> nemůžu jmenovat, ale v SZ jsem dostal info, že s Advantorem 6000, jsou nějaké problémy a Německé e-shopy jej prý stahují z prodeje ... Nic konkrétního nevím a neví ani kolega co mi to psal a o té šesti tisícovce uvažoval.
          Nikdo žádné info?

            Nfheavy - Profil | Pá 16.3.2018 19:47:17

            numen >> ja jsem byl po rozvodu jak Holátko,uz je to12 let zpet ,ted mam uz 10 let zenskou o 3roky starsi a dobry,deti uz mame oba dospely ,akorat ty ryby ju moc neberou ale nejak to respektuje))

              Nnumen - Profil | Pá 16.3.2018 16:00:23

              RK >> já zkoušel o 11let mladší, o 7 let. Nakonec jsem si vzal kolegyni z práce, starší a pohoda... Zatím

              Intuice co se týká ryb super. U žen bída, každý rozchod mi něco stal, a to jsme nebyli svoji......

                NMatrix - Profil | Pá 16.3.2018 14:41:43

                RK >> Je to tak, tady se někdy vlastní názor neodpouští. :-))

                  Nnumen - Profil | Pá 16.3.2018 13:36:17

                  jak41 >> já doufám že nahradí.

                    Njeden3 - Profil | Pá 16.3.2018 9:15:55

                    numen >> tak nove proutky jsou doma i s novym futralem...po zvazovvani k nim budu asi brat navijaky Cresta Advantor 6000-S ..je to doufam dobra volba i na tahani tezkych krmitek na rece?

                      Nfheavy - Profil | Čt 15.3.2018 17:51:18

                      RK >> jo se zenskejma je to probelm,kdyz si ju vemes tak urcite nevis co se z ni vyklube treba za 10 let je to mnohdy takzvany kupovani zajice v pytli,nekomu to vyjde a nekomu zase ne,to je život kamo)))

                        Njak41 - Profil | Čt 15.3.2018 12:57:51

                        numen >> Advantor je láska na první pohled- naprosto souhlasím, ale Reda nenahradí ☹️

                          NRK - Profil | Čt 15.3.2018 12:24:54

                          numen >> nepodceňovat manželky prosím-:) A zároveň nepřeceňovat svojí intuici. To platí jak v manželství, tak na rybách kámo-:)

                            Nnumen - Profil | Čt 15.3.2018 12:20:42

                            RK >> to snad poznáš, než si ty děti pořídíte ne😂

                              NRK - Profil | Čt 15.3.2018 12:14:50

                              numen >> Já tak striktní nejsem. Přece jen, máme spolu děti-:)

                                Nnumen - Profil | Čt 15.3.2018 12:12:31

                                RK >> všechno je o pocitech. Musí mi to sedět.
                                Když mi něco nesedí, jde to z domu. Hned.

                                  Nnumen - Profil | Čt 15.3.2018 12:02:06

                                  Matrix >> já mám modrou rád a k solithu se Ext hodí, ale samozřejmě advantor je nádherný, u mě to byla láska na první pohled. Potřebuji nahradit staré redarci. Tak jsem si dvě 5000covky vzal. Uvidíme kolik vydrží.

                                    NRK - Profil | Čt 15.3.2018 10:37:40

                                    numen >> No a tohle je rozumně napsané a chápu to .Naviják má něco splňovat a pak jsi správně použil to slovo ,,pocitově" V tom se totiž skrývá velký rozptyl-:)

                                      NRK - Profil | Čt 15.3.2018 10:34:29

                                      Matrix >> nebavím se o vláčce, tam je to jasné. Aktivní feeder ti schvaluji, ale já vidím spíš opačný trend.
                                      A za poslední, já chápu touhu někoho, mít věci sladěné, lahodící oku a v rámci jeho subjektivních pocitů mít vyvážený cajk. Ale fakt si myslím, že rozdíl váhy navi v pár deka u feederu je nepodstatný.
                                      Já to chápu tak, že tady na Mrku je parta nadšenců do feederu a diskutují o ,,malichernostech."
                                      Něco, jako když se parta herců baví o realismu a systému Stanislavského-:)
                                      Ale v poho, myslel jsem, že jsi začátečník a máš zamotanou hlavu, jestli ten nebo jinej o gram lehčí.
                                      To bych se bejvel do toho nemontoval, protože to je ,,jáma lvové" -:) Ať se daří....

                                        NMatrix - Profil | Čt 15.3.2018 10:14:35

                                        numen >> Díky. Koukal jsem na toho Advantora 5000 a tabulková váha je 310g. Mám teď na Solithech navijáky tabulkově 315g a je to dost málo, takže to spíš vidím na to EXT. Koukám, že se dají v Německu oba typy sehnat okolo 18 stovek, tak to asi není o čem. Ten Advantor se mi ale líbí výrazně víc. :-)